Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: alferx
2007-03-10, 00:03
Pseudokibice..........
Autor Wiadomość
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

  Wysłany: 2006-06-09, 23:53   Pseudokibice..........

dzis zauwarzyle ze tym mianem(pseudo kibic)powinno sie nazywac pol narodu polskiego,generalnie jestem zawiedziny z nas polakow,po dzisiejszym meczu,mimo porazki jestem zadowolony z nas\zych reprezetantow,gdyz zagrali dobry mecz z brakiem szczescia...a nasi kibice zawsze przyzwyczajeni do zwycienstwa po meczu zachowuja sie jak polne burakie...generalnie bylem przygotowany ze Ci pseudo kibice co wyjechali na mistrzostwa zrobia tam roz****dol,ale okazuje sie ze w polsce zostali lepsi,,,ale tylko w gadce i niczym wiecej....je**c takich cweli...
Ostatnio zmieniony przez steve 2006-06-10, 00:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-06-10, 16:09   

tak się zastanawiam i myśle że on ma racje...sam gram i wiem jak to jest kiedy wypruwasz sobie flaki przegrywasz mecz a po meczu wszyscy ci mówią że byleś do bani to wkurza nieziemsko...Polacy grali niektórzy z większa inni z mniejszą determinacją byli słabsi bo przegrali ale wkurza to że ci ludzie którzy do 21 wołali POLSKA i wogóle o godz 23 najeżdzali na tą reprezentacje...jest mi smutno że przegrali ale zostały jeszcze 2 mecze niech grają niech walczą...a ja bede im kibicował jak umiem najlepiej..... :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-13, 07:34   

WAPNIAK napisał/a:
a nasi kibice zawsze przyzwyczajeni do zwycienstwa po meczu zachowuja sie jak polne burakie


WAPNIAK napisał/a:
ale okazuje sie ze w polsce zostali lepsi


Bo prawda jest taka, że niestety kibice, Ci prawdziwi, wierni i oddani nawet w najcięższej sytuacji, nie wyjechali na mistrzostwa w większości ze względu na finanse! Pojechali w większości ludzie zamożni, którzy na codzień raczej mało interesują się reprezentacją! No ale na takie wydarzenie jakim jest mundial musieli pojechać! (oczywiście nie tyczy się to wszystkich, którzy wyjechali na mundial).

Tak samo jest z moim ukochanym zespołem Manchesterem United! Przez wiele lat kibice tej drużyny byli jedną z najpiękniej i nagłośniej kibicującą ekipą w Europie jeśli nie na świecie! Teraz natomiast kiedy bilety drastycznnie drożeją, stać na nie tylko biznesmenów, menadżerów i innych ludzi zamożnych! I jaki tego skutek? Na trybunach przerażająca cisza! A prawdziwym kibicom pozostaje tylko dopingowanie w domach, pubach i pod telebimami ustawionymi na jakiś tam placach.
Niestety teraz nie mając pieniędzy dla wielu ludzi jest się nikim!
I HATE THIS SHIT! :x
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-06-14, 08:42   

Nawiązując do tematu - wczoraj bardzo dobrych i mocnych słów użył Michał Żewłakow na konferencji prasowej. Zdenerwowały go wieczne zaczepki i mieszanie z błotem naszej drużyny przez dziennikarzy. Michał odważnie wypowiedział się co myśli o takich dziennikarzach. Jak się wygrywa jest pięknie, fajnie, wszyscy chwalą i się cieszą, ale jeśli tylko naszym podwinie się noga, wówczas zaczyna się cała nagonka na Janasa i piłkarzy. Na temat taktyki i składu Pawła Janasa już nie będę się wypowiadał, bo to już historia, ale nie rozumiem tych wszystkich ludzi, którzy odwracają się od Reprezentacji Polski po porażce.. a gdy ta wygra - nagle stają się wielkimi fanami, Ci sami ludzie są wówczas podekscytowani. To jest sport, ktoś musi przegrać, ktoś musi wygrać - wszystko weryfikuje boisko. Dziś wszyscy oczekujemy meczu z Niemcami - ja głęboko wierzę w naszych, ten mecz pokaże w jakiej formie i w jakiej dyspozycji są biało-czerwoni. Wierzę, że nie przegramy, ale jeśli nawet zachodni sąsiedzi zaaplikują nam 4 gole nie odwrócę się od Reprezentacji Polski.

Na koniec - podpisuję się dwoma rękoma pod powyższymi wpisami chłopaków.

Do boju Polsko!
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-14, 11:22   

MaRiO napisał/a:
Na koniec - podpisuję się dwoma rękoma pod powyższymi wpisami chłopaków.

Do boju Polsko!


ja nawet pod 4 nogami i rękami :D obojętnie :p :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: pseudokibice


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu