Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Miss Opolszczyzny 2010 ! Katarzyna Radzik !
Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-31, 00:21   Miss Opolszczyzny 2010 ! Katarzyna Radzik !

Brzeżanka jest nową królową piękności Opolszczyzny. Właśnie zdała maturę i zamierza iść na studia matematyczne. Teraz czeka ją jeszcze kariera

http://www.nto.pl/apps/pb...NIA01/212195019

Szczere gratulacje dla Katarzyny !!
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-05-31, 00:24   

Byłem, widziałem Ją, prawie dotknąłem. :wink: Gratuluję. Brzeżanki są najpiękniejsze.
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-31, 00:26   

Ładna dziewczyna. Gdybym głosowała też na nią oddałabym głos :)
Gratulacje!
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-31, 00:28   

KS napisał/a:
Gdybym głosowała też na nią oddałabym głos


a ja oddalem :p :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-31, 00:55   

Faktycznie, dziewczyna godna tytułu...

Ale, żeby nie było, że w poście tylko "u brawo brawo" to muszę przyznać, że nie rozumiem użytego przez NTO nagłówka "Miss Polonia Opolszczyzny 2010 " tj. ja bym sobie tę polonie podarował, chyba że ktoś mi jakiś rozsądny argument poda.

Tak czy siak, wielkie gratulacje dla Katarzyny Radzik, a jak jeszcze na matematykę się wybiera - to miano królowej się należy ;)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-05-31, 01:02   

smooth napisał/a:
nie rozumiem użytego przez NTO nagłówka "Miss Polonia Opolszczyzny 2010 " tj. ja bym sobie tę polonie podarował, chyba że ktoś mi jakiś rozsądny argument poda.

Miss Polonia i Miss Polski to dwa rozne konkursy pieknosci.
Miss Polonia urzadza regionalne konkursy, wiec wyciecie "Polonii" mogloby prowadzic do nieporozumien.
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-31, 09:13   

Mi też się jednak kojarzy Polonia jednak z przyjezdnymi miss'kami, które tworzą polonię gdzieś na obczyźnie.. No ale może rzeczywiscie ja się nie znaju, a moje skojarzenia często mijają się z pospolitymi :P
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-05-31, 10:59   

Hmmm Miss'ka rzeczywiście ładna i z tego co pamiętam, jak przeglądałam prezentacje wszystkich dziewczyn, to m.in. ona najbardziej mi się spodobała, głównie ze względu na swoją naturalność :)

Chciałam tylko zauważyć, że szczerze się zastanawiam co niektóre z dziewczyn robiły w tym konkursie? :shock: Czy naprawdę uważają się za takie ładne? Nawet te, które dostały jakieś tam nominacje jak dla mnie są brzydkie, no może bardzo przeciętne... i gdyby nie ładne włosy i paznokcie, figura owszem też, to za twarz by miały u mnie już dyskwalifikacje :P haha tak wiem, wredna jestem :evil: ale ja tak to właśnie widzę...
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-31, 11:07   

colutea napisał/a:
haha tak wiem, wredna jestem


No raczej, bo gdyby to tylko tak o te twarze chodziło, to co same głowy na kijkach by się prezentowały :wink: Nie byłoby chłopa, nie byłoby fotoreportera, a konkurs mogliby na dworze przeprowadzać, a miski występowałyby tylko w kożuchach, a główne założenie to nie byłby słynny pokój na świecie, ale ochrona misi polarnych.
A tak poważnie, rzecz biorąc to chyba dobrze, że piękność jest tutaj szerzej rozumiana, a nie tylko przez pryzmat aparycji twarzy. Jest jeszcze piękno ciała i intelektu, a o to bodajże trzeba dbać. Nie jest zatem tytuł tylko za to że matula natura dała, ale też za ciężką prace nad sobą na wielu płaszczyznach. Teoretycznie przynajmniej.

Jeśli chodzi o "polonia".. nie mówię, że się nie zgadzam Mason z Twym argumentem, ale to nie zmienia faktu, że ja odczuwam zgrzyt..a do tego jeszcze argument KS ;)
Ostatnio zmieniony przez smooth 2010-05-31, 11:09, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-31, 11:08   

Hm, ja tam zawsze odnosiłam się jednak do tego typu konkursów na zasadzie "Czemu nie?", "Zawsze to jakieś urozmaicenie, przygoda..", pojęcie "ładna", "piękna" to wszystko względność. Jednym się podoba naturalność innym wręcz przeciwnie.
Przyznam, że na stronie nto gdy dziewczyny nie miały sporych makijażu itd, to rzeczywiscie Katarzyna Radzik była bezkonkurencyjna (wg mnie), jednak jak obejrzałam dziś fotorelację zamieszczoną tu na forum, gdzie dziewczyny były już pięknie pomalowane i w różnych strojach, to przyznam iż o wiele więcej z nich zwróciło moją uwagę. Jednak ja jestem z tych, którzy uważają, że wygrywa ten który jest 'piękny' gdyż tak został "stworzony" a nie "zrobiony" :) Jeśli chodzi o 'twarz' jak to nazwałaś colutea.
Natomiast jest chodzi o sylwetkę itd, to oczywiscie zgadzam sie ze Smoothem.
Ostatnio zmieniony przez KS 2010-05-31, 11:11, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-05-31, 11:14   

Ale chyba powinien się liczyć całokształt nie sądzisz? :) Równie dobrze, odwracając teraz to co napisałeś, smooth, można uznać, że ładna jest dziewczyna o super figurze a z twarzą misia polarnego :P i taka śmiało może startować w tego typu konkursach ;)

Bo widzisz z każdej, nawet brzydkiej dziewczyny, można makijażem, fryzurą i ubiorem zrobić ładną dziewczynę.. czasem za pomocą małych poprawek plastycznych (zaznaczam małych! a nie od razu zmiana wyglądu za pomocą operacji).. a powinno chodzić o to, żeby wybrać tą najładniejszą, która i bez mejkapu jest ładna (taka właśnie została wybrana zresztą :) ale szczególnie jedna z dziewczyn, która dostała jakieś tam wyróżnienie, moim zdaniem nie zasługuje na nie niestety :/ nie mówiąc już o tym, że niektóre wcale nie powinny były startować..
Ostatnio zmieniony przez colutea 2010-05-31, 11:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-31, 11:25   

colutea napisał/a:
można uznać, że ładna jest dziewczyna o super figurze a z twarzą misia polarnego


No jeśli wszystkie media nagłaśniałyby kampanie ochrony misi polarny, to takowa wyabstrahowana dziewczyna / kobieta, miałaby by duże szanse. :wink:

A tak poważnie dlatego pisałem o całokształcie, bo wiem, że każda próba skupienia się na podkreśleniu wagi a może nawet wyłączności któregoś elementu materialnego albo mentalnego spotka się z słuszna krytyką.

colutea napisał/a:
Bo widzisz z każdej, nawet brzydkiej dziewczyny, można makijażem, fryzurą i ubiorem zrobić ładną dziewczynę.


Faktycznie u paru kandydatek na Opolszczyznę było trochę "przesadyzmu" z makijażem, na szczęście u naszej brzeżanki nie.

colutea napisał/a:
a powinno chodzić o to, żeby wybrać tą najładniejszą, która i bez mejkapu jest ładna


no wiesz pomijając już co powinno a co nie, jak się prześledzi, sięgając wstecz różne konkursy, to ciężko czasem stwierdzić, że takim wyborem się jury kieruje.

Jeśli chodzi takie najprostsze emocjonalne odczucia, to ja kierując się powyższym prawdopodobnie nie wybrał bym Katarzyny Radzik, bo faktycznie co najmniej 2 dziewczyny miały dla mnie przyjemniejszą aparycję.

colutea napisał/a:
nie mówiąc już o tym, że niektóre wcale nie powinny były startować..


Oj, na tym poziomie, to myślę, że nawet można z przymrużeniem oka spojrzeć na brzuszek u kandydatki (jeden się rzucił w oczy ;) )
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-05-31, 11:33   

Cytat:
Oj, na tym poziomie, to myślę, że nawet można z przymrużeniem oka spojrzeć na brzuszek u kandydatki (jeden się rzucił w oczy ;) )


Haha dobre, bo ja nie zauważyłam, dopóki o tym nie wspomniałeś :) ja jednak najbardziej zwracam chyba uwagę na buźkę ;) Podobała mi się jeszcze ta blondyneczka z Nysy, taka dziecięca buzia troszeczkę.. na szczęście jury, też ją zauważyło :)
0 UP 0 DOWN
 
kas95 


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Cze 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-06-12, 17:58   

Gratulacje .
Fajnie że nie dość że z mojego miasta, to jeszcze moja imienniczka;)
Naprawde ładna dziewczyna
życzymy dalszych sukcesów
0 UP 0 DOWN
 
PaniNIE 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-06-17, 22:20   

Miodzio:) Gratulacje:))i brawa.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2010, katarzyna, miss, opolszczyzny, radzik


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu