Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Chcę się zmieczyć ..... bezmyślnie
Autor Wiadomość
Bob 



Wiek: 40
Dołączył: 28 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-14, 20:36   Chcę się zmieczyć ..... bezmyślnie

Panorama Powiatu Brzeskiego - nr 39/319
Odnosząc się do hasła "Nie głosujcie na mnie...bezmyślnie...", odniosłem wrażenie, że w tym konkretnym przypadku:
a) zagłosowanie na Pawła Kowalczyka - będzie bezmyślne
b) nie zagłosowanie - będzie naumyślne.

Myślę, że taki scenariusz ma ręce i nogi.

Również podziękować należy, za zwrócenie uwagi na wąsy Pana Puszczewicza. Teraz, na całe szczęście, już wiem, że je ma i nie zagłosuję na niego.

No i uwaga ogólna, metaforyczna. Do wyścigu ruszyły psy. Ostrą biegną po torze. Zakłady już dawno obstawione. Jednak niedaleko toru, poza nim, jakaś psina ujadając próbuje uchwycić swego ogona. Wiecie jak to wygląda. Ujada, ujada i ciężko powiedzieć czy chce odwrócić uwagę gapiów od wyścigu czy myśli, że jest na torze.

Wracając na tory polityczne natomiast, Paweł Kowalczyk może da szanse literkom ludzi poważnie myślących o stołku. Wie Pan, na stypie nikt nie lubi słuchać kawałów.

W piaskownicy natomiast śmianie się z czyichś foremek, jest już uzasadnione. Są głupie i głupsze foremki. A te mniej głupie są odpowiednie, bo są mniej głupie itp. itd. no taka logika, to w piaskownicy buduje cudowne "babki". W piaskownicy.

Wstydu oszczędź.

p.s.
Co to jest „na obok stronie” ?
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-14, 23:20   

Bob napisał/a:
Panorama Powiatu Brzeskiego - nr 39/319
Odnosząc się do hasła "Nie głosujcie na mnie...bezmyślnie...", odniosłem wrażenie, że w tym konkretnym przypadku:
a) zagłosowanie na Pawła Kowalczyka - będzie bezmyślne

Zgadzam się w 1000 %
Bob napisał/a:

b) nie zagłosowanie - będzie naumyślne.

Nie kumam :twisted:
Bob napisał/a:
Myślę, że taki scenariusz ma ręce i nogi.

Też tak myślę :evil:
Bob napisał/a:
Również podziękować należy, za zwrócenie uwagi na wąsy Pana Puszczewicza. Teraz, na całe szczęście, już wiem, że je ma i nie zagłosuję na niego.

Ma też inne "właściwości"... o nich za tydzień :twisted: Też nie zagłosuję :D
Bob napisał/a:
No i uwaga ogólna, metaforyczna. Do wyścigu ruszyły psy. Ostrą biegną po torze. Zakłady już dawno obstawione. Jednak niedaleko toru, poza nim, jakaś psina ujadając próbuje uchwycić swego ogona. Wiecie jak to wygląda. Ujada, ujada i ciężko powiedzieć czy chce odwrócić uwagę gapiów od wyścigu czy myśli, że jest na torze.

Moja uwaga całkiem "niemetaforyczna". Oni startują bo chcą wygrać. Ja nie chcę i nie muszę. Oni ściemniają i zachęcają. Niektórzy proszą, a inni straszą. Większość obiecuje. Ja ... mam to głęboko. I nie kłamię. Mówię wprost: Nie głosujcie na mnie
Bob napisał/a:
Wracając na tory polityczne natomiast, Paweł Kowalczyk może da szanse literkom ludzi poważnie myślących o stołku. Wie Pan, na stypie nikt nie lubi słuchać kawałów.
W piaskownicy natomiast śmianie się z czyichś foremek, jest już uzasadnione. Są głupie i głupsze foremki. A te mniej głupie są odpowiednie, bo są mniej głupie itp. itd. no taka logika, to w piaskownicy buduje cudowne "babki". W piaskownicy.

Nie kumam... oświeć!
Bob napisał/a:

Wstydu oszczędź.

Chyba Ty :twisted:
Bob napisał/a:
p.s.
Co to jest „na obok stronie” ?

To jest błąd. Chyba znasz znaczenie tego słowa... :?:
Powinno być" Obok na stronie". Zdarza się każdemu oprócz... Boba budowniczego :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-15, 08:13   

PK napisał/a:
Moja uwaga całkiem "niemetaforyczna". Oni startują bo chcą wygrać. Ja nie chcę i nie muszę. Oni ściemniają i zachęcają. Niektórzy proszą, a inni straszą. Większość obiecuje. Ja ... mam to głęboko.


Jeżeli wszystko masz tak głęboko gdzieć, to po jakiego grzyba w ogóle się odzywasz. Tak tylko dla ujadania, czy dla zabicia czasu? A może to jakiś sposób na odstresowanie się i odsunięcia od siebie prywatnych, życiowych problemów? Ktoś naciska na Ciebie, czy co?
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-15, 10:08   

nikoś napisał/a:

Jeżeli wszystko masz tak głęboko gdzieć, to po jakiego grzyba w ogóle się odzywasz.

Bo odczuwam taką potrzebę. Jakbyś nie zajarzył(ła) to nie chodzi o opróżnianie się :evil:
nikoś napisał/a:

Tak tylko dla ujadania,

Czemu tak miauczysz? Naciski? :roll:
nikoś napisał/a:

czy dla zabicia czasu?

Mam co robić! :twisted:
nikoś napisał/a:

A może to jakiś sposób na odstresowanie się

Najlepiej odstresowuje mnie radosna "tfurczość" spółki usiarczyk/yolanda/kimpuśil. Ostatnio rozbawiło mnie takie stwierdzenie:"Jak będzie trzeba zacisnę zęby i będę pracować"
dostępne na jego stronie www i kuriera. (do niej linku nie podam przez wzgląd na jej wygląd :wink: )
Tak więc nawet Pusiu może kiedyś popracuje?
nikoś napisał/a:

i odsunięcia od siebie prywatnych, życiowych problemów

Wzruszające :mrgreen:
nikoś napisał/a:

Ktoś naciska na Ciebie, czy co?

Tak. Cały parlament i stasiu Uuuu
0 UP 0 DOWN
 
Bob 



Wiek: 40
Dołączył: 28 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-15, 10:32   

PK napisał/a:
Nie kumam... oświeć!


Zdenerwowała mnie uwaga "trudniej wymyślić głupsze niż jego".. i ogólnie budowanie swojego wizerunku na podstawie wzbudzania negatywnych odczuć w stosunku do innych. Byłbym jednak naiwny, gdybym liczył na to, że nagle ludzie myślący o wpływach, stołkach itp. przestali tak robić.


PK napisał/a:
Nie kumam :twisted:


No jak to? W mojej wariacji mniej więcej chodziło o to:
a) głosujesz na niego? - głupiś? chyba nie przemyślałeś decyzji
b) nie głosujesz - słusznie! widać, że myślałeś o tym i wyciągnąłeś słuszne wnioski. ;)

No i wtedy scenariusz ma ręce i nogi, no i dobrze że się z tym zgadzasz :)

PK napisał/a:
Ma też inne "właściwości"... o nich za tydzień :twisted: Też nie zagłosuję :D


Oczywiście uwaga o wąsie była ironiczna i miała wskazać, na te wszystkie płycizny polityczne.

A czy o "właściwościach" innych kandydatow też będzisz pisać?


PK napisał/a:
Moja uwaga całkiem "niemetaforyczna". Oni startują bo chcą wygrać. Ja nie chcę i nie muszę. Oni ściemniają i zachęcają. Niektórzy proszą, a inni straszą. Większość obiecuje. Ja ... mam to głęboko. I nie kłamię


No dobrze to ja poczekam na ciąg dalszy bo mi się nie chce podsycać jakiegoś prowokatorskiego tworu.


PK napisał/a:
Chyba Ty


To "chyba Ty" mi się kojarzy raczej sympatycznie.;)


PK napisał/a:
To jest błąd. Chyba znasz znaczenie tego słowa... :?:
Powinno być" Obok na stronie". Zdarza się każdemu oprócz... Boba budowniczego :mrgreen:


No tak. Błędem jest też wyciąganie wniosku, że chodzi mi o znaczenie słowa. Chodziło oczywiście o związek wyrazowy, który przytoczyłem w całości...i może nie tylko chodziło mi o wytknnięcie błędu, co raczej wybadanie intencji, bo świadome popełnianie pewnych błędów wzmacnia perswazja, prawda? W tym przypadku mi się "na obok stronie" podoba, a gdyby było celowo zastosowane to można by to odebrać jako hmm ironiczne ;) .
Z Bobowi też się zdaża, oj.
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-15, 10:32   

PK napisał/a:
Najlepiej odstresowuje mnie radosna "tfurczość" spółki usiarczyk/yolanda/kimpuśil.


Widzę, że dalej nie możesz uwierzyć, że w Brzegu jest więcej ludzi, którzy myślą inaczej niż Ty.
Piotrek, Andrzej, Janek, Franek, Józek, Tytus, Romek i Atomek ...
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-15, 11:04   

Bob napisał/a:
ogólnie budowanie swojego wizerunku na podstawie wzbudzania negatywnych odczuć w stosunku do innych. Byłbym jednak naiwny, gdybym liczył na to, że nagle ludzie myślący o wpływach, stołkach itp. przestali tak robić.

Nie chcę budować żadnego swojego wizerunku. Zdecydowałem się na start w wyborach z dwóch przyczyn. Pierwsza jest natury ogólnej. Druga bardziej osobistej. Po pierwsze. Chciałem pokazać problem, który polega na tym, że co cztery lata przez parę tygodni nawiedzają nas w domach poprzez działania marketingowe i medialne "dziwni panowie", jak mówią kibice "leśne dziadki". Wmawiają nam, co dobrego zrobią. Jaki mają pomysł. I tym podobne. A jak się popatrzy co zrobili przez te ostatnie cztery lata (a niektórzy nawet przez parę kadencji) to krew cię zalewa. Bo nic nie zrobili. Dosłownie nic. Brali kasę i tracili czas na politykowanie i mądrzenie się. Ktoś zarzucił mi, że robie sobie jaja z demokracji. Moim zdaniem to ci radni robią sobie większe jaja z demokracji. Ubiorą się w gajer, zrobią zdjęcie i co ? Myślą, że wyborcy to idioci. Więc czym ja się różnie od nich. Może tylko tym, że oni bardzo chcą i muszą zostać radnymi czy wójtami albo starostami... a ja nie chcę i nie muszę. Oni ściemniają a ja nie muszę. No i aspekt osobisty związany z osobą podpułkownika Krzysztofa Puszczewicza kandydata na burmisia i starostę i jego paromiesięczne już działania wymierzone w moją osobę. O tym jednak dopiero kiedy dostanę się na jakąś listę i będę miał takie same prawa jak on. Chodzi o sąd 24-ro godzinny. Skoro może startować ktoś taki, skoro może dyrektor więzienia, to czemu nie mogę ja?

Bob napisał/a:
może nie tylko chodziło mi o wytknnięcie błędu, co raczej wybadanie intencji, bo świadome popełnianie pewnych błędów wzmacnia perswazja, prawda? W tym przypadku mi się "na obok stronie" podoba, a gdyby było celowo zastosowane to można by to odebrać jako hmm ironiczne ;) .
Z Bobowi też się zdaża, oj.

Błąd. Naprawdę. Jak się kończy składać o 1.30 w nocy to się może zdarzyć :cry:
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-15, 11:04   

nikoś napisał/a:
Widzę, że dalej nie możesz uwierzyć, że w Brzegu jest więcej ludzi, którzy myślą inaczej niż Ty.
Piotrek, Andrzej, Janek, Franek, Józek, Tytus, Romek i Atomek ...

Łaskawie przeczytaj co napisałem ze zrozumieniem :evil:
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-15, 11:38   PK do wyborów

PK napisał/a:
Skoro może startować ktoś taki, skoro może dyrektor więzienia, to czemu nie mogę ja?

Z tego co wiem, to już od ponad 2 lat nie jest Dyrektorem Zakładu Karnego. Poza tym w Polsce nie ma więzień od ładnych kilkudziesięciu lat - gdybyś chciał startować do wyborów, to jako wybitny polityk musisz o tym wiedzieć.

PK napisał/a:
Wmawiają nam, co dobrego zrobią. Jaki mają pomysł. I tym podobne. A jak się popatrzy co zrobili przez te ostatnie cztery lata (a niektórzy nawet przez parę kadencji) to krew cię zalewa. Bo nic nie zrobili. Dosłownie nic. Brali kasę i tracili czas na politykowanie i mądrzenie się.


I tu masz całkowitą RACJĘ! Jednak dlaczego nie piszesz właśnie o tych ludziach, tylko ciągle o kandydatach, którzy przecież nie są odpowiedzialni za obecne rządy radnych i burmistrzów. Niektórzy to nawet 8 lat nic nie robili, a jakoś o nich nie wspominasz. Wybiórcza pamięć, czy co? Wycięli kawałek mózgu?

Co do jakiejkolwiek próby Twojego "startu w wyborach", to jestem spokojny. Nie zbierzesz nawet 3 głosów. Aby rządzić, trzeba mieć poparcie i sztab ludzi do pracy. Który z kandydatów może się tym pochwalić? Znam może dwóch, reszta to naciągacze.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-15, 11:51   Re: PK do wyborów

nikoś napisał/a:
Z tego co wiem, to już od ponad 2 lat nie jest Dyrektorem Zakładu Karnego.

Formalnie to się zgadza. Mentalnie to niestety nie. :evil:
Wystarczy popatrzeć na jego działania choćby w twej ulubionej gazetce stasinówce :twisted:
A tak na marginesie to załóż fanklub Pusia
nikoś napisał/a:
I tu masz całkowitą RACJĘ! Jednak dlaczego nie piszesz właśnie o tych ludziach, tylko ciągle o kandydatach, którzy przecież nie są odpowiedzialni za obecne rządy radnych i burmistrzów. Niektórzy to nawet 8 lat nic nie robili, a jakoś o nich nie wspominasz. Wybiórcza pamięć, czy co?

O kim piszesz? Bo nie kumam.
nikoś napisał/a:
Wycięli kawałek mózgu?

NIe miałem ostatni żadnej operacji. Tobie powinni jednak chyba zrobić przeszczep... może z pawiana?
nikoś napisał/a:
Co do jakiejkolwiek próby Twojego "startu w wyborach", to jestem spokojny. Nie zbierzesz nawet 3 głosów. Aby rządzić, trzeba mieć poparcie i sztab ludzi do pracy. Który z kandydatów może się tym pochwalić? Znam może dwóch, reszta to naciągacze.

Jeśli takie ekipy jak u Pusia ... to gratuluję
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-15, 12:35   PPB czy KB

PK napisał/a:
Jeśli takie ekipy jak u Pusia ... to gratuluję


Dziękuję, że tak samo myślisz :)

PK napisał/a:
NIe miałem ostatnio żadnej operacji.


Wydaje mi się, że miałeś. Ktoś wyrżnął w Twoim mózgu nazwisko Puszczewicza i nie potrafisz juz bez tego żyć. Tak jak Pawlaka i Kargula, Ciebie przy życiu trzyma TYLKO NIENAWIŚĆ. Dlatego też nie potrafisz byc obiektywnym dziennikarzem, jeżeli w ogóle kiedykolwiek nim byłeś. Zauważ, że chciałbyś odegrać się za coś na człowieku angażując do tej walki cały Brzeg. A pomyślałeś, że Twoje prywatne wojenki i gierki nikogo nie interesują? Generalnie nie czytam lokalnych gazet, bo ich poziom jest żenujący, więc nie przypisuj mnie do żadnej z nich. Do Twojej i Burmisia też!
0 UP 0 DOWN
 
Krakonoš 



Wiek: 41
Dołączył: 22 Lut 2008

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2010-10-15, 14:35   

PK, po programie go poznacie, więc czekamy... :)

Miejmy nadzieje, że nie wyjdzie coś w postaci jednego z (nie)stowarzyszeń :wink:
Miało być takim ersatzem "masła". Stety czy nie z etykiety wynikło że to nawet nie namiastka "masła" a zwykła udająca je "margaryna". Jak coś jest dla każdego jest zazwyczaj do niczego :)
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-15, 17:28   Re: PPB czy KB

nikoś napisał/a:
Wydaje mi się, że miałeś. Ktoś wyrżnął w Twoim mózgu nazwisko Puszczewicza i nie potrafisz juz bez tego żyć. Tak jak Pawlaka i Kargula, Ciebie przy życiu trzyma TYLKO NIENAWIŚĆ.

To nieprawda! Kocham Pusia! Chciałbym tylko żeby zgolił wąsy.
nikoś napisał/a:
Dlatego też nie potrafisz byc obiektywnym dziennikarzem, jeżeli w ogóle kiedykolwiek nim byłeś. Zauważ, że chciałbyś odegrać się za coś na człowieku angażując do tej walki cały Brzeg. A pomyślałeś, że Twoje prywatne wojenki i gierki nikogo nie interesują? Generalnie nie czytam lokalnych gazet, bo ich poziom jest żenujący, więc nie przypisuj mnie do żadnej z nich. Do Twojej i Burmisia też!

Skąd zatem znasz tak dobrze teksty ukazujące się w PPB. Może w "mózgu masz je wyryte" łosiu?
A o moim dziennikarstwie wypowiadaj się jak przeczytasz TO wyrocznio obiektywizmu i niezależności :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-18, 09:49   

PK napisał/a:
A o moim dziennikarstwie wypowiadaj się jak przeczytasz TO wyrocznio obiektywizmu i niezależności


Doskonale wiesz, że jest to decyzja polityczna, a nie administracyjno-prawna. Dla świętego spokoju, bo nic ona nie zmieni.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-18, 15:24   

nikoś napisał/a:
Doskonale wiesz, że jest to decyzja polityczna, a nie administracyjno-prawna. Dla świętego spokoju, bo nic ona nie zmieni.

Nie prawda.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ....., bezmyslnie, chce, sie, zmieczyc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu