Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sponsorem działu jest:

PSB MRÓWKA
Autor Wiadomość
rudy102 

Wiek: 44
Dołączył: 17 Lut 2009




Wysłany: 2009-02-17, 23:07   PSB MRÓWKA

co sądzicie o nowym sklepie PSB Mrówka. Ogólne wrażenia, ceny, obsługa, dostepny towar! Jak mozecie to porownajcie do istniejacych juz wczesniej sklepów budowlanych!
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008



Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-17, 23:10   

ja bym PSB Mrówka nazwał odłamem ALFA.
Ponieważ ten sam właściciel co w ALFIE, czyli chyba powinni miec podobne ceny.:)
 
rudy102 

Wiek: 44
Dołączył: 17 Lut 2009




Wysłany: 2009-02-17, 23:19   

no wg mnie w alfie bylo i jest drogo! bylem w mrowce i zdziwily mnie niektore ceny! na tynkach gipsowych byla cena ponad tysiac! pewnie to za palete ale niektorzy klienci moga niewiedziec! ceny w porownaniu do innych hurtowni budowlanych chyba za wysokie jak na taki duzy sklep! myslalem ze troszku beda nizsze! zamierzam zrobic remont i chodze tak po roznych sklepach i naprawde spodziewalem sie czegos rewelacyjnego! a tu nie mile zaskoczenie! :x podejrzewam ze marze na niektorych produktach maja ponad 50% albo maja slabe uklady z dostawcami! jak tak dalej pojdzie to straca klientow i zamiast mrowki powieksza parking dla lidla:P albo postawia praktikera! a co do obslugi to nie mialem z nimi jeszcze do czynienia! spedzilem ponad godzine czasu w sklepie ogladajac roznego rodzaju towaru i zaden pracownik nie mial ochoty nawet do mnie podejsc! i tu kolejny minus! jedynym plusem jest wystroj! ale wystroj to nie wszystko!
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006



Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2009-02-17, 23:54   

ja wczoraj wbiegłem na chwilke... co od razu uderzyło - narzekania ludzi przy kasach - 2 kasy, przy każdej ponad 10 osób w kolejce. Obiegłem na szybko , zwracałem uwage na ceny rzeczy które w ciągu ostatnich 2-ch miesięcy kupowałem no i raczej wszystko droższe, branża w której siedzę .. hmm przewody z Zielonki w takiej cenie ... masakra. Na pozytyw można zaliczyć ilość towarów.... jak to na otwarciu - pełne półki. Spotkałem między regałami znajomego...twierdził że prawie pół godziny czeka aż go ktoś obsłuży przy panelach.
Poczekamy i zobaczymy co będzie dalej.
 
skorpangel 

Wiek: 68
Dołączyła: 18 Lut 2009




Wysłany: 2009-02-18, 17:20   

slawq napisał/a:
ja wczoraj wbiegłem na chwilke... co od razu uderzyło - narzekania ludzi przy kasach - 2 kasy, przy każdej ponad 10 osób w kolejce. Obiegłem na szybko , zwracałem uwage na ceny rzeczy które w ciągu ostatnich 2-ch miesięcy kupowałem no i raczej wszystko droższe, branża w której siedzę .. hmm przewody z Zielonki w takiej cenie ... masakra. Na pozytyw można zaliczyć ilość towarów.... jak to na otwarciu - pełne półki. Spotkałem między regałami znajomego...twierdził że prawie pół godziny czeka aż go ktoś obsłuży przy panelach.
Poczekamy i zobaczymy co będzie dalej.



muszę przyznać rację osobą które zauważyły że w mrówce jest bardzo drogo na dodatek ciemno a co do obsługi są i tyle.Robię remont mieszkania i udało mi się zaoszczędzić sporo kasy kupując w innych sklepach np.BRICOMARCHE -regips 15,99 szt REWELACJA
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007




Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-18, 21:16   

najpierw wypowiem się jako normalny mieszkaniec:

ilość towarów cieszy, ich prezentacja również, byłem w sobotę, byłem wczoraj...

rudy102 napisał/a:
i zaden pracownik nie mial ochoty nawet do mnie podejsc! i


podobne odczucie :)

a teraz troszkę inaczej:

ceny nie powalają z nóg, wszystkie dostępne elektronarzędzia mam w lepszej cenie :evil:
i nie tylko :) oprócz marek najtańszych ale tu i tak znajdę dobry zamiennik :)
jeśli ktoś z Was planuje remont zapraszam na PW a później na gadu vel tel
niektórzy z forumowiczów wiedzą, iż potrafię sprzedać Makitę po super cenach :wink:
 
karol1903 


Wiek: 44
Dołączył: 18 Lut 2009




Wysłany: 2009-02-18, 21:57   

Obsługa :x
Kasy :cry:
Oświetlenie pomyłka :?
Ceny :cry:
ogólny porządek :lol: zobaczymy jak długo????
Ocena ogóla :oops: porażka
Naciągnąć się nie dam!!!!!

Mnie nie Kupili a Ciebie!!!!!
 
nefretiti1903 

Wiek: 41
Dołączyła: 02 Paź 2008




Wysłany: 2009-02-18, 22:43   

Moim zdaniem bez rewelacj :x na początek parking masakra poprostu totalna porażka!!!
Sklep no ładnie na razie zgadzam się z poprzednikiem towar wyłorzony poukładany ale terz bez reweacji bo asortymen ogrniczony .
A ceny :twisted: masakra!!!!
Wole stare sprawdzone BRICOMARCHE zawsze było tanio i bendzie i nic ani nikt ich nie pobije!
Po co przepłacać jak można zaoszczędzić :wink:
Jestem przeciętną mieszkanką Brzegu zarbiam tyle co inni przeciętni mieszkańcy i napewno nie dam się naciągnąć w Mrówce .
pozdrawiam!!!

Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Na forum dbamy o styl pisowni i nie robimy błędów ortograficznych.
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-02-19, 13:52, w całości zmieniany 3 razy  
 
sikork 


Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008




Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-23, 12:11   

alleceno miejsce na reklamę jest w innym dziale i nie pomoże mały druczek. Wszyscy wiedzę, że najlepsze ceny i największy wybór jest w Centrum Narzędziowym na terenie Hurtowni ALWO.

Co do Mrówki, rzeczywiście wybór towarów jest bardzo duży, od patelni do cegły. Na szczęście ceny nie powalają z nóg. Ciekawe tylko jak długo będą mieć tak zatowarowane półki. Z tego co wiem są tam straszne koszty spłat rat do PSB i utrzymania pracowników.
 
Dorka 
Watashi no namae wa Dorota desu



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Kwi 2007



Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-23, 21:08   

sikork napisał/a:
wybór towarów jest bardzo duży, od patelni do cegły


Musiałam specjalnie zaznaczyć jedno sowo, gdyż irytuje mnie to wszystko. Jak market budowlany moze sprzedawać patelnie?! Od tego są sklepy Art. Gosp. Dom...
Byłam tylko raz w Mrówce i nie spodobało mi sie tam zbytnio.
Jak juz wspomniałam, najbardziej irytuje mnie to, że w markecie budowlanym są artukuły gospodarstwa domowego... Czegoś takiego być nie powinno, bo niby po co? To nie ma sensu, naprawdę...
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008



Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-23, 21:14   

Byłem zobaczyłem i się zastanowiłem.:)
Tak ceny jak ceny wybór mają MEGA, dużo większy wybór niż w Brico co sie ceni, porządek również mają(chyba jak narazie).:)
 
sikork 


Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008




Ostrzeżeń:
 1/4/6
  Wysłany: 2009-02-23, 21:16   

Cytat:
bo niby po co?
jak to po co?? dla kasy [/quote]
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006



Skąd: LA

Wysłany: 2009-02-23, 21:19   

sikork napisał/a:
rzeczywiście wybór towarów jest bardzo duży, od patelni do cegły

za granica to standard ;) jak i robienie zakupów typu jedzenie, pieczywo itd na stacjach benzynowych :)
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007




Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-24, 22:36   

@Dorka

tylko typowych sklepów z art. gosp. dom. masz w Brzegu ile ??

Rynek, Trzech Kotwic i tyle ??

i w tym momencie Dorka mylisz się bo Kaufland też ma w ofercie takie artykuły....

sikork napisał/a:
i nie pomoże mały druczek

mogłem to pierd.... dużą czcionką - tylko po co ??

sikork napisał/a:
Wszyscy wiedzę, że najlepsze ceny i największy wybór

klient wybiera.... nie narzekam na pierwsze ani na drugie....

specjalnie dla Ciebie....
work. don't play. - to chyba kojarzysz....
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007




Wysłany: 2009-02-26, 19:06   

Ja z mężem zaopatruję się tylko w ALWO, a mąż non stop naciąga mnie na nowe maszyny, których tam opór, włącznie z tym, że na zamówienie mu tam ściągają wszystko... Podoba mi się też indywidualne podejście do klienta w kwestii-cena, transport,doradztwo.... Tego w Mrówie nima... :roll:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: mrowka, psb


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu