Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
[ Inne] Restauracja 3 życzenia
Autor Wiadomość
sabina2 



Wiek: 44
Dołączyła: 17 Cze 2008

UP 20 / UP 6


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-11, 14:14   [ Inne] Restauracja 3 życzenia

Od czasu do czasu przeglądam portale z pracą i zauważyłam że w Brzegu otwiera się nowa restauracja - 3 życzenia. Ciekawa jestem gdzie ona będzie i kiedy będzie? Może wiecie coś na ten temat?
poniżej link do strony

http://3-zyczenia.pl/
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-13, 08:15   

Fajnie, że powstaje jakiś nowy lokal. Ze strony niewiele wynika, wydaje mi się, że będzie za stawem na Włościańskiej - ale są to tylko przypuszczenia.
Niemniej jednak od przybytku głowa nie boli :)
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2010-05-13, 23:02   

Cytat:
Fajnie, że powstaje jakiś nowy lokal.

taa, jeszcze trochę i z "miasta supermaketów i stacji benzynowych" zrobi się miasto "supermarketów, stacji benzynowych i nowych lokali"...
ciekawe tylko na co liczą właściciele kolejnych tego typu miejsc, poza tym, że za kilka miesięcy będą musieli zwinąć interes z powodu braku klientów... no ale nie wiem, może jakieś dotacje unijne są do punktów gastronomicznych czy coś, że ich ostatnio się tyle otwiera? hm...
Ostatnio zmieniony przez Emill 2010-05-13, 23:04, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-14, 08:42   

Ok Emill wszystko się zgadza, ale ja jako konsument wolę mieć do wyboru np. 6 pizzerii niż 2. A to czy lokal przetrwa, czy nie to już nie mój biznes. Osoba startująca z własnym interesem na pewno analizuje sytuację i wcale nie musi się pchać w gastronomię (jest wiele innych opcji).
Miasto stacji, marketów i knajp - smutna prawda, szkoda tylko, że Brzegu jest krucho z nowymi miejscami pracy i nie możemy się jakoś doczekać choćby jednej, w miarę porządnej galerii.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-14, 09:07   

No faktycznie i Emill i Masta Eis, macie sporo racji. Mnie natomiast zastanawia. Co to za restauracja, gdzie się będzie znajdować? ...kto właścicielem...W sumie cokolwiek... bo jakoś wizytówka przedsiębiorcy w postaci anonimowych ogłoszeń pracy mnie nie przekonuje, ani jako potencjalnego klienta, ani jako szukającego pracy.
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-14, 09:55   

Wiesz smooth niestety sytuacja na rynku pracy w chwili obecnej jest dość słaba, więc często zdarza się tak, że jakiś tam "pracodawca" wrzuca ogłoszenie z mailem lub tel. na komórkę i tyle. A ci, którzy szukają i są bez pracy i tak się będą kontaktować i tak.
Wracając do tematu, jakieś info mogło by być podane co, gdzie, kiedy.
Da Grasso miało np. banner 'wkrótce otwarcie' i było wiadomo co jest grane.
0 UP 0 DOWN
 
kpka 



Wiek: 41
Dołączyła: 29 Kwi 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-05-14, 12:27   

Nowa restauracja powstaje koło zamku.To o nia chodzi a nie o restauracje na wloscianskiej.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-14, 13:16   

kpka napisał/a:
Nowa restauracja powstaje koło zamku.To o nia chodzi a nie o restauracje na wloscianskiej.



W zasadzie dla mnie to nie ma większego znaczenia, ale skąd taki wniosek? Z mojego rozeznania internetowego raczej wynikałoby, że to nie chodzi o restauracje koło zamku (w ramach hotelu).
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2010-05-14, 17:20   

smooth napisał/a:
Z mojego rozeznania internetowego raczej wynikałoby, że to nie chodzi o restauracje koło zamku (w ramach hotelu).


To nie koniecznie przy hotelu będzie.... Obok pomnika "Trójcy Świętej(?)" powstawał budynek, swego czasu słyszałem że tam ma powstać restauracja. Więc może o to chodzi...
0 UP 0 DOWN
 
kpka 



Wiek: 41
Dołączyła: 29 Kwi 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-05-15, 22:18   

]Nowa restauracja powstaje koło zamku.To o nia chodzi a nie o restauracje na wloscianskiej.


Sorry rzeczywiscie to nie jest to kolo zamku.Ona bedzie sie nazywac chyba arte czy cos takiego
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-16, 13:05   

kpka napisał/a:
Ona bedzie sie nazywac chyba arte czy cos takiego
ona nie będzie, a już jest - nazwa restauracji przy hotelu wiąże się z samym hotelem - Hotel i Restauracja Arte - wszystko sprawdzone wczoraj - pierwsza klasa... no i zdecydowanie nie jest to restauracja o nazwie "3 życzenia", więc w tym wypadku musi chodzi o coś innego.
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2010-05-16, 14:14   

jadore napisał/a:
kpka napisał/a:
Ona bedzie sie nazywac chyba arte czy cos takiego
ona nie będzie, a już jest - nazwa restauracji przy hotelu wiąże się z samym hotelem - Hotel i Restauracja Arte - wszystko sprawdzone wczoraj - pierwsza klasa... no i zdecydowanie nie jest to restauracja o nazwie "3 życzenia", więc w tym wypadku musi chodzi o coś innego.


To prawda, mimo, że robię :offtopic: to muszę napisać, że restauracja Arte jest naprawdę rewelacyjna. Cappuccino i sałatka Cesar pyszotka. Szkoda tylko, że nie ma prawdziwej gorącej czekolady.
0 UP 0 DOWN
 
sabina2 



Wiek: 44
Dołączyła: 17 Cze 2008

UP 20 / UP 6


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-16, 21:01   

Wysłałam zapytanie, dotyczące lokalizacji i terminu otwarcia, na adres mailowy podany w ogłoszeniu o pracę. Oto odpowiedź:
"Witam,
Restauracja będzie się mieścić nad stawem cegielnianym w Brzegu z zejściem dla pieszych od ul. Włościańskiej oraz drogą dojazdową od ul. Kusocińskiego. Planowany termin otwarcia to 3-4 tydzień czerwca.
W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Maciej Michałek"


Myślę, że teraz już wszystko się wyjaśniło:)

A wracając do restauracji w hotelu Arte, jakie są tam ceny? Warto się wybrać??
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-17, 00:08   

Cytat:
A wracając do restauracji w hotelu Arte, jakie są tam ceny? Warto się wybrać??


Wg mnie warto, świetna lokalizacja, piękne wnętrze. Jeśli chodzi o ceny to spodziewałam się takowych (podobnych).. menu jest w porządku, są i posiłki i desery, jest i picia różnego rodzaju sporo.. Myślę, że każdy może sobie coś wybrać. Ceny nie są bardzo wygórowane. I tak pojęcie tanio czy drogo, jest pojęciem względnym, a średnio się zapatruję na wymienianie co po ile jest. Zachęcam więc po prostu do odwiedzenia danego miejsca.

PS. Myślę, że można przenieść część postów do nowego tematu o Hotelu i Restauracji Arte bo rzeczywiście trochę off-topicowo się zrobiło :)
Ostatnio zmieniony przez KS 2010-05-17, 00:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: restauracja, zyczenia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu