Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
BRZEG Miastem nieprzyjaznym dzieciom
Autor Wiadomość
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-04, 21:47   

Z racje partii jaką reprezentuję wydawało mnie się oczywiste, że jestem jak najbardziej za zwiększeniem opieki i osłony socjalnej.
Tak wiec oświadczam, że każda inicjatywa zwiększająca dostępność miejsc w brzeskich żłobku, przedszkolach, czy szkołach jak i zwiększanie poziomu w tych placówkach oraz zmniejszanie obciążeń finansowych rodziców jakie wiążą się z uczęszczaniem pociechy do takiej placówki były, są i będą prze mnie popierane! Czy warto wydać z budżetu 3 mln zł na dobudowanie skrzydła w żłobku? TAK! Nikt jednak nie jest w stanie zmusić burmistrza do takiego pomysłu - jeśli się uprze to znajdzie sto powodów żeby sprawę przeciągnąć do października, nie ogłaszać przetargu (bo zima) i przeznaczyć pieniądze (za pomocą uchwały radnych) na inne cele. Takie były przynajmniej dotąd losy pozycji, które radni wpisywali "na przekór" burmistrzowi do budżetu, np. fontanna w rynku, biblioteka w b. gimnazjum, inkubator przedsiębiorczości i kilka innych (piszę z głowy).
0 UP 0 DOWN
 
tomek1 

Wiek: 44
Dołączył: 20 Sie 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-05-05, 12:01   

OK. I my opór Burmistrza przyjmujemy do wiadomości. Ale władze się zmienią , on już nie będzie Burmistrzem ( no bo kto o zdrowych zmysłach będzie na niego głosował ) Tak przy okazji przeszedłem się dziś ul. Chrobrego - masakra. Osoby zainteresowane zapraszam do Strzelec Opolskich ( to dopiero dziura bez pracy i przyszłości ) i niech zobaczą jak powinny wyglądać chodniki w XXI w. w środku Europy. Ale do rzeczy - do wyborów projekt rozbudowy żłobka musi być gotowy ( z pomocą obecnych radnych czy bez nich - nie ma znaczenia ) Dlatego też ponawiam apel - zróbmy coś dla siebie ponad podziałami.
0 UP 0 DOWN
 
tomek1 

Wiek: 44
Dołączył: 20 Sie 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-23, 21:14   

No i powiększyli liczbę dzieci w żłobku. Wierzę w to , że chociaż trochę dzięki nam tutaj.
ZWYCIĘSTWO !?
0 UP 0 DOWN
 
pilzPL 



Wiek: 42
Dołączył: 07 Gru 2007

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-28, 22:56   

Wszedłem przez przypadek na ten temat i jedno stwierdzenie mi się nasuwa: nie ma pieniędzy w budżecie na żłobki ale jest na inne inwestycje burmistrza. Więc wniosek oczywisty- rodzice do pracy a dzieci na 8h na stadion, niech sobie pohasają a po pracy każdy odbierze swoje z pola walki:) (to taki żarcik, bo jako mieszkaniec Brzegu wiele rzeczy mnie wkurza i nic się z tym nie robi).
A co do tematu polityki w Brzegu i naszym pięknym kraju to można ująć to tak, że korytko zawsze jest jedno a tylko świnki się zmieniają...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, dzieciom, miastem, nieprzyjaznym


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu