Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
ARKANSAS i inne stany - ZAPRASZAMY!
Autor Wiadomość
BibliotekaLudwikaI 



Wiek: 76
Dołączyła: 21 Paź 2010

UP 27 / UP 0



Wysłany: 2010-10-25, 15:28   ARKANSAS i inne stany - ZAPRASZAMY!



W programie imprezy:

- Projekt muzyczno-literacko-fotograficzny "Arkansas", w wykonaniu Radosława Wiśniewskiego, Krystiana Ławreniuka i Kamila Osękowskiego.
- Prezentacje poetyckie i prozatorskie członków Stowarzyszenia Żywych Poetów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Ostatnio zmieniony przez BibliotekaLudwikaI 2010-10-25, 15:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-25, 21:20   

Z facebooka:http://www.facebook.com/profile.php?id=1288511654&v=app_2344061033#!/event.php?eid=157512007620650&index=1

Krystian Ławreniuk Zapraszam wszystkich w piątek (29 października) do biblioteki na imprezę zatytułowaną "Arkansas i inne stany". Podczas tegoż wydarzenia będzie można zapoznać się z, przygotowanym wraz z Radkiem Wiśniewskim i Kamilem Osękowskim, projektem "Arkansas", który standardowo już przeszedł kolejną fazę liftingu. Oprócz tego moż...na będzie wysłuchać prezentacji poetyckich członków Stowarzyszenia Żywych Poetów (zarówno tych straszliwie starych, jak o tych przerażająco młodych). Ponadto niżej podpisany zobowiązuje się odczytać jeden rozdział swej, wciąż niewydanej powieści "Nocny".
0 UP 0 DOWN
 
Kurt Shout 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Paź 2008

UP 23 / UP 3



Wysłany: 2010-10-27, 14:23   

No proszę... człowiek się nie pojawia na forum od jakiegoś czasu, ale jego słowa i tak tu zawędrowały :D
Tak, tak... Zapraszam serdecznie. Mam nadzieję, że to będzie ciekawy wieczór.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-27, 15:38   

Kurt Shout napisał/a:
Mam nadzieję, że to będzie ciekawy wieczór.


Kurcie nie hoduj głupiego narodu... pisz, że to będzie na pewno ciekawy wieczór.. ja zadeklarowałem przyjście i mam nadzieję, ze mnie plany się nie pokrzyżują.. a żelki wprost mnie porwały emocjonalnie. Jestem ich zdobyczą :wink:
0 UP 0 DOWN
 
K.I.T. Prezes 



Wiek: 40
Dołączyła: 28 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-28, 23:07   

Ja też uważam, że żelki to był znakomity pomysł. Tutaj składam hołd naszej zacnej graficzce od mniejszych projektów Ewie, oraz pomagającej jej, w projektowaniu tego plakatu, Madzi :wink: .
Jako prezes K.I.T. SŻP serdecznie zapraszam wszystkich na powyżej wspomniany projekt poetycko-muzyczny. Przekonacie się, że poezja także potrafi łączyć pokolenia :D . Do zobaczenia jutro (piątek 29.10.) o 18:30 :lol: .
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-28, 23:21   

dodajmy że żelków nikt rozdawać nie będzie to tylko różne stany ducha projektanta, inne stany są tez na fb tam plakat zrobił Krystian Kurt Shout
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-10-28, 23:22   

Radek W. napisał/a:
to tylko różne stany ducha projektanta


Znaczy takie przehalloweenowe emanacje ektoplazmy? Wesoło może być ;) .
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-29, 21:54   

Nie będę się rozpisywał, ale powiem tylko, że całość wyszła naprawdę super. Koncept, wykonanie, klimat... pełne hipnotyzowanie.. no tylko ciut za gorąco.. ale to pewnie temperatura pracujących mózgów..
Wszyscy świetnie czytali, ale mi wyjątkowo podobał się odczyt Pana Adama Boberskiego.. naprawdę profesjonalnie odczytane i .. po prostu wciągająco...
Oczywiście wszystkie pozostałe odczyty byłby na 5+...
Krystian bardzo dobrze pracujesz przeponą..tj. świetnie Ci wychodzą długie zbitki słowne..
Oprawa muzyczna, naprawdę trafnie i dynamicznie podkreślała czytane wątki...
Po prostu projekt na najwyższym poziome. Dzięki.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-29, 23:35   

http://www.samorzad.pap.p...ckSum=567125025
kto nie widział Arkansas w Brzegu, zapraszamy do Opola 9 listopada
0 UP 0 DOWN
 
DonArrow 
Mnie zakazy nie dotyczą



Wiek: 31
Dołączył: 11 Kwi 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-30, 13:59   

Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej na dwie godziny zamieniła się wczoraj (29.10) w owiane tajemnicą ciemne pomieszczenie, gdzie wśród świateł latarek pisarze ze Stowarzyszenia Żywych Poetów odczytali swoje, zarówno stare jak i nowe dzieła. Przybyli goście mogli wysłuchać również fragmentu powieści (jeszcze nie wydanej!) Krystiana Ławreniuka "Nocny". Całość zakończył projekt muzyczno-literacko-fotograficzny w wykonaniu Krystiana Ławreniuka, Radosława Wiśniewskiego i Kamila Osękowskiego.
Widowisko, jakim uraczyli nas Stowarzyszeni jest jednym z wielu, które można podziwiać. Podczas organizowanych przez nich wieczorów widz przeżyje, nie jednokrotnie, a wiele razy istne katharsis, ponieważ czytane teksty trafiają wprost do umysłu, gdzie rozbijają wszelkie rozterki. Gorąco polecam spotkania ze Stowarzyszeniem.

Oto mała fotorelacja (w związku z panującą ciemnością zdjęcia nie należą do wysokiej jakości fotografii, ale starałem się wyciągnąć z nich wszystko co możliwe; jeżeli mimo to zdjęcia się spodobają, to się cieszę, jeśli nie... trudno - następne będą lepsze):
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-31, 11:17   

Kuba, super zdjęcie, pozwoliłem sobie zarzucić na chwilę do profilu na fb
a od siebie dorzucam po 17 godzinach ładowania film od Magdy Lechwar:

http://www.youtube.com/watch?v=3Dyqfj93aUY
Ostatnio zmieniony przez Radek W. 2010-10-31, 11:19, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: arkansas, inne, stany, zapraszamy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu