Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Grzegorz Napieralski
Autor Wiadomość
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-26, 19:59   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
głupie wypowiedzi o powodzi zmiotły w 1997 lewicowy rząd

Strasznie głupie były. O wiele mądrzej licytować się kto dałby więcej powodzianom. Szkoda, że nie na wały :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-26, 20:00   

Marcinie, znowu się wykręcasz od odpowiedzi. Jesli zostaniesz wójtem Pulitowa, postawię Ci skrzynkę 18-letniej whisky.Howg. Ale to zdarzenie mało prawdopodobne. Co nie zmienia faktu, że piwka zawsze chętnie sie z Tobą napiję, Towarzyszu.
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-07-26, 20:06   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Krakonosie, zgadzam się z tym, co piszesz o zachowaniu Napieralskiego w czasie powodzi. Widocznie pamietał, że głupie wypowiedzi o powodzi zmiotły w 1997 lewicowy rząd.


Co złego powiedział wtedy Cimoszewicz?? przecież racje miał trzeba się ubezpieczać.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-26, 20:10   

krt-wyborcy ocenili to inaczej, Lewica straciła władzę. To fakt-oceny jego słów mogą być oczywiście różne, ale wybory przegrał.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-26, 20:14   

krt napisał/a:
a co do zadawania pytan jako dawny wyborca SLD czuje sie oszukany za brak opodatkowania kościoła, za niszczenie rodzącej sie klasy średniej dodatkowymi obciążeniami, brak reform strukturalnych, brak reformy służby zdrowia itd itd
Nie jestem ani sympatykiem PO i PIS bo te dwie partie to też dno, pytam jako obywatel czym sie różnicie od nich??????????????????????

Tym: http://www.napieralski.com.pl/program
Jeżeli nie on, to kto?
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-26, 20:16   

Wyborcom SLD zawsze zostaje Shazza-podobna do Joli Kwaśniewskiej a lepiej śpiewa :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-26, 20:22   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
lepiej śpiewa

Z hymnem każdy po skrzynce 18-letniej perfumowanej wódy sobie poradzi lepiej niż Jarkacz :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-26, 20:25   

Może masz rację. szkoda że tak dobrze nie szło Kwaśniewskiemu zdobycie wyższego wykształcenia. Wypił za dużo czy za mało? A może już wtedy miał zwolnienie z zajęć studenckich z powodu "choroby filipińskiej"? :-P
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-07-26, 20:27   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Może masz rację. szkoda że tak dobrze nie szło Kwaśniewskiemu zdobycie wyższego wykształcenia.

Ale na prezydenta wybrano go dwukrotnie, na Jaroslawie ludzie poznali sie od razu ;-P
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-26, 20:30   

Masonie, wszyscy myśleli że ma wyższe wykształcenie. potwierdziło się powiedzonko "komuszek-kłamczuszek" :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-07-26, 20:58   

Wyższe wykształcenie to nie wszystko, na świecie jest dość kretynów z doktoratami.
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-07-26, 21:00   

Marcim B. napisał/a:
krt napisał/a:
a co do zadawania pytan jako dawny wyborca SLD czuje sie oszukany za brak opodatkowania kościoła, za niszczenie rodzącej sie klasy średniej dodatkowymi obciążeniami, brak reform strukturalnych, brak reformy służby zdrowia itd itd
Nie jestem ani sympatykiem PO i PIS bo te dwie partie to też dno, pytam jako obywatel czym sie różnicie od nich??????????????????????

Tym: http://www.napieralski.com.pl/program
Jeżeli nie on, to kto?


no ok przeczytałem ale to samo obiecywali pozostali, po za tym pare punktów jest o finansowaniu konkretnych celów, ale nie podaje źródła tego finansowania czyli robi ten sam populizm co Komorowski i Kaczyński

Cytat:

Polska bez podziałów. Nie jest ważne, gdzie ktoś kiedyś stał. Ważne jest, co chce robić dzisiaj i gdzie jest teraz.


Zawsze były podziały i bedą taki jest urok demokracji

Cytat:

Bezpłatna edukacja i dostęp do Internetu. Opowiadam się za bezpłatną edukacją na wszystkich poziomach, od szkoły podstawowej, aż po studia wyższe. Podejmę starania, aby Internet stał się dostępny dla każdego i bezpłatny.


znowu brak źródeł finansowania poza tym system szkolnictwa trzeba reformować bo jest niedostosowany do realiów rynkowych

Cytat:
Konkretna pomoc rodzinie. Jestem zwolennikiem utworzenia i szybkiej realizacji Narodowego Programu Budowy Przedszkoli, tak, by były one dostępne dla wszystkich dzieci. Wystąpię z taką inicjatywą.


znów gdzie źródła finansowania?? a czy nie byłoby lepszym pomysłem wprowadzic takie zmiany w podatkach dla firm żeby im się opłacało zakładanie przyzakładowych przedszkoli, takie cos funkcjonuje na zachodzie - uwazam że jakby dany kandydat tak okreslil sprawe byłby bardziej dla mnie wiarygodny, przynajmniej jest to konkretne rozwiązanie czesci problemów braku żłobków czy przedszkoli, no ale to tylko moje luźne myślenie

Cytat:
Równy i bezpłatny dostęp do opieki zdrowotnej. Opowiadam się za równym i bezpłatnym dostępem do opieki zdrowotnej dla wszystkich obywateli.


bzdura w tej chwili hipochondrycy idą z każda pierdołą do lekarza bo im sie nudzi jakby wprowadzic choc 5 zl za wizyte nie było by az takich kolejek, bezpłatne powinny byc zabiegi specjalistyczne i ratujące życie, choc znów to tylko moja prywatna opinia.

Jak widac caly program polega na powielaniu ciągle tego samego schematu te same hasełka mozna było przeczytac w programie Kaczyńskiego i Komorowskiego no ale dzięki choc za odzew myslałem że nie doczekam sie jakiekolwiek odpowiedzi.

Najbardziej mnie wkurza że ludzie tak łatwo dali sie nabrac na tą wojenke PIS i PO, ludzie kłócą sie o totalne pierdoły przyklad z tańczącym Napieralskim z jakimis blondynami kogo do .... nędzy obchodzi ?? lepiej żeby polityk pojechał zobaczyc powodź i udawac ze to go obchodzi??
podobało mi sie haslo wyborcze Clintona
"GOSPODARKA GŁUPCZE" za kadencji Clintona deficytu budżetowego nie było i to jest dla mnie cos co powinno sie podziwiać, bo ludzie mieli prace i sami decydowali co jest im potrzebne w zyciu. W Polsce polityk bawi sie w niańkę a przeciez jego obietnice są finansowane z podatków ktore placimy więc komu on robi dobrze??
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-07-26, 21:10   

krt napisał/a:

Najbardziej mnie wkurza że ludzie tak łatwo dali sie nabrac na tą wojenke PIS i PO, ludzie kłócą sie o totalne pierdoły przyklad z tańczącym Napieralskim z jakimis blondynami kogo do .... nędzy obchodzi


Wiesz kogo? Tego samego, co też cytował tenże frazes:

krt napisał/a:
"GOSPODARKA GŁUPCZE"


Tak na marginesie w sumie :) . Gwoli przypomnienia, "blondynki" po raz pierwszy na linię forumowego frontu nieporozumienia narodowego wytoczyli "bolszewiki" ;) . I nie sądzę, abym się specjalnie kłócił akurat w tym miejscu z Marcinem i Bartkiem. Po prostu zwykła wymiana uprzejmości. I mam nadzieję, że oni też tak to odbierają :) :D :evil:

A w ogóle coraz częściej o tej gospodarce i głupkach. Kolejny frazes :) :P .
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-07-26, 21:11   

krt napisał/a:
W Polsce polityk bawi sie w niańkę a przeciez jego obietnice są finansowane z podatków ktore placimy więc komu on robi dobrze??


Hmmm - nie chciałbym być upierdliwy (chociaż zapewne jestem), ale mam pewne podejrzenia :P .
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-07-26, 21:15   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
krt-wyborcy ocenili to inaczej, Lewica straciła władzę. To fakt-oceny jego słów mogą być oczywiście różne, ale wybory przegrał.


ludzie kochają miec wrażenie że dostaną cos za darmo a prawda jest taka że osuszanie terenów bagiennych, wycinka drzew, stawianie coraz wyższych wałów powoduje że skutki powodzi są tak ogromne - oczywiście nie jestem ekspertem opieram sie tylko na tym co ma miejsce w stanach na rzece Missisipi, tam powodzie są coraz gorsze bo wraz ze wzrostem wałów przeciwpowodziowych i pogłębianiu dna zwiększono przy okazji siłe rzeki, woda która nie ma ujścia znajdzie slaby punkt w danym wale, najlepiej by było zeby wypowiadali sie w takich kwestiach hydrolodzy a nie politycy czy dziennikarze.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: grzegorz, napieralski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu