Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Naczelny Redaktor PPB po cieżkiej pracy
Autor Wiadomość
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-16, 19:12   

BeZet napisał/a:
A tak... zdjęcie nieaktualne, Paweł jakiś taki niewyraźny na tym zdjęciu i.... kupa!


Skąd wiesz, że nieaktualne? Też tam byłaś? :)
Jeżeli zdjęcie jest niewyraźne, to dlaczego piszesz, że tam jest Paweł?
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-16, 19:15   

Manuela napisał/a:
ja się tylko zastanawiam gdzie Wy tam jakiekolwiek bełty widzicie?? :evil:


Nie bełty, ale mamroty. Koleżanka nie jest na topie. :)
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-16, 19:23   

BeZet napisał/a:
A przy okazji, kampania w niezłym stylu... osła ze Shreka "Mam haka i nie zawaham się go użyć..." Prawda? Jakie to typowe dla waszego światka....


Ja bardzo przepraszam, to nie ja.
A swoją drogą, przecież Paweł Gaweł Tytus Romek i Atomek sam chciał kandydatować. Ludzie muszą wiedzieć z kim mają do czynienia. Jakie prawdy może on pisać na łamach Burmisiowej gazety. Znam takich, co za jedną flaszkę wszystko zrobią, a myślę że wasz zwierzchnik zarabia trochę więcej.
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2010-10-16, 19:32   

nikoś napisał/a:


Skąd wiesz, że nieaktualne? Też tam byłaś? :)
Jeżeli zdjęcie jest niewyraźne, to dlaczego piszesz, że tam jest Paweł?


Boże... co za poziom. :?
Po stroju poznałam...;) Kibica :) I po koszulce z krótkim rękawem. I po zieleni wokół
Wnioskuję więc, że to lato było, a teraz mamy jesień. Więc aktualne to to nie jest. 8)
Ale, jak rozumiem, ty byłeś, przechodziłeś, pewnie przypadkiem i zdjęcie zrobiłeś.
Gratuluję.
Paweł też się ucieszył i jak znam życie, jeszcze nieźle może to zdjęcie wykorzystać... :P

Trzymajcie się zatem chłopaki!!! I jak macie więcej tego typu "smaczków" w zanadrzu - to nie wychylajcie się za szybko, bo....wszak kto mieczem wojuje, od miecza ginie... :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-16, 20:10   

Pani Beatko , prosimy o te fotki z sypialni , obiecała Pani .
Moze jakis filmik ? Czekamy wszyscy
0 UP 0 DOWN
 
Gerry 



Wiek: 39
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-16, 22:17   

a o co chodzi z tym zdjęciem? koles sobie odpoczywa na laweczce po mocze ,bardzo fajne zdjecie w czym tu upatrywac afere , nikomu nie wadzi przeciez ani Policja nic tu nie interweniowała widze ,wiec po co ta cała dyskusja???/
0 UP 0 DOWN
 
Gerry 



Wiek: 39
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-16, 22:45   

tak czytam to od początku i stwierdzam,że Pan "ojejku" czy "Nikoś" choć to zapewne ta sama osoba są zwyczajnie zazdrośni tych "hobbystycznych 5 bełtów". Nie wstyd Panu Ojejku zamieszczac zdjęc prywatnych ludzi, kazdy ma prawo spędzać czas jak chce!!!przeciez nikomu nie wadzi!. Takie niewyrazne to zdjecie domniemam ze wykonane przez zaprzyjaznionego "przechodnia" który to w ramach dorobku odsprzedał je Panu Ojejku. Po Pana wieku 35lat Panie Ojejku wnioskuje, ze Pan po prostu zazdrosci luzu Pana redaktora, który pomimo zajmowanej pozycji ma odwagę sie zrelaksowac po meczyku na ławeczce na łonie natury , tak trzymać Redaktorze!
0 UP 0 DOWN
 
Gerry 



Wiek: 39
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-16, 22:54   

no i jeszcze PAnie Ojejku współczuję Panu takiej zrzędliwej BABY w domu.,no i braku hobby, oprócz zamieszczania zdjęć ludzi prywatnych na FORUM. Ale to chodzi o zwykłą zawiść i zazdrość, po prostu zazdrości Pan tych 5 bełtów jak to PAn określił, na łonie natury. A tak a'propos to niezłym slangiem Pan operuje, domniemam ze wywodzi sie Pan z takiego srodowiska:ławeczki, zapodanie kilku głębszych BEŁt itp. Wszak też jest Pan z kraju nad Wisłą...więc ...
z wyrazammi współczucia Panie Ojejku...oj..oj...je..je..kuku
0 UP 0 DOWN
 
Gerry 



Wiek: 39
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-16, 22:58   

Panie Ojejku nastepnym razem jak bedzzie Pan zamieszczał zdjęcia to prosze sie podpisywac imiennie!!Co nie ma Pan odwagi cywilnej sie ujawnic???Niech PAn doda link swój do swojej strony na NK....chetnie sobie poogladamy zdjecia...
0 UP 0 DOWN
 
Gerry 



Wiek: 39
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-16, 23:04   

no i jeszcze jest Pan pewien ze było 5 bełtów, nie czasem więcej?a może to Pan wypił więcej, bo z tak dokładnego opisu widać, że na tej imprezie też Pan był być może i nawet leżał Pan na ławeczce po drugiej stronie tylko zapewne juz Pan był po 10 bełtach ale już nie tak hobbystycznych....dlatego się Panu już wszystko myli... :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-10-16, 23:34   

a ja podziwiam Gerrego :D 5 postów w jednym temacie i nagle łah...


dla mnie wrzucanie takich zdjęć to jest głupota... dlaczego nie będzie jakieś rzeczowej dyskusji ?

zdjęcie o niczym nie musi świadczyć. nie przepadam za ppb mowie o wydawnictwie ale w tym momencie staje po stronie PK.
dla mnie śmiech na sali :D jeszcze trochę i będziemy wiedzieć co kto z kim i dlaczego... kraj schodzi na psy...zabrali krzyż to nie ma co robić... ech...

dla mnie żal.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-10-16, 23:36   

niestety z powodu braku możliwości edycji drugi post... Nikoś zbierasz żołędzie ? kolekcjonersko jak wiewióra z epoki ? dopalacze też były dla kolekcjonerów...
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-17, 00:12   

Gerry napisał/a:
Nie wstyd Panu Ojejku zamieszczac zdjęc prywatnych ludzi, kazdy ma prawo spędzać czas jak chce!!!

Gerry, nie jesteś w temacie. Ten Pan ma problem alkoholowy i w dodatku chce kandydować do samorządu. Wydaje się, że wyborcy powinni wiedzieć z kim mają do czynienia, zwlaszcza że wobec innych kandydatów uzywa tej samej broni - walka na artykuły i zdjęcia.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-10-17, 07:11   

nikoś napisał/a:
wobec innych kandydatów uzywa tej samej broni - walka na artykuły i zdjęcia

Jest jednak drobna różnica. PO trupach do stołków - to taka odNowa w PO. Moralna :wink:
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-10-17, 07:17   

Ojejku napisał/a:

W sumie to chyba najbardziej tradycyjny sposób spędzania czasu przez rodaków znad Wisły. Pozdrawiam


Może nad Wisła tak, ale nie tu , nad Odrą :evil: .
1 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ciezkiej, naczelny, po, ppb, pracy, redaktor


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu