Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sprzedaż zaklęć??
Autor Wiadomość
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-05-13, 16:33   Sprzedaż zaklęć??

Myślałem, że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Jednak strona o sprzedaży zaklęć zmieniła moje zdanie. Jeśli jest oferta, to są ludzie, którzy to kupują. Najciekawsze są referencje na te zaklęcia, oraz zwiększenie mocy zaklęcia, oczywiście za większą cenę. Można nawet kupić zaklęcie na schudnięcie płacąc kartą kredytową. Pomysłowość ludzka nie zna granic. A tu ta stronka http://www.lovespells.ws/zaklecia/index.php
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-14, 12:48   

Szkoda, że tylko zaklęcia miłosne można wykupić. :(

Może ktoś kiedyś wymyśli stronę z innymi zaklęciami: np. na pozbywanie się ludzi z powierzchni Ziemi. Pyk - i minister edukacji znalazł się na księżycu! Albo strona z zaklęciami na zmianę pogody: pyk i nie ma suszy.
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-14, 12:51   

Bartek T. napisał/a:
Pyk - i minister edukacji znalazł się na księżycu!


Ależ możne zaklęcie miłosne ma Giertycha i Begger takie ku sobie. Pyk i minister z głową w chmurach (to już bliżej księżyca) ;)
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-15, 08:31   

ja to bym wolał zaczarowany ołówek:)
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-15, 11:07   

to ja poproszę czpeczkę niewidkę wtedy wszystkosama byłabym w stanie zaczarować :) ;)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-15, 16:44   

Hy hy, nie no super referencje ! - Tutaj

Sam nie wiem czy to czasem nie powinno wylądować w humorze... choć z drugiej strony można by się zastanowić jakież to najprostsze mechanizmy psychologiczne powodują, że ktoś sięga po taką "pomoc", albo ulega takim referencjom :-P
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-05-15, 18:17, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-15, 19:27   

Normalnie tak jak powiedziałaś - dziękuję ci deborah... świetnie, poprostu świetnie :)
Chyba strasznie naiwni ludzie dają się złapać na coś takiego, poza tym, że to ta słynna deborah sama sobie pisze te referencje...
0 UP 0 DOWN
 
Silke 
wodniczek szuwarek :D



Wiek: 37
Dołączyła: 28 Kwi 2007

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2007-05-15, 22:29   

Ludzie robia to z niewiedzy,glupoty i naiwnosci,ale chyba trzeba generalnie laczyc wszystkie te cechy w sobie. Przezywamy w dzisiejszych czasach pewien renesans wiary w magie i jak mozna sie dziwic,ze ludzie w to wierza skoro rok w rok do kazdego studia telewizyjnego zaprasza sie jakas wrozke,zeby przepowiedziala nam co sie wydarzy w nastepnym roku :shock: ,a w kazdym pisemku zwlaszcza kobiecym mozna znalezc raz na jakis czas instrukcje jak wrozyc z reki albo jako dodatek dostac talie tarota...a nigdy nie zapomne tych naglowkow w gazetach przed 2000 rokiem i ogolnie w tym czasie typu "Czy koniec swiata tego lata?!". :mrgreen: Parodia...Coz kabala swieci triumfy...jest odpowiedzia na bezsilnosc ludzka wobec wlasnego zycia i tego co sie dzieje naokolo... :x
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-16, 10:14   

a mnie wydaje się ,że ta epoka neowróżbiarstwa i neomagii nastała z tego wględu,że nagle ludzie obudzili się z tego materialnego amoku i szukają w swoim życiu czegoś innego, bardziej duchowego,nienamacalnego, co pozwoliłoby oderwać od tego całego zgiełku i zamieszania...z stąd biorą się też różnego rodzaju nacziągacze, "przekrętaski",żerując na ludzkim pragnieniu...odwiecznym...poszukiwaniu szczęśćia i różnych dróg dojścia do niego :) ale w całym tym szumie informacyjnym są też dobre informacje, są rzeczy i zjawiska , które działają tylko trzeba umieć je dostrzec i wybrać tak,aby być w zgodzie ze sobą...Przykra sprawa być takim pasożytem na marzeniach ludzi...
0 UP 0 DOWN
 
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-02-01, 09:23   

Kolejny przykład jak ludzie zdesperowani szukają pomocy a zaklęcia im w tym pomogą jeśli tylko uwierzą ;) .

Czyli znowu to samo jeśli uwierzysz to zadziała ;)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: sprzedaz, zaklec


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu