Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: KtOŚ
2010-05-16, 23:57
Stop pollityce na Forum Brzeg!
Autor Wiadomość
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



  Wysłany: 2010-05-16, 23:54   Stop pollityce na Forum Brzeg!

Ostatnio Forum staje się nie do zniesienia - w każdym wątku polityka. Rozumiem że jest kampania wyborcza, do tego kampania szybka i agresywna, zatem wygląda to jak wygląda, ale ja już boję się włączyć kompa i zalogować na Forum - niedługo będę bała się otworzyć lodówkę. Nic tyko jeden prowokuje, drugi daje się sprowokować, trzeci wtrąca swoje trzy grosze, kolejny komentuje, następny ironizuje i tak w kółko.

Mam tego dość i sądzę, że nie tylko ja. Panowie lokalni politycy - miejcie litość nad zwykłymi wyborcami, a przede wszystkim nad Forumowiczami. Rozumiem, że dla was polityka to sens życia, ale nie samym chlebem człowiek żyje. Rozumiem, że można się kłócić, spierać, ale niech to ma ręce i nogi, początek i koniec, bo jak na razie mamy chaotyczną wielowątkową dyskusję o kakofonicznym brzmieniu.

Nie od parady macie wątek Wybory Samorządowe 2010. Powstał on po to, abyście tam wylewali swoje agitacyjne żale. Tam nie ma moderacji więc obrzucajcie się czym i jak chcecie. Forumowicze politycznie zaangażowani przeniosą się tam, ci mniej zainteresowani może czasem coś przeczytają, a ci apolityczni dodadzą do ignorowanych i sprawa prosta.

Tyle mówicie o demokracji, a sami zaczynacie terroryzować społeczność forumową swoimi poglądami i wirtualnym zachowaniem...


P.S. Nie wiem czy w dobrym miejscu umieściłam temat - jak któryś z Modów uzna inne miejsce za odpowiedniejsze tematycznie niechaj przeniesie.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2010-05-16, 23:58, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-16, 23:58   

Polityka jest jak każdy inny temat - dozwolony. Co innego pisanie o polityce wszędzie. Tu pełna zgoda. Niestety, moderatorzy będą musieli do końca roku wykazać się wzmożoną pracą "odchwaszczania" forum.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-05-17, 00:13   

chmurkolistna napisał/a:
nie samym chlebem człowiek żyje


czasem jest też kiełbasa wyborcza...
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-05-17, 00:15   

Ja już pisałam o tej polityce na forum... http://www.forumbrzeg.pl/...pic.php?t=21707

widzę, że nie tylko mnie to wkurza!
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-17, 00:17   

Mam wrażenie, że jak ktoś chce widzieć politykę to ją widzi...
Osobiście nie widzę i nie jestem wyczulona.. :roll:
Ostatnio zmieniony przez KS 2010-05-17, 00:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-05-17, 00:18   

chmurkolistna, nie sądziłem, że kiedyś znajdziemy wspólny język, ale udało się :)

Zgadzam się z Tobą i również proszę o politykowanie w "politykowalnoniemoderowalnozałożonym" dziale :)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-05-17, 00:36   

yasiu napisał/a:
nie sądziłem, że kiedyś znajdziemy wspólny język, ale udało się

Pewnie jeszcze nie raz go zgubimy i znów znajdziemy, ale przecież chodzi o to, by gonić króliczka, a nie by go złapać... Jak widzisz dogadanie się to nie kwestia osoby, a tematu i poglądów... to tak na marginesie. :)
Poza tym mieszanie polityki do różnych wątków - nawet tak odległych jak Powódź 2010 czy wyciąganie antysemityzmu albo rozliczanie z przynależności do PZPR w temacie Rosyjskie groby, to mówiąc delikatnie lekkie off topic, a mniej delikatnie mówiąc zupełnie nie na miejscu.

Kiełbasa wyborcza...owszem...a jak ktoś jest wegetarianinem?

Ufff...spychacz poszedł w ruch. Może wreszcie zrobi się normalnie....
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2010-05-17, 00:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2010-05-17, 08:34   do Forumowiczek

Stosując logikę chmurkolistej i colutea'i winienem napisac, iż proszę szefa forumbrzeg.pl o szczególne nadzorowanie teamatu, który sam założyłem, np. dotyczącego świetnego czeskiego filmu "Želary," bo przecież ktoś moze wszcząc karkołomną kłótnię ze wzgledu na to, iż nie podoba mu sie świetna aktorka Geislerova, zresztą grająca ostatnio w polskim filmie "Hel." Jeśli Wam, Forumowiczki, nie podobują się tematy polityczne, to omijajcie je z daleka, prośba o ukrócenie wolności na forumbrzeg.pl jest niedorzeczna. Zresztą, tego argumentu uzyłem już pod adresem colutea'i kilka tygodni temu, gdy ta wówczas zgłąszał swe pretensje, ale nie ustosunkowała się do tegoż. A zatem, colutea'o, jeśli możemy sympatycznie porozmawiać o GOT, a nie podobają Ci się wpisy forumowiczów w tematach politycznych, to mam propozycję - rozmawiajmy nadal o GOT, a o polityce nie, ale zezwól mi łaskawie na dyskutowanie i o GOT, i o polityce.
Swoją droga rozumiem Wasz pogląd. Nie rozumiem jednak postawy nakierowanej na ukrócenie wolnosci wypowiedzi w takim medium, jak forumbrzeg.pl.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-05-17, 09:30   

Grzech, nie chodzi o ukrócenie wypowiedzi. Chodzi o przeniesienie rozgrywek politycznych kilku osób z forum do odpowiedniego działu który nie podlega moderacji. Kłócą się a później spadają prośby o ukaranie (tak oni sami proszą o ukaranie konkurenta), czy uważasz, że to fer?
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2010-05-17, 10:39   

W pewnej części, yasiu, masz rację i dziękuję za zwrócenie uwagi. Jednak chmurkolistna wyraźne w swym poście pisze o "terroryzowaniu" forumowiczów "swymi politycznymi dyskusjami." Rozumiem, że chmurkolistna bedzie nadal przeze mnie i kilku innych wypowiadajacych swe polityczne poglady na tym forum terroryzowana, jeśli Ty, jak już uczyniłeś, przeniesiesz daną dyskusję do wątku "Wybory samorzadowe," co zresztą uważam za sygnał czegoś pozytywnego. Radziłbym utworzyć osobny dział pod nazwą "Polityka," wóczas bezie i Grzech syty, i chmurkolistna cała, a i yasiu pozbawiony kłopotu.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-05-17, 11:05   

yasiu napisał/a:
Kłócą się a później spadają prośby o ukaranie (tak oni sami proszą o ukaranie konkurenta), czy uważasz, że to fer?

Ale numer :wink: Nawet nie próbuję zgadywać kto jest takim obrażalskim.
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-05-17, 22:56   

Grzech napisał/a:
wóczas bezie i Grzech syty, i chmurkolistna cała,

Forumowiczu Grzech, nie powiem, masz wyobrażenie o sobie! Po drugie jakbyś dokładniej wczytał się w mój drugi post wiedziałbyś, o który wątek mi chodzi (podpowiem - te cholerne "Rosyjskie groby") - od ogółu do szczegółu - dedukcja, po studiach filologicznych powinieneś znać tę metodę. Poza tym nie tykam Cię personalnie, więc odwdzięcz się tym samym.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2010-05-17, 22:59, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, forum, na, pollityce, stop


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu