Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kampania za unijne pieniądze
Autor Wiadomość
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2010-11-05, 06:49   

Pytanie Bartku tylko, czy aby wszyscy ci urzędnicy robią to na rzecz Huczyńskiego ? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-05, 07:58   

Bartek T. napisał/a:
Widzę że nie rozróżnisz wątków: kampania za pieniądze pochodzące z budżetu UE jest niedozwolona z innych przyczyn niż uprawianie kampanii w godzinach pracy. Zresztą kilku urzędników Urzędu Miasta czy jednostek podległych także ją uprawia. Czas tej uprawy pozostawiam Tobie :)


Jak to nie rozróżniam wątków? Wydawało mi się, że chodzi nie tylko o prawną stronę zagadnienia, ale zwłaszcza etyczną. Niektórzy próbowali wysmiewać się z tego, że na czas kampanii kandydaci brali urlopy wypoczynkowe. Chciałem się dowiedzieć, jaki stosunek do tego typu postępowania ma brzeskie LSD? Prawników w Polsce mamy nadmiar.
0 UP 0 DOWN
 
kriss 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Paź 2010

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2010-11-05, 17:48   

Bartek T. napisał/a:
Widzę że nie rozróżnisz wątków: kampania za pieniądze pochodzące z budżetu UE jest niedozwolona z innych przyczyn niż uprawianie kampanii w godzinach pracy. Zresztą kilku urzędników Urzędu Miasta czy jednostek podległych także ją uprawia. Czas tej uprawy pozostawiam Tobie :)


ale tu nie chodzi tylko o uprawianie kampanii w godzinach pracy lecz także za publiczne pieniądze. kierownik Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki ma chyba inny zakres obowiązków niż obrona kandydata na burmistrza przed krytyką innych kandydatów lub innych osób - i nie ma co się zasłaniać obroną dobrego imienia organów gminy w okresie kampanii wyborczej bo na to nikt się chyba nie nabierze. Jej czas pracy to publiczne pieniądze - takich pierdół jak zużycie urzędowego papieru i toneru nie będę wymieniać.
Mnie osobiście to pismo strasznie zdenerwowało - jakim prawem w imieniu mieszkańców, skoro spora część z nas mieszkańców ma podobne zdanie na temat działań Huczyńskiego? To już nie wolno krytykować miłościwie nam panującego ? :?
0 UP 0 DOWN
 
kriss 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Paź 2010

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2010-11-07, 14:06   Re: Kampania za unijne pieniądze

Bartek T. napisał/a:
Koalicja PO-MN rządząca województwem próbuje zrobić swoim kandydatom na burmistrzów kampanię wyborczą za pieniądze z Unii. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby był taki program unijny, ale takowego brak ;)



ooooooooooo :shock: A SLD znalazło takim program , że się reklamuje za unijne środki ? :mrgreen:

http://www.radio.opole.pl...wiecej&id=55901

:wink:
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-07, 14:14   

zgadnijktoto napisał/a:
Pytanie Bartku tylko, czy aby wszyscy ci urzędnicy robią to na rzecz Huczyńskiego ? :wink:


Oczywiście, że nie. Niektórzy uprawiają swoją politykę wyborczą, ale jak zwykle za nasze pieniądze. Jestem ciekawy, kto zapłacił za kampanię zdjęciowo-wyborczą Starosty na placu przed BCKiem? Przypuszczam, że na wystawę osiągnięć starostwa poszło ok. 40 tysięcy złotych. Jeżeli jest to inna kwota proszę odpowiednie służby starostwa o sprostowanie.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-07, 14:43   

szrrrek napisał/a:
Jestem ciekawy, kto zapłacił za kampanię zdjęciowo-wyborczą Starosty na placu przed BCKiem? Przypuszczam, że na wystawę osiągnięć starostwa poszło ok. 40 tysięcy złotych. Jeżeli jest to inna kwota proszę odpowiednie służby starostwa o sprostowanie.

Super sposób na pomówienie. Może 400 tysięcy? :evil:
A później się obrażasz za adekwatne do ciebie określenia. Twoje miasto to Białystok :evil:
Nawiasem mówiąc spytaj Pusia jaki telefon jest umieścił na swojej stronce? Ciekawe, co strażniku publicznego grosza?
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-07, 14:53   

PK napisał/a:
Nawiasem mówiąc spytaj Pusia jaki telefon jest umieścił na swojej stronce? Ciekawe, co strażniku publicznego grosza?


O jakim telefonie mówisz? Co znowu sugerujesz?
Jeżeli chociaż troszkę znasz się na rozliczeniach bilingowych, to chyba doskonale wiesz, że za połączenia PRZYCHODZĄCE płaci osoba, która DZWONI DO CIEBIE, a nie właściciel telefonu (numeru). A Prezydent Państwa, ministrowie czy burmistrze jakie podają numery kontaktowe do siebie? Tylko prywatne? Widzę, że znowu coś szukasz, aby tylko mącić w wodzie. Myślisz, że w ten sposób co niektórym uda sie przepłynąć przez oczka sieci wyborczej? Grubo się mylisz, ludzie potrafią myśleć samodzielnie i żadne artykuły w lokalnej gazetce tego nie zmienią.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-07, 16:50   

szrrrek napisał/a:
O jakim telefonie mówisz? Co znowu sugerujesz?
Jeżeli chociaż troszkę znasz się na rozliczeniach bilingowych, to chyba doskonale wiesz, że za połączenia PRZYCHODZĄCE płaci osoba, która DZWONI DO CIEBIE, a nie właściciel telefonu (numeru). A Prezydent Państwa, ministrowie czy burmistrze jakie podają numery kontaktowe do siebie? Tylko prywatne? Widzę, że znowu coś szukasz, aby tylko mącić w wodzie. Myślisz, że w ten sposób co niektórym uda sie przepłynąć przez oczka sieci wyborczej? Grubo się mylisz, ludzie potrafią myśleć samodzielnie i żadne artykuły w lokalnej gazetce tego nie zmienią.

Nie widziałem żeby Komorowski na swojej stronie w trakcie kampanii podawał telefon jaki miał służbowo jako marszałek sejmu. Nie esemesował też zapewne do wszystkich członków PO w okolicy...
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-08, 12:34   

PK napisał/a:
Nie widziałem żeby Komorowski na swojej stronie w trakcie kampanii podawał telefon jaki miał służbowo jako marszałek sejmu. Nie esemesował też zapewne do wszystkich członków PO w okolicy...


Skąd wiesz, że Komorowski, Huczyński czy ktoś inny startujący w wyborach nie wysyłali SMSów w prywatnych sprawach ze służbowych komórek? Masz taką wiedzę? Skąd?

Czy umieszczanie propagandowego, przedwyborczego listu otwartego na oficjalnej stronie miasta, opłacanej z naszych podatku, jest uczciwe? Co treść tego pisma ma wspólnego z zarządzaniem miastem? Czy to nie jest polityczny list skierowany przeciwko kontrkandydatowi w wyborach na burmistrza?
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2010-11-16, 13:21   Re: Kampania za unijne pieniądze

Bartek T. napisał/a:
Rozważam zgłoszenie doniesienia do Prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Rozwazasz czy moze kolektyw SLD rozwaza, a ty tylko skladasz swoj autograf na pismie. To zasadznicza roznica. Bo mam wrazenie, ze jestes raczej tylko "organem" wykonawczym (marionetka) niz decyzyjnym. Tak czy siak sprawa jest juz nieaktualna. Tylko to przypisywanie sobie zaslug jest niesmaczne.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-16, 22:44   

Rozważałem, rozważyłem, napisałem uzasadnienie, złożyłem, dwukrotnie składałem zeznania w tej sprawie na Komendzie Miejskiej. Nic sobie nie przypisuję, piszę o faktach. Twoje wrażenia są podwójnie złe: sprawa wcale nie jest nieaktualna - ostatnie zenznia składałem niecały tydzień temu.
O jakich "zasługach" mówisz?

A może zamiast pisać błędne wrażenia i ocierać się o obrażanie mnie (pisanie bzdur o marionetce) lepiej zapytać? ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kampania, pieniadze, unijne, za


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu