Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Chcę się zmierzyć z Huczyńskim!
Autor Wiadomość
Berni 



Wiek: 36
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2010-09-22, 23:59   

PO odkryła karty

Liderami list PO w wyborach samorządowych do sejmiku będą obecni radni. Propozycję startu dostał także były szef opolskiego NFZ, kojarzony z SLD Kazimierz Łukawiecki.

(...) W okręgu Nysa - Brzeg listę otwiera przewodniczący sejmiku Bogusław Wierdak, za nim ma być dyrektor generalny urzędu marszałkowskiego Krzysztof Puszczewicz.


Więcej... http://opole.gazeta.pl/op...l#ixzz10IY6r7y1
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2010-09-23, 06:21   

Nikoś cyt'Myślę, że u Ciebie jest cos nie w porządku z logicznym myśleniem. Przecież wyraźnie napisałem: na polityków powinno wybierać się osoby finansowo niezależne, bo nie mają interesu napychać swoich kieszeni korzystając z przywilejów tzw. władzy"
Nikoś dalej sam sobie przeczysz.Chcesz wybrać na burmistrza człeka finansowo niezależnego, to go masz.Puszczewicz ma emeryturke i jest niezależny finansowo.
Wskaż innego kandydata niezależnego finansowo.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-09-23, 07:07   

riccardo napisał/a:
Chcesz wybrać na burmistrza człeka finansowo niezależnego, to go masz.Puszczewicz ma emeryturke i jest niezależny finansowo.

Zdaje się, że emeryturka to nic pewnego. Przy naszym deficycie wkrótce może środków na jej wypłatę braknąć. Za Bauca już tak było, a Rostowski to jeszcze lepszy numer :wink:
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-09-23, 07:31   

Kolejne słowa . " Lewico" zaproponuj coś czym przyciągniesz elektorat.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-09-23, 07:41   

mulder napisał/a:
" Lewico" zaproponuj coś czym przyciągniesz elektorat.

Podwyżki dla nauczycieli mogą być? :wink: Zwłaszcza takie, których koszty poniosą samorządy, a nie rząd :lol:
http://praca.gazetaprawna..._samorzady.html
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-09-23, 08:25   

Dalej proszę. :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-23, 13:15   

BeZet napisał/a:

Pytanie tylko, do kogo pijesz Franio, pisząc "Bolszewiki"? Bo obrażasz kogoś, tylko nie bardzo potrafisz zdefiniować, kogo? Może faktycznie doprecyzujesz? Bo, a nuż rzucasz obelgi do własnych towarzyszy partyjnych?...


Nie widzę nic obraźliwego w określaniu kogoś "Bolszewikiem", jeśli to określenie odpowiad zachowaniu zdefiniowanemu np. przez słoniki.

Co do towarzyszy - ja się nie focham, kiedy ktoś do mnie mówi Towarzyszu. To taka tradycja, sięgająca nieco głębiej. Mam nadzieję, że Koleżanka zdaje sobie z tego sprawę.

Mam też pytanie odnośnie tego złamania prawa (tak pisaliście wyżej?) w związku z ogłoszeniem się "kandydatem". Czy mi się wydaje, czy pierwszy ogłosił się Pan Gil, a skoro twierdzicie, że jest to jakieś naruszenie prawa, to dlaczego nie robicie rwetesu w związku z tym "ogłoszeniem się". Poza tym wydaje mi się, że można nawet mówić o wspólnym łamaniu prawa, bo chyba ogłaszał się na łamach PPB, bo przecież p.o. red, nacz. pisał coś wyżej, że ogłaszanie się przed ogłoszeniem terminu wyborów jest. Czyli będąc świadomy naruszania prawa dopuścił do tego procederu? Nie jestem Beatko specjalistą od prawa samorządowego. Liczę na pomoc i wsparcie :) .

Serdeczności Koleżance
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-23, 13:16   

Cytat:
Nie widzę nic obraźliwego w określaniu kogoś "Bolszewikiem", jeśli to określenie odpowiad zachowaniu zdefiniowanemu np. przez słoniki.


Oczywiście "odpowiada" i "słowniki".
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-23, 13:24   

BeZet napisał/a:

Wygląda na to, że nowy tegoroczny narybek PO wie wszystko najlepiej i najbardziej...


Wygląda na to, że nie wiem, czy to do mnie, bo jeśli o mnie chodzi, to chyba jestem zeszłorocznym owocem łowów :P . Przynajmniej taki obraz mam utrwalony w pamięci.


Cytat:
Bardzo źle się kojarzy robienie z kimś/czymś porządku. Nie rób nikomu, co Tobie nie miłe...


Właśnie Beatko. Szczególnie to ostatnie. Warto sobie wziąć do serca. Np w związku z "hakami" ? Kto hakiem ? Różnie w życiu bywa... Jak sama napisałaś, można się jeszcze zdziwić.

Zapewniam również, że spodziewam się jeszcze wielu niespodzianej w trakcie tej kampanii. Ze wszystkich stron.

Serdeczności Koleżance
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-23, 13:30   

[quote="Franco Zarrazzo"]
BeZet napisał/a:

Mam też pytanie odnośnie tego złamania prawa (tak pisaliście wyżej?) w związku z ogłoszeniem się "kandydatem". Czy mi się wydaje, czy pierwszy ogłosił się Pan Gil, a skoro twierdzicie, że jest to jakieś naruszenie prawa, to dlaczego nie robicie rwetesu w związku z tym "ogłoszeniem się".


Ja myślę, że Pani Beatka ma bardzo wybiórcze spojrzenie na przepisy prawa. Jeżeli tak samo pracuje w Urzędzie i interpretuje przepisy, to chyba powinna się już pomału zwijać ze stołka. Takich urzedników nam nie potrzeba.
A propos stwierdzenia, że poza Urzędem wypowiada się Pani jako osoba prywatna. Jestem bardzo ciekawy, jak można rozgraniczyć interesy prywatne od służbowych, skoro one są tak mocno ze sobą związane. Chyba jest oczywiste, że nie może Pani pisać źle na swoich pracodawców, a wręcz przeciwnie, w Pani interesie jest pisanie o nich jak najlepiej. Wydaje mi się, że taka schizofrenia jest niemozliwa, chociaż kto wie ...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-23, 13:35   

A tak na marginesie - wróciłbym jednak do pozostawienia możliwości edycji posta przez przynajmniej 15 minut po jego napisaniu. Coś się dzieje z postami - piszę całe zdanie, widzę je w okienku do wpisywania, a do wątku podpina się już okrojone...
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-23, 16:41   

Franco Zarrazzo napisał/a:

Wygląda na to, że nie wiem, czy to do mnie, bo jeśli o mnie chodzi, to chyba jestem zeszłorocznym owocem łowów :P . Przynajmniej taki obraz mam utrwalony w pamięci.

A skłądki do swej macierzystej partii zapłacił??? Sam. Czy za pomocą Kima?
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7272



Wysłany: 2010-09-23, 21:18   

Deathwing napisał/a:
Temat nie rozwinął się w dyskusję pomiędzy kandydatami, a, jak zwykle zresztą, został zalany waszymi żałosnymi prowokacjami, aluzjami i wymianami zdań na poziomie pseudo-inteligentnym i pseudo-kulturalnym. Duże dzieci - aż się zbiera na akcelerację zwrotną...
Dyskusję? Między kandydatami? Pozwolę sobie zauważyć, że użytkownik k.puszewicz (jeżeli to jest kandydat) raczył napisać aż jeden przyczynek w jednym temacie. Ja go poniekąd rozumiem, bo w tym fachu nie ma dyskusji, tylko obora słucha, kiedy wół p...dzi. Poza tym - jak widać - ma innych do naciskania ... klawiszy. :D
0 UP 0 DOWN
 
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-23, 22:20   

Również dlatego jest to gadanie o d*pie Maryny...
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7272



Wysłany: 2010-09-23, 22:34   

Być może "dyskusja" jest po prostu prowadzona w nieodpowiednim języku. :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: chce, huczynskim, sie, zmierzyc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu