Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zwyczajny sejmowy dzień pracy posłów PiS.
Autor Wiadomość
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-08-07, 14:04   

A.Mason napisał/a:
. W takim razie skorzystaj ze slownika PWN i zapoznaj sie ze znaczeniami slowa "klasa

Jak musisz tłumaczyć sobie każde słowo przy użyciu słownika PWN to powodzenia!!!Ja nie mam takiej potrzeby!!!A jak sam pisales to byl cytat tak że dla mnie cytat"klasa nauczycielska"kojarzy sie z podziałem!!!Ale jako że tlumaczysz sobie wsystko za pomocą słownika PWN to nie wymagam od Ciebie abyś cokolwiek odbierał inaczej niż jest to opisane w twojej "Bibli"!!!
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-08-07, 14:20   

damian1217 napisał/a:
Jak musisz tłumaczyć sobie każde słowo przy użyciu słownika PWN to powodzenia!!!

Jezeli dla Ciebie jedynym wyznacznikiem znaczen jest to, co Ty sobie ubzdurasz, to takze zycze powodzenia.

damian1217 napisał/a:
A jak sam pisales to byl cytat tak że dla mnie cytat"klasa nauczycielska"kojarzy sie z podziałem!!!

Heh, sam napisales, ze "Poprawnego języka należy wymagać szczegolnie nauczycieli!!!". Sam tworzysz podzialy, a do innych masz pretensje? Moglbys sie zdecydowac.
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-08-07, 14:39   

A.Mason napisał/a:
Sam tworzysz podzialy, a do innych masz pretensje? Moglbys sie zdecydowac.

Inforuję cię że nie ja jestem autorem tego cytatu!!!A interpretuję ten cytat jak interpretuję i nic ci do tego!!!
A.Mason napisał/a:
Jezeli dla Ciebie jedynym wyznacznikiem znaczen jest to, co Ty sobie ubzdurasz, to takze zycze powodzenia

A co ja sobie ubzduralem w moich postach!!Oświeć mnie!!!Wytknij mi te bzdury!!!
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-08-07, 14:52   

damian1217 napisał/a:
A co ja sobie ubzduralem w moich postach!!Oświeć mnie!!!Wytknij mi te bzdury!!!

Wymagasz czegos szczegolnie od nauczycieli, traktujesz ich inaczej, czyli tworzysz podzial...

I na tym koncze dyskusje z Toba.
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-08-07, 15:04   

A.Mason napisał/a:
Wymagasz czegos szczegolnie od nauczycieli, traktujesz ich inaczej, czyli tworzysz podzial...

I na tym koncze dyskusje z Toba.

Jednak jesteś ograniczony(pytanie tylko czy słownikiem PWN),od kogo mam wymagać poprawności językowej jak nie od nauczycieli!!!Traktuję ich inaczej???Wez sobie inną książke do poczytania,bo ta zle na ciebie wpływa!!!!
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-08-08, 07:21   

Wczoraj miałem przyjemność oglądania telewizyjnej " perełki", którą była konferencja Prezia. Zero taktu, zero kultury, a do tego cytowanie słów Komorowskiego wyrwanych z kontekstu ( " (...) Prezydent poleci , to się wszystko rozwiąże(...)" ), a które to el' Kczorrrro uznał za przyczynek do katastrofy smoleńskiej i stwierdził konieczność zainteresowania się tym faktem przez prokuratora, nie dodając jednak , że Komorowskiemu chodziło o brak ambasadorów w niektórych placówkach. Dowiedziałem się również, że za rządów el' Kaczorro korzystaliśmy nie tylko ze znanych już dobrodziejstw ( niebywały wręcz wzrost popularności grillowanej kiełbasy - jeżeli to główny sukces PiS, to gratuluję ), ale również pszenica była tańsza. No proszę,a naród głupi nadal nie obala Tuska. Jeżeli w poniedziałek el' Kaczorrro stwierdzi, podpierając słowa stosownymi, jak zawsze rzetelnymi danymi, że za ich czasów nie było takich kataklizmów, jak obecnie, to zagłosuję na niego. :wink: A, moja szczera troska o człowieka wymaga, by zaznaczyć zaobserwowane kolejne negatywne zmiany w sposobie zachowania i wypowiedzi p. Jarka. Żal gościa, ponieważ zapędza się w takie rejony emocjonalne, że leczenie specjalistyczne będzie nieodzowne.
Polecam artykuł Mroziewicza , który przeczytałem w " Angorze"( zdaje się, że w zeszłym tygodniu). Mroziewicz, sam będąc niegdyś ambasadorem i pracownikiem kancelarii prezydenckiej, przedstawia całą procedurę przygotowania prezydenckich wizyt oraz kto ponosi za to odpowiedzialność. Artykuł ten nie wzbogaci jednakże wiedzy tych , którzy przekonani o zbrodni ślepo wierzą bożyszczu geriatycznych tłumów.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-08-08, 11:51   

AXL napisał/a:
Nie płacz mulder, nie płacz..... - plucie na nauczycieli jest ostatnio trendy.....
Dla pocieszenia coś z klasyka
"Szacunek oddany klasie nauczycielskiej, jest
miarą oświaty narodu, bo im więcej naród jest
oświecony, tym wyżej ceni tych,którzy mu światło
przynoszą"


Piękne słowa. Tylko problem jest z tym światłem i owocami naświetlania nim dzieciaków. Zwłaszcza przez takich edukatorów, jak Prawdziwie Zboczony Pedagog mulder. Bo moje wypowiedzi w temacie odnoszą się jedynie do tego, jaką wizytówkę on sam sobie wystawia (mam nadzieję, że nie należy jego wypowiedzi łączyć ze stanowiskiem wszystkich nauczycieli?).

Poza tym wydaje mi się, że opluwaczem jest przede wszystkim Prawdziwie Zboczony Pedagog mulder - pluje na społeczeństwo, na wartości, którym ono hołduje. Czyli - jakby nie patrzył - wystawia świadectwo pedagogice - prawda? Pluje sam na siebie :) .
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-08-08, 18:14   

mulder napisał/a:
zero kultury,


Ojej - Pan Pedagog specjalistą od kultury też jest? Jeden z kolegów dysponuje słownikiem PWN, inny Słownikiem Języka Polskiego - może Pan Pedagog skorzysta? To bardzo nieładnie, żeby Pan Pedagog, zajmujący się edukacją regionalną i krytykujący tłumy operował terminem "kultura" w jak najbardziej pospolitym jego znaczeniu... bardzo nieładnie. Coś tam było o hipokryzji jakiś czas temu...

W zasadzie na pytanie, co sądzę o Tobie, udzielę odpowiedzi na ogólnym Twoimi słowami:

mulder napisał/a:
Żal gościa, ponieważ zapędza się w takie rejony emocjonalne, że leczenie specjalistyczne będzie nieodzowne.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dzien, pis., poslow, pracy, sejmowy, zwyczajny


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu