Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Badanie EEG w Brzegu
Autor Wiadomość
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2010-10-10, 11:59   Badanie EEG w Brzegu

Witam, jak w temacie, wiecie może czy istnieje taka możliwość, czy pozostaje mi Wrocek albo Opole?


Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2010-10-10, 12:38   

Bajabajka wysłałam Ci wiadomość na gg. Baaaardzo długą :P
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2010-10-10, 13:44   

Przeczytane, zakodowane, dzięki!
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-10-10, 18:09   

EEG w Brzegu prywatnie i na NFZ wykonuje neurolog - doktor Malinowska. Przyjmuje na ul. Trzech Kotwic - tam gdzie Poradnia "K" i okulista - po prawej stronie "starego Beselu", vis a vis wejścia na starą część hali targowej.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2010-10-10, 18:10, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2010-10-10, 18:28   

Chmurkolistna piszesz tylko o informacji a może wiesz jak się odbywa to badanie?
Pytam bo mój syn miał robione i w Opolu i we Wrocławiu i wiem, że do Opola więcej nie pojadę... Ale może w Brzegu jest standard jak we Wrocławiu :) Możesz napisać coś więcej?
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2010-10-13, 20:09   

HS-R napisał/a:
Chmurkolistna piszesz tylko o informacji a może wiesz jak się odbywa to badanie?
Pytam bo mój syn miał robione i w Opolu i we Wrocławiu i wiem, że do Opola więcej nie pojadę... Ale może w Brzegu jest standard jak we Wrocławiu :) Możesz napisać coś więcej?



Zostajemy przy Wrocławiu! :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-13, 22:06   

Wykonywałam EEG w Opolu(zaraz przy dworcu) i będe tam wykonywać poraz drugi.
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2010-10-14, 16:21   

To w takim razie badanie EEG nie robią tylko w Opolu na Wodociągowej... My mielismy właśnie tam. Angel a co to za miejsce, w którym robiłaś swojej córci EEG?
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-15, 18:50   

Zaraz na przeciwko dworca jest budynek i tam sa różne gabinety , sklepy itp. (ul 1 go maja) . I tam tez przyjmuje neurolog dzieciecy dr Kulpińska .
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-10-16, 21:07   

Cytat:
Chmurkolistna piszesz tylko o informacji a może wiesz jak się odbywa to badanie?
Pytam bo mój syn miał robione i w Opolu i we Wrocławiu i wiem, że do Opola więcej nie pojadę... Ale może w Brzegu jest standard jak we Wrocławiu :) Możesz napisać coś więcej?

Już piszę - ostatnio mnie na necie nie było.

Miałam robione eeg w Brzegu i Opolu. Zasadniczo oba eeg niczym się nie różnią tzn narzędziami i metodą. Najpierw siatka na głowę, potem maź punktowo a następnie elektrody i sam zapis z polecaniami co robić. Nie widzę za bardzo różnicy w tych badaniach, jedyna różnica polega na tym, że bardziej kameralnie jest w Brzegu, Opole to masówka, stąd osobiście odczuwałam większy komfort przy badaniu w Brzegu (jeżeli można tak to nazwać). Zasadniczo badanie jak badanie, trzeba podejść do niego normalnie, stosować się do poleceń aby wyszło wiarygodne i tyle.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2010-10-16, 21:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2010-10-17, 08:34   

Dzięki za odpowiedź. Utwierdziła mnie w przekonaniu, że jednak zostaniemy przy Wrocławiu.
Mi głownie chodzi o mojego synka, który nie należy do spokojnych i nie da się go uspać a potem zakładać z 20 elektrod. Dorosły może nawet nie spać ale jak jest spokojny to badanie wyjdzie. We Wrocławiu było tak, że Mikołaj dostał specjalny czepek na głowę, trwało to dosłownie z 3-4 sekundy więc myślał, że to zwyczajna czapka, pokołysałam go w wózku i spokojnie sobie zasnął. Badanie odbywało się w totalnej ciemności. Była stymulacja światłem, której w Opolu nie było, wydruk był komputerowy z drukarki, zawsze można było wydrukować to ponownie, a w Opolu wydruk robiła jakaś drukarka przedpotopowa i były bardzo duże zamazy. No i na koniec rewelacja - w Opolu dr opisał wynik jako prawidłowy do wieku dziecka, a we Wrocławiu okazało się, że jednak nie jest prawidłowy, nieprawidłowości zlokalizowane, rodzicowi wytłumaczone. Tak powinno być.
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-10-17, 15:46   

HS-R napisał/a:
Była stymulacja światłem, której w Opolu nie było, wydruk był komputerowy z drukarki, zawsze można było wydrukować to ponownie, a w Opolu wydruk robiła jakaś drukarka przedpotopowa i były bardzo duże zamazy.

Właśnie, wiedziałam, że o czymś zapomniałam. Stymulacja światłem - o tym nie napisałam a była - znaczy i w Brzegu i w Opolu. Nie wiem czemu w przypadku Mikołaja nie było stymulacji światłem. Inna już sprawa, że informowanie pacjenta o jego stanie zdrowia i wynikach badań (ja widziałam jedynie opis badania, a nie sam zapis) nie należy do mocnych stron w Opolu.

HS-R napisał/a:
Badanie odbywało się w totalnej ciemności.

...a to coś nowego i ciekawego, nie spotkałam się z tym. Chyba, że tylko w konkretnych sytuacjach to stosują. Warto wiedzieć w każdym razie.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2010-10-17, 15:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2010-10-18, 17:03   

HS-R badanie EEG w Brzegu dotyczy tylko dorosłych...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: badanie, brzegu, eeg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu