Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Strona internetowa Jacka Mazurkiewicza
Autor Wiadomość
(prze)radny 
(prze)radny



Wiek: 71
Dołączył: 18 Kwi 2010

UP 4 / UP 8



Wysłany: 2010-11-16, 10:30   

walker napisał/a:
Mamy piękny stadion - wykorzystajmy go: organizujmy koncerty, mecze3 pikniki rodzinne, turnieje - turyści na pewno przybedą - kwestia dobrego nagłośnienia, że coś się u nas dzieje - w dobie internetu - prosta sprawa


Słuchałem wczorajszej debaty kandydatów na burmistrza w Radiu Opole. Burmistrz ujawnił, że umowa z Urzędem Marszałkowskim na dotację zawiera zastrzeżenie, że przez 5 lat nie można stadionu wykorzystywać komercyjnie, bo UE może zażądać zwrotu dotacji. Czyli za te imprezki na stadionie trzeba zapłacić z miejskiej kasy. A ta niezbyt obiecująco pełna.
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-16, 10:43   

Myślę, że źle Pan to interpretuje, ale zajrzę głębiej w ten temat :)
POza tym taka impreza i zyski z niej to nie tylko biletowanie - to cała otoczka i stworzenie odpowiedniego klimatu i infrastruktury wokół imprezy, nie mówiąc już o sponsorach. Temat długi i baardzo ciekawy.....
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-11-16, 14:13   

A jak masz zamiar poprawić sytuację w Brzegu?Jaki masz pomysł na zwiększenie przychodów miasta,polepszenia standartu życia mieszkańców Brzegu?A przedewszystki jak masz zamiar walczyć z bezrobociem w naszej gminie?
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-16, 16:46   

.....
damian1217 napisał/a:
jak masz zamiar walczyć z bezrobociem w naszej gminie?

Najlepsza walke z bezrobociem to stworzenie nowych miejsc pracy........
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-11-16, 16:56   

walker napisał/a:
Najlepsza walke z bezrobociem to stworzenie nowych miejsc pracy........
A jaki masz na to pomysł?Dotego potrzebni są inwestorzy,więc jaki masz pomysł na ich ściągnięcie?A co ze zwiększeniem przychodów Miasta?
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-16, 17:01   

Spokojnie Damian, daj odetchnąć...... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2010-11-16, 17:02   

walker napisał/a:
Najlepsza walke z bezrobociem to stworzenie nowych miejsc pracy........
Rada miejska ich nie stworzy, Miasto poza terenem nieistniejącej jednostki wojskowej nie ma dużo takich terenów na ktore tłumnie wkroczyliby inwestorzy, wiec zostaje działalność usługowa- czy miasto ma w ogole jakieś nieruchomości z których mogłoby czerpać korzyści gdyby je udostepniło w celu świadczenia usług? Inna sprawa nie bądźcie zbyt dumni w przyszłej radzie tylko wykorzystajcie fakt że masa Brzeżan pracuje czy to w Skarbimierzu, Oławie, Opolu czy we Wrocławiu i róbcie wszystko by ułatwić dojazd do tych miejscowości z przebudową całej ulicy Wroclawskiej do przejazdu kolejowego na początek ( do kogo w ogóle należy ta droga?) + wykorzystania nowego torowiska PKP. A tak w drodze podsumowania jak nie lubie Twojej formacji tak przynajmniej podoba mi sie Twoje optymistyczne podejście (oby nie było ono tylko i wyłącznie na potrzeby kampanii) i wole juz takich rajców niż wiecznych narzekaczy jak jeden (prze) czy też (bez) radnych
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-11-16, 17:37   

Jak już zostaniesz Radnym to daj mi znać to pokażę ci jak rady misata współpracują z ludzmi i stowarzyszeniami w celu osiągnięcia maxiumu korzyści dla Miasta.Pokaze ci ile można osiągnąć kierując tylko stowarzyszeniem!!! :wink: Co do wiary w ludzi to zapewniam cię mam ogromną!!!Co do optymizmu niech wszyscy radni będą tak optymistyczni jak ja to będą potrafili się ze sobą dogadywać!!!Dajesz mi gwarancje uczciwości twoich bliskich to o co te całe halo z twojej strony!!!Powinieneś mnie popierać żeby tych nieudolnych usunąć!!!!
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-16, 17:52   

ok Damian, zamknijmy już tamten temat, czasami warto chłodniej spojrzeć i nie czepiać się słówek... Myślę że w tych okolicznościach moglibyśmy podać sobie ręce i ruszyć razem do dzieła, bo to co napisałeś przed chwilą jest mi bardzo bliskie i widzę tu patrzenie w jednym kierunku a to już jest dużo...
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-11-16, 17:56   

Jak wróce i wystartujęw następnych wyborach to przypomnę ci się!!!Jak zapewne wiesz z opowieści mamy brzeskim radnym bardzo ciężko dogadać się między sobą!!!Przykład lotnisko,ile racji miała twoja mama!!!Teraz byśmy się śmiali a tak...
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-16, 18:01   

A tak musimy walczyć .......
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-11-16, 18:09   

walker napisał/a:
A tak musimy walczyć .......
Ja bym napisał nauczyć się rządzić własnym podwórkiem!!!Ale cóż.... Po wyborach trzeba wysłać wszystkich radnych do UK na naukę współpracy na szczeblu samorządowym!!!!
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-16, 18:23   

myślę, że nauki nigdy dosyć, kto się nie uczy ten stoi w miejscu, a kto stoi w miejscu ten się cofa
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-16, 18:25   

Sam z takiego typu szkolenia chętnie bym skorzystał......
0 UP 0 DOWN
 
(prze)radny 
(prze)radny



Wiek: 71
Dołączył: 18 Kwi 2010

UP 4 / UP 8



Wysłany: 2010-11-16, 18:43   

beneck napisał/a:
Inna sprawa nie bądźcie zbyt dumni w przyszłej radzie tylko wykorzystajcie fakt że masa Brzeżan pracuje czy to w Skarbimierzu, Oławie, Opolu czy we Wrocławiu i róbcie wszystko by ułatwić dojazd do tych miejscowości z przebudową całej ulicy Wroclawskiej do przejazdu kolejowego na początek ( do kogo w ogóle należy ta droga?) + wykorzystania nowego torowiska PKP.


Ulica Wrocławska jest drogą powiatową. Jak zamierzasz wykorzystać nowe torowisko PKP? Czy mamy uruchomić kolej miejską?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: internetowa, jacka, mazurkiewicza, strona


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu