Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
O służbie zdrowia
Autor Wiadomość
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-10-01, 22:34   O służbie zdrowia

Szkoda że w Brzegu nie ma terenowego oddziału partii firmowanej przez Korwina. Gościu nie owija w bawełnę, zresztą sami zobaczcie...

"Ludzie sami potrafią się leczyć! Podejrzewam, że ludzie wydają już ponad dwa razy tyle prywatnie na leczenie niż wydają poprzez państwową służbę zdrowia. Więc niedługo będzie można w ogóle zapomnieć o tej służbie zdrowia. Tak samo, jak ludzie zapomnieli o dentystach państwowych. Już dawno nie widziałem człowieka który by się leczył u dentysty w państwowej służbie zdrowia. Proszę tylko zauważyć, że my z tej służby zdrowia coraz mniej dostajemy, ale składki rosną!"

Więcej tu:

http://bankier.tv/korwin-...rowia-7551.html
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2010-10-01, 22:47   

Dajcie znać jak JKM będzie miał kiedyś inne odpowiedzi niż "zlikwidować!" ;)
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-10-01, 23:21   

sa takie choroby jak rak, koszt leczenia jest zdziebko wiekszy od stomatologa itp :roll:
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-10-02, 06:41   

Dlaczego Korwin przez 20 lat nie potrafi zaistnieć w polityce ? Może on ma ogólnomedyczny gabinet lekarski ? Czyli NFZ do likwidacji i wraz z nim refundacja leków? Jeżeli pacjent wykupuje lek za 3,50 , który bez refundacji kosztowałby lekko ponad 30 zł, a takich leków musi zakupić w miesiącu 3 lub 4 , to czy Korwin ma na to pomysł ? Ten gość rozbawia mnie od 20 lat i nigdy nie mam dość!
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-10-02, 13:57   

krt napisał/a:
sa takie choroby jak rak, koszt leczenia jest zdziebko wiekszy od stomatologa itp


świetny argument. tylko dlaczego na zachodzie w krajach gdzie służba zdrowia jest prywatna ktoś jeszcze żyje. zachodzę w głowę...
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-10-02, 13:58   

zamiast "w krajach w których "miało być "w tych krajach w których"
0 UP 0 DOWN
 
PePe21 
Amor patriae nostra lex



Wiek: 34
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-02, 14:40   

Moim zdaniem służba zdrowia nie powinna być zlikwidowana. Są wszak ludzie bogaci i biedni. Są choroby lekkie i ciężkie. Ale popieram tu pana JKM który mówi o tym idiotycznym systemie czyli:
Ludzie płacą coraz większe składki ale leczą się prywatnie. Pytanie więc CO SIĘ DZIEJE Z NIE WYKORZYSTANYMI PIENIĘDZMI? Ale to jest pytanie czysto retoryczne :)
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-10-02, 15:53   

PePe21 napisał/a:
CO SIĘ DZIEJE Z NIE WYKORZYSTANYMI PIENIĘDZMI?

A z czego utrzymuje się armia urzędników z NFZ? Po tamtej reformie miało już być cool w tej dziedzinie i o długach szpitali mieliśmy zapomnieć. Prawicowe mrzonki.
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-10-02, 17:02   

anegdotka: mam znajomego który robi "na czarno", ma też gdzieś comiesięczne stanie w kolejce do podpisania listy razem ze śmierdzącymi alkoholem i tanimi papierosami nierobami. płaci więc miesięcznie 90zł i ma spokój. Nie wiem jakie usługi gwarantuje taki pakiet, ale pewnie ma lepiej niż połowa legalnie odprowadzających składkę zdrowotną.
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-10-02, 17:07   

aha, żeby nie było ;) przez "śmierdzących alkoholem i tanimi papierosami" nie miałem na myśli ogółu bezrobotnych czekających w kolejce tylko DOSŁOWNIE wyżej wymienionych. A jest ich tam sporo.
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-10-02, 17:29   

Trifonas napisał/a:
krt napisał/a:
sa takie choroby jak rak, koszt leczenia jest zdziebko wiekszy od stomatologa itp


świetny argument. tylko dlaczego na zachodzie w krajach gdzie służba zdrowia jest prywatna ktoś jeszcze żyje. zachodzę w głowę...


hehehe a tam istnieje tylko prywatna służba zdrowia?? żartujesz sobie czy po prostu swoją niewiedze próbujesz przedstawić??
prywatną służbe zdrowia masz w stanach i to co widziałem nie napawa optymizmem.
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-10-02, 17:32   

Trifonas napisał/a:
anegdotka: mam znajomego który robi "na czarno", ma też gdzieś comiesięczne stanie w kolejce do podpisania listy razem ze śmierdzącymi alkoholem i tanimi papierosami nierobami. płaci więc miesięcznie 90zł i ma spokój. Nie wiem jakie usługi gwarantuje taki pakiet, ale pewnie ma lepiej niż połowa legalnie odprowadzających składkę zdrowotną.


jasne tyle ze ten ktos młodszy nie będzie, pytanie czy odkłąda na emeryture nie wiem iKE?? lub fundusz z 3 filara?
jezeli tak to jaki procent swych dochodów, czy ma ubezpieczenie od wypadku tj ulega wypadkowi i przez 8 miesiecy nie pracuje - co wtedy??
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-10-02, 19:29   

krt napisał/a:
jezeli tak to jaki procent swych dochodów, czy ma ubezpieczenie od wypadku tj ulega wypadkowi i przez 8 miesiecy nie pracuje - co wtedy??


typowa lewacka odpowiedź. szczerze? g.. mnie to obchodzi co z nim będzie - nie moja broszka. to jego sprawa co będzie. jak nie jest ubezpieczony od wypadków to będzie miał zonka i tyle.
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-10-02, 20:40   

Trifonas napisał/a:
krt napisał/a:
jezeli tak to jaki procent swych dochodów, czy ma ubezpieczenie od wypadku tj ulega wypadkowi i przez 8 miesiecy nie pracuje - co wtedy??


typowa lewacka odpowiedź. szczerze? g.. mnie to obchodzi co z nim będzie - nie moja broszka. to jego sprawa co będzie. jak nie jest ubezpieczony od wypadków to będzie miał zonka i tyle.


no ok koles nie ma wypadku ale dostaje nieuleczalnej choroby choćby ten rak - co wtedy??

czy jestem lewakiem?? troche tak bo marzy mi sie opodatkowanie i rozliczenie kosciola

masz kolego ile 23 lata?? i co sadzisz że jesteś niezniszczalny?? - obys żył dlugo w zdrowiu bo nie daj boze cos by ci sie przytrafilo i wtedy nagle poglady jakie prezentujesz nagle sie zmieniają :D
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-10-02, 21:00   

krt napisał/a:
masz kolego ile 23 lata?? i co sadzisz że jesteś niezniszczalny?? - obys żył dlugo w zdrowiu bo nie daj boze cos by ci sie przytrafilo i wtedy nagle poglady jakie prezentujesz nagle sie zmieniają


Dokładnie - tak sądzę. Jestem niezniszczalny. Jestem przekonany że będę żył wiecznie. Mam prawo tak myśleć o sobie. I nic ci do tego. Możesz stwierdzić że jestem głupi skoro tak myślę - masz takie prawo. Ale nie, ty chcesz mnie uszczęśliwiać na siłę. Ty uważasz, że nie mam prawa decydować o sobie: o swoim zdrowiu, życiu i finansach. Nawet gdybym nie uważał że jestem niezniszczalny ty dalej będziesz twierdził że jestem głupi i pewne rzeczy trzeba zrobić za mnie.
Tym się różnimy.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: sluzbie, zdrowia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu