Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Uwaga OSZUŚCI!!!!
Autor Wiadomość
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2010-10-21, 09:03   Uwaga OSZUŚCI!!!!

Post zostal ukryty, poniewaz naruszal regulamin forum
0 UP 0 DOWN
 
Kotori 



Wiek: 38
Dołączyła: 05 Paź 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-21, 12:37   

Dzięki za ostrzeżenie u mnie byli dzisiaj - osiedle koło różowego wieżowca. Najlepsze jest to że Pan nie chciał się wylegitymować ani zostawić wizytówki. Dzięki za ostrzeżenie !
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2010-10-21, 14:53   Re: Uwaga OSZUŚCI!!!!

a2r napisał/a:
... Najśmieszniejsze w tym jest to że próbowali wcisnąć to mojej sąsiadce która tak jak i ja ma junkers z czujnikiem cofania się gazu...


:offtopic:

Gaz napewno Ci się nie cofnie, bo jest to fizycznie niemożliwe,choć szkoda, bo mój rachunek za gaz byłby mniejszy, gdybym mogła wykorzystywać ilość pobraną raz bez końca!

Cofnąć mogą się spaliny, bądź bardzo niebezpieczny czad!!! Ja namawiam wszystkich do zakupu takiego czujnika wykrywającego stężenie CO /czadu/,może nie z tej firmy, która prawdopodobnie jak piszesz naciąga, bo trudno mi tu wyrokować.

Posiadam dobrej klasy piec z małym "przebiegiem" z czujnikiem o którym piszesz, ale niestety jego zakres działania jest tak mały, że nie uchroni przed zatruciem lub nawet śmiercią. Mnie i mojej rodzinie się udało, ale to był jakiś cud! Dlatego proponuję wszystkim zakup takiego czujnika /w necie można kupić dobrej klasy,niezawodny już za 130 parę złotych z przesyłką/.

P.S. Nie sprzedaję takich czujników, nikt z mojej rodziny również, a także nie sympatyzuję z żadną firmą zajmującą się sprzedażą tych urządzeń, po prostu wiem ile mogłam stracić ślepo wierząc, że czujnik w piecu mnie ochroni przed utratą tego co najcenniejsze.....życia i rodziny.

Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
speed_cat 


Wiek: 46
Dołączyła: 21 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-21, 21:16   

Dzieki za powiadomienie! swoja droga niezly moment na sprawdzanie gazu wybrali :)
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-10-22, 10:13   

a jak wyglądają? rysopis
0 UP 0 DOWN
 
Kotori 



Wiek: 38
Dołączyła: 05 Paź 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-22, 11:04   

Kupienie takiego czujnika na pewno nie jest złym rozwiązaniem, ale ja się dowiedziałam , taki czujnik z podłączeniem to wcale nie jest takie drogie, ale ten Pan nie chciał żadnych danych podać, bo uznałam że to nie taki zły pomysł i chciałam prosić o telefon aby się umówić na późniejszą godzinę tego samego dnia, on powiedział że nie ma możliwości bo to drogie aby tu wracać itp. i wtedy ja przypomniałam sobie o tej informacji tutaj.

Opis Pana który był u mnie :

z 1,70 cm, po 30 - tce , ostrzyżony bardzo krótko, waga około 70 - 80 kg, ubrany był w dzinsy sweter i polar, przyjemny wyraz twarzy
0 UP 0 DOWN
 
fudi12021988* 
HeRoS



Wiek: 42
Dołączył: 23 Sie 2007

UP 11 / UP 0



Wysłany: 2010-10-22, 12:57   

Czujnik czadu koszt 50zł
czujka czadu+ propan-butan 70zł
zasilanie bateria 12V
żywotność 2-3lat

montaż ok 20zł

Panowie mieli dobry pomysł, tylko niepotrzebnie kłamią ze są z ramienia miasta czy WM
i cenowo są troszkę pazerni.

Polecam montaż tego typu zabezpieczeń w okresie zimowym( nie trzeba chyba przypominać ile osób zaczadziło się ubiegłej zimy).

Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt.


ps. I proszę sobie nie myśleć ze to Ja chodziłem i ludzi naciągałem :) :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Kotori 



Wiek: 38
Dołączyła: 05 Paź 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-22, 19:26   

Miałam w tym roku sprawdzony stan junkersa i kuchenki pod kątem szczelności itp. mimo to pomyśleć o takim czujniku ? po za tym nawet w zimie mam co najmniej jedno okno otwarte robię tak od kilku lat. Moi rodzice też mieli junkers piec przez całe ich życie i nic nigdy się nie stało ...
0 UP 0 DOWN
 
LasicaAsica 



Wiek: 34
Dołączyła: 15 Mar 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-22, 21:43   

krążą po Brzegu również Panowie powołujący się na gazownię, którzy wykorzystują starszych ludzi i ich niewiedzą, sprawdzają kuchenki gazowe, oczywiscie stwierdzaja ze sa zle i montują nowe. Zaznaczam ze koszt montazu i kuchenki jest o jakies 400-500zł wyzszy niz gdyby chcial kupic ten sprzet nowy w sklepie! moją babcię w tamtym roku tak omotali, sprawa skończyła się na policji, ale przestrzagam przed tego typu ludzmi wykorzystującymi starszych, bezbronnych i czesto nieswiadomych ludzi...
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-06-07, 18:09   

W związku z tym, że właścicielka firmy zaczęła zastraszać sądami, na wniosek autora ukryłem pierwszy post (znajdowała się tam nazwa firmy). Dodam, że właścicielka tej firmy również i mi groziła, jednak po ostatniej sprawie z pewną agencją nieruchomości na mnie nie zrobiło to większego wrażenia. Szkoda, że firmy prowadzące takie metody zastraszają ludzi i są same bezkarne.

Po wpisaniu nazwy firmy w google przekonałem się, że ciągle tak działają i wszędzie zastraszają ludzi i media.
2 UP 0 DOWN
 
LeBe 



Wiek: 40
Dołączył: 04 Maj 2012

UP 56 / UP 16



Wysłany: 2013-06-11, 20:36   

Zasada prosta, nie wpuszczamy nikogo do chalupy bez uprzedniego wylegitymowania ;) Szczególna uwagę proszę zwrócic na tesciową :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: oszusci, uwaga


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu