Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rekordy użytkowników.
Autor Wiadomość
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-05-18, 20:18   Rekordy użytkowników.

Od kilku dni wzrastają liczby użytkowników online w tej samej chwili...

Dzisiejszy rekord to 168 co jest najwyższym rekordem w historii forum.


Mam szczerą nadzieję, że rekordy te będą sukcesywnie zmieniane na lepsze ;)


EDIT.
nowy rekord 184
Ostatnio zmieniony przez Pan_Pasztet 2010-05-18, 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2010-05-18, 20:23   Re: Rekordy użytkowników.

Pan_Pasztet napisał/a:
Od kilku dni wzrastają liczby użytkowników online w tej samej chwili...

Dzisiejszy rekord to 168 co jest najwyższym rekordem w historii forum.


Mam szczerą nadzieję, że rekordy te będą sukcesywnie zmieniane na lepsze ;)


Pewnie będą, temat powodzi się zakończy a zacznie temat wyborów.
Tylko szkoda, że z tych okazji zwiększa się ilość wejść na forum.
***************
I znów rekord, chyba będzie padał co jakiś czas hehehe. A ilu nowych forumowiczów widzę :)
Ciekawe czy już zostaną z nami...
Ostatnio zmieniony przez HS-R 2010-05-18, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
lipek 
służe pomocą...



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lut 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-18, 21:02   

Pan_Pasztet napisał/a:
Mam szczerą nadzieję, że rekordy te będą sukcesywnie zmieniane na lepsze


Paszteciku kochany jakość nie ilość :-P
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-18, 21:10   

lipek napisał/a:
Paszteciku kochany jakość nie ilość :-P


o to właśnie chodzi ;]


No ale miejmy nadzieje że ilość przerodzi się również w jakość.

EDIT:
Pasztet masz jakieś stare dane na ten temat... Poszło 197 online
0 UP 0 DOWN
 
Sebol1204 
tak


Wiek: 31
Dołączył: 14 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-05-18, 21:52   

Tak samo patrzyłem niedawno zarejestrowanych na forum było 4444 userów. Gdy wróciłem było już 4456. Miejmy nadzieje że nie porzucą swoich kont i będą się udzielać :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-05-19, 01:06   

W dniu wczorajszym było 4026 uniqalnych wejść oraz 96358 odsłon strony.

Wynik piękny, lecz związany z powodzią jaka może nas nawiedzić. I tak będziemy się teraz bardziej starać by tych użytkowników zatrzymać. Będziemy pojawiali się na wszystkich imprezach w Brzegu oraz lepiej będziemy przedstawiać problemy miasta oraz włączymy się mocno w jego promocję.

Docieramy ostatnie szlify gdyż czas urozmaicić trochę forum.
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-20, 20:45   

Yasiu-na razie wam to średnio idzie ;) Tzn. pojawiacie się tylko na tych imprezach "dużych" z których relacji jest masa, a zdjęć jeszcze więcej. Spróbujcie docierać do mniejszych imprez. Przykład:
Dzisiaj ludzi robiących zdjęcia wody od Was było co najmniej kilku w jednym miejscu (most). Ale na sąsiedni zamek nikt nie zajrzał (albo nie widziałem), a było tam rozwiązanie konkursu literacko-poetyckiego wraz z rozdaniem nagród. Może nie było dużo ludzi, ale skoro odbywało się na zamku to znaczy że jest to coś znaczącego. Być może nie na temat, być może się czepiam, ale mam dość tej paranoi na temat wody.... nie mówię tutaj o rozmowie na temat powodzi, czy podawaniu informacji, ale o podejściu ludzi (jako ogółu) do tego zdarzenia. Dzisiaj idąc na zamek, przechodziłem koło mostu. Ludzi z aparatami jak mrówek, 50 jak nie więcej. W tym kilku od Was. Jak na mój gust jeden by wystarczył na most + jeden za kanał. Albo pary dla towarzystwa.... ale nie cała gromadka.

P.S.
Sorry za offtop (niezupełny) ale już mam trochę dość chorej mentalności ludzi "coś się dzieje, choć porobimy zdjęcia, będzie fajnie" albo "o patrz-woda na ulicy, postoimy i popatrzymy się blokując chodnik". Stąd mój poddenerwowany humor, a z tego humoru moje żale ;) Niemniej jednak-życzę powodzenia.
0 UP 0 DOWN
 
Emas 



Wiek: 29
Dołączył: 26 Mar 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-20, 22:43   

284'ech uzytkownikow naraz :O . Mysle ,ze byloby sie czym sczycic ,gdyby nie powodz .
Ale i tak GieZet Yaski.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-05-21, 03:33   

kubut, to ja może też coś napiszę jako jeden z tych co stali.


kilku z Nas było dzisiaj w LEwinie Brzeskim w związku z organizowanymi dniami tego miasta. Tak się stało, że miałem sprawę która nie mogła czekać i nie chciałem załatwiać jej przez telefon dlatego zadzwoniłem do wszystkich by podeszli w okolice mostu. dzisiaj fotoreporterzy byli min. w kopaniu Prędocinie, Zwanowicach. także nie jesteśmy tylko w jednym miejscu. staramy się na bierząco być tam gdzie Jesteśmy "potrzebni". Ja i jeszcze kilka osób dopiero wróciliśmy do domu by na forum były najświeższe informacje.


tyle z mojej strony. Napisałem to pomimo tego, że nie musiałem żebyś nie myślał, że nie staramy się nic nie robić.
0 UP 0 DOWN
 
Aranea 


Wiek: 29
Dołączył: 08 Mar 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-21, 09:27   

To może ja uzupełnię wypowiedź Paszteta.

kubut napisał/a:
Dzisiaj ludzi robiących zdjęcia wody od Was było co najmniej kilku w jednym miejscu (most)

Tak. Byliśmy przed mostem. Staliśmy, rozmawialiśmy. Tylko nikt z nas nie robił zdjęć. Wszyscy czekali na falę.

kubut napisał/a:
Jak na mój gust jeden by wystarczył na most + jeden za kanał


Plus jeden na Grobli, jeden na Oławską, jeden w okolicy Kępy Młyńskiej, jeden w Parku Nadodrzańskim. Dwóch fotoreporterów było w okolicach Kopania, Zwanowic, Prędocina.

Ilu naliczyliśmy? 8?

kubut napisał/a:
a było tam rozwiązanie konkursu literacko-poetyckiego wraz z rozdaniem nagród

A rano w BCK`u był przegląd szkolnych teatrów - bardzo mała impreza, a fotoreporterzy tam byli. Zdarza się przeoczyć jakąś imprezę o której nikt nic nie mówi.
Gdzie to było napisane? Możesz mi wysłać link do strony, na której znajduje się informacja o tym konkursie?

Jeśli chcesz nadal rozmawiać na ten temat to zapraszam na PW, żeby tutaj zbędnego offtopu nie robić.
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-21, 10:02   

Ależ nie mówiłem że jesteście beznadziejni czy coś podobnego. Po prostu jako Wasz odbiorca wyrażam swoją opinię. Jak napisałem-przechodziłem tylko koło mostu, więc nie wiem czy robiliście zdjęcia czy tylko staliście - to była opinia subiektywna z mojego punktu widzenia.

Aranea napisał/a:
kubut napisał/a:
Dzisiaj ludzi robiących zdjęcia wody od Was było co najmniej kilku w jednym miejscu (most)

Tak. Byliśmy przed mostem. Staliśmy, rozmawialiśmy. Tylko nikt z nas nie robił zdjęć. Wszyscy czekali na falę.


A po co tyle zdjęć, od tylu osób, jednej rzeczy (czy też zjawiska) w jednym miejscu? Nie wymagam odpowiedzi, pytanie puszczone w kosmos. Rozmowy nie ma po co kontynuować, jako konsument Waszych zdjęć wyraziłem opinię i tyle.

Życzę sukcesów w fotoreporterce, tylko taka uwaga... Dumnie jest nazwać siebie fotoreporterem-ale to coś więcej niż robienie zdjęć na dużych imprezach/dużych zdarzeniach. Chyba że wszyscy z aparatami wczoraj koło mostu to fotoreporterzy-to wtedy byłoby z 50 osób.
Eh... ja to się zamknąć nie potrafię :P Powodzenia, bez odbioru ;)
0 UP 0 DOWN
 
Aranea 


Wiek: 29
Dołączył: 08 Mar 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-21, 10:14   

kubut napisał/a:
A po co tyle zdjęć, od tylu osób, jednej rzeczy (czy też zjawiska) w jednym miejscu?

Miejsca, które wymieniłem nie są jednym miejscem.

A po co tyle zdjęć?
Bo forum odwiedzają osoby z całej Polski ostatnimi dniami. I chcą widzieć co się dzieje w wielu miejscach naszego miasta, a nie tylko przy moście.
Nawet użytkownicy forum pytają jak wygląda sytuacja na Oławskiej "za zakrętem" i wspominają o zdjęciach.

kubut napisał/a:
jako konsument Waszych zdjęć wyraziłem opinię i tyle.

Jako jeden z fotoreporterów odpowiedziałem na Twoją opinię, która brzmiała niczym zarzut nic-nie-robienia.

Nie napisałeś, gdzie była informacja o tym rozwiązaniu konkursu literacko-poetyckiego.
Jeżeli nie jest ogólnodostępna to nie wymagaj obecności. A może mamy chodzić po Brzegu i słuchać, gdzie jest głośno, gdzie coś się dzieje?

kubut napisał/a:
Powodzenia, bez odbioru ;)


Wydaje mi się, że nie ładnie jest kończyć rozmowę, póki wszystkie kwestie nie zostały wyjaśnione.
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-21, 11:44   

Skoro nalegasz to odpowiem, mimo że chciałem już nie offtopić.

Aranea napisał/a:
Miejsca, które wymieniłem nie są jednym miejscem.


Nie? Więc zacytuje jeszcze raz Twoją wypowiedź, bo chyba nie doczytałeś:
Aranea napisał/a:
Tak. Byliśmy przed mostem. Staliśmy, rozmawialiśmy. Tylko nikt z nas nie robił zdjęć. Wszyscy czekali na falę.


Przed mostem...mamy kilka miejsc przed mostem? Nie mówię że nie było fotoreporterów w innych miejscach-mówię że za dużo was było w tym jednym, konkretnym.

Aranea napisał/a:
A po co tyle zdjęć?
Bo forum odwiedzają osoby z całej Polski ostatnimi dniami. I chcą widzieć co się dzieje w wielu miejscach naszego miasta, a nie tylko przy moście.
Nawet użytkownicy forum pytają jak wygląda sytuacja na Oławskiej "za zakrętem" i wspominają o zdjęciach.


... i właśnie dlatego wszyscy za bardzo skupiają się na moście...

Aranea napisał/a:
Jako jeden z fotoreporterów odpowiedziałem na Twoją opinię, która brzmiała niczym zarzut nic-nie-robienia.



Jeśli tak zabrzmiała, to przepraszam. Nie to było moim celem.

Aranea napisał/a:
Nie napisałeś, gdzie była informacja o tym rozwiązaniu konkursu literacko-poetyckiego.
Jeżeli nie jest ogólnodostępna to nie wymagaj obecności. A może mamy chodzić po Brzegu i słuchać, gdzie jest głośno, gdzie coś się dzieje?


Tym różni się fotoreporter od fotoamatora, że to fotoreporter powinien dowiadywać się o imprezach i informować o nich innych. Nie na odwrót.

Jeszcze jakieś pytania? Czy możemy zakończyć płonną polemikę? Bo ani Ty mnie nie przekonasz o konieczności takiej ilości zdjęć rzeczy dużych, a małej lub braku, rzeczy małych, ani ja Ciebie do moich poglądów.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-05-21, 12:04   

kubut napisał/a:
Nie mówię że nie było fotoreporterów w innych miejscach-mówię że za dużo was było w tym jednym, konkretnym.



nie chce być uszczypliwy ani nic ale czy to znaczy, że nie możemy się spotkać na mieście ??


PS. poza tym to nie jest temat o fotorep. My mamy swój inny temat ;)


Ps. czy jakas inna lokalna gazeta informuje albo stara się tak informować co się dzieje jak my ??
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-21, 17:39   

Pan_Pasztet napisał/a:
PS. poza tym to nie jest temat o fotorep. My mamy swój inny temat



Ja chciałem zamknąć dyskusje-to Aranea stwierdził że to nieładnie z mojej strony ;)

Cytat:
nie chce być uszczypliwy ani nic ale czy to znaczy, że nie możemy się spotkać na mieście ??

Towarzysko to się spotykajcie gdzie chcecie, mi nic do tego ;) Ale wnioskuje że cele były "służbowe". A wniosek ten z aparatów na wierzchu, przypiętych plakietek oraz ze zdjęć na forum.

Pan_Pasztet napisał/a:
Ps. czy jakas inna lokalna gazeta informuje albo stara się tak informować co się dzieje jak my ??

Czy powiedziałem że jakaś lokalna gazeta jest lepsza? Nie należy porównywać się do gorszych, a do lepszych ;)

Jedak jak Pasztet słusznie zauważył to nie temat o tym, jeśli uważacie że rozmowa warta dalszego ciągnięcia zapraszam na PW. A jak chcecie publicznie-to załóżcie wątek do tego i dajcie link na PW-nie uciekam od tematu ;)
Ostatnio zmieniony przez kubut 2010-05-21, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: rekordy, uzytkownikow.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu