Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2010-03-28, 22:18
kandydaci do fotela burmistrza
Autor Wiadomość
zibi 


Wiek: 46
Dołączył: 12 Gru 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-31, 15:56   

biala29 napisał/a:
od zaprzyjaźnionej wiewiórki:) mieszkam w parku to przez okno do mnie wchodzi
:mrgreen:


Świeżak robi szum i pisze bzdety, nie ma co się tym przejmować.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-05-13, 16:13   

Cytat:
Bartłomiej Tyczyński: Intensywnie przygotowujemy się do wyborów samorządowych. Trwają prace programowe, zostały wyznaczone osoby odpowiedzialne na poszczególne części kampanii. Prowadzone są rozmowy ze stowarzyszeniami, związkami, etc. Chcemy, oczywiście, zdobyć lepsze wyniki niż cztery lata temu i jestem osobiście do tego optymistycznie nastawiony. Ostatnie zebranie SLD w Brzegu miało podjąć decyzję o rekomendacji dla kandydata na burmistrza Brzegu. Po długiej dyskusji, omówienie wielu kandydatur członkowie SLD nie podjęli decyzji. Wahają się pomiędzy dwoma kandydatami: Januszem Gilem (radnym Powiatu Brzeskiego, Przewodniczącym Rady Miejskiej Brzegu w latach 2002 - 2006, byłym Przewodniczący Rady Miejskiej SLD a później radym Powiatowej SLD w Brzegu, członkiem Zarządu Wojewódzkiego SLD w Opolu) a Pawłem Ciszewskim – Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Brzegu, byłym Sekretarzem a obecnie Przewodniczącym Rady Powiatowej SLD w Brzegu, członkiem Rady Powiatowej SLD w Opolu. Według mnie, obaj są bardzo dobrymi kandydatami, obaj znają się na samorządzie i mają doskonałe predyspozycje do pełnienia takiej funkcji. W drugiej połowie maja członkowie Sojuszu podejmą decyzje – może nie na zasadzie prawyborów, ale muszą wybrać jednego z tej dwójki.


Źródło: http://www.tyczynski.pl/i...&id=52&Itemid=8 Wytłuszczenia własne.
0 UP 0 DOWN
 
Bob 



Wiek: 40
Dołączył: 28 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-05-13, 22:34   

W zasadzie Wojciech Huczyński tak głęboko się zakorzenił w głowach brzeżan, że jest z automatu pierwszym skojarzeniem. Dlatego jeśli ma się pojawić lepszy kandydat to zdecydowanie powinien już o tym pomyśleć, żeby dać czas wyborcom, na zapoznanie się znim i "przetestowanie". Jeśli się tego boi.. to niedobrze.
Pewnie też poszedłbym na Wojciecha Huczyńskiego, ale analiza forum każe mi mieć poważne wątpliwości, które wynikają z niektórych jego działań i wcale do zniechęcenia nie jest potrzebny jakiś tam "niezalerzny". Bodajże wspomniany konflikt z wójtem Pulitem. Nie raz słyszałem żale matek dotyczące sprawy przenosin dzieci w połowie roku, czy choćby tutaj na forum, wspominana jest sprawa małej ilości przedszkoli. W zasadzie dla kogo jest Brzeg, owszem dla nas dorosłych, ale też dla naszych dzieci. Po rozmowach z paroma matkami, mam poważny argument aby nie głosować na pana Huczyńskiego. Inną sprawą, jest że bardzo możliwe, że już nie będzie kandydował.

Dalej sprawa, o której pisze biala29. Pani Beata Zatoń-Kowalczyk, mówi, że "nie nie", a potem "Skąd ta wiedza?". I jak to mamy rozumieć?

W odniesieniu do posta pana Franco Zarrazzo, to jeśli chodzi o ugrupowanie SLD, moim zdaniem faktycznie osoba pana Janusza Gila mogła by być dobrym kandydatem. Niestety media dały nam o nim zapomnieć.

Swoją drogą jakiego kandydata wystawi PIS i czy możliwe jest, że z ramienia PO będzie startował ktoś inny niż pan Huczyński?

Powtarzając myśl, uważam, że na korzyść byłoby wszystkim kandydatom dać się poznać bliżej swoim wyborcom, nie czekając na wakacje, czy też okres po nich.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-13, 23:26   

Dzięki Franku, zapominałem, że taki temat na forum istnieje. Niemniej na funkcję rzecznika SLD nie licz ;)

Poza tym tez byłbym kontent czasami dowiedzieć się czegoś nowego na stronach PO, PiS czy radnych tychże partii w Brzegu. Niestety - stron tych brak.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-05-13, 23:31   

Bartek T. napisał/a:

Poza tym tez byłbym kontent czasami dowiedzieć się czegoś nowego na stronach PO, PiS czy radnych tychże partii w Brzegu. Niestety - stron tych brak


Musisz skorygować, bo jednak coś tam można znaleźć. Myślę, że jeszcze kilka, kilkanaście dni, i lokalna zakładka na ogólnopolskiej stronie P.O. powinna się nieco zarumienić.

Bartek T. napisał/a:
Niemniej na funkcję rzecznika SLD nie licz ;)


A buuuu :( :P A kto mnie wygryza? :P

Bartek T. napisał/a:
Dzięki Franku, zapominałem, że taki temat na forum istnieje


No właśnie dlatego ośmieliłem się przypomnieć :P . Przecież wiem, że z pamięcią krucho bywa...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-05-13, 23:51   

Bob napisał/a:
Inną sprawą, jest że bardzo możliwe, że już nie będzie kandydował.


A jeszcze to mnie zastanowiło. Skąd takie informacje? Domysły, czy coś więcej?
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-14, 00:14   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Musisz skorygować, bo jednak coś tam można znaleźć. Myślę, że jeszcze kilka, kilkanaście dni, i lokalna zakładka na ogólnopolskiej stronie P.O. powinna się nieco zarumienić.


Można znaleźć trzy wiadomości: Nazwisko i adres e-mail Przewodniczącego powiatowego, skład Zarządu Powiatowego (z błędem w nazwisku, który to błąd zgłosiłem Przewodniczącemu miesiąc temu) i notkę o spotkaniu z Senatorem Wachem na które przyszło 12 osób. Ściślej cztery zdania o tym.

Cóż, poczekamy, zobaczymy :)
0 UP 0 DOWN
 
Bob 



Wiek: 40
Dołączył: 28 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-05-14, 00:17   

Cytat:
A jeszcze to mnie zastanowiło. Skąd takie informacje? Domysły, czy coś więcej?



Prawdopodobieństwo / domysły / prowokacja ? .. bo przecież nie napisałem, że "Według moich informacji", albo jak to zwykli niektórzy pisać "zaprzyjaźnione wiewiórki szepnęły" ... czy zatem moje domysły czy jak to Pan nazwię mając coś wspólnego z faktami?
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-05-14, 06:55   

Bobik na swoim blogu określił wymagania, jakie spełnić powinien idealny kandydat:
“… kandydat musi być świetny z matematyki. Wszystko trzeba wyliczyć w arach, a potem pomnożyć przez pi. I dopiero z tych piarów wychodzi, ile godzin trzeba spędzić w solarium, ile u fryzjera, a ile u fotografa. Potem trzeba te godziny faktycznie spędzić, i - jakby to nie było dostateczną harówką - na końcu dochodzi jeszcze ciężka praca, żeby po tym wszystkim poznać samego siebie. ” 
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-05-14, 07:45   

Bob napisał/a:
... czy zatem moje domysły czy jak to Pan nazwię mając coś wspólnego z faktami?


Nie jestem rzecznikiem Pana Wojciecha Huczyńskiego :) , Nie wiem.

Stanowisko przewodniczącego P.O. zostało przedstawione w wywiadzie, jaki dla Forum przeprowadziłem.

Serdeczności
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-02, 23:55   

Uprzejmie i uniżenie informuję, że:

Kandydatem Koła SLD na burmistrza Brzegu w wyborach samorządowych 2010 r. został Janusz Gil. W dniu dzisiejszym (2 czerwca) otrzymał w głosowaniu rekomendację o ubieganie się na tą funkcję.

Więcej: www.sld.brzeg.com.pl
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-06-03, 06:42   

Mam nadzieje, że kolejny burmistrz będzie bardziej asertywny wobec Kościoła i będzie realizował konstytucyjny rozdział Kościoła i państwa, a także skończy z martyrologią.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-06-03, 09:18   

Cytat:
Kandydatem Koła SLD na burmistrza Brzegu w wyborach samorządowych 2010 r. został Janusz Gil.


Rozczarowałeś mnie, Bartku :P . Gwiazda Szeryfa zostanie na za cztery lata? :P . Nie żebym coś miał do kandydata, ale jednak myślałem, że zgodnie z prezentowaną przez media linią PRowską Sojuszu miasto postawi na kogoś młodszego.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 



Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-03, 13:00   

bardziej bym widział na stanowisku Pana Stanisława Kowalczyka obecnego z-ce Burmistrza
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-03, 20:24   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Rozczarowałeś mnie, Bartku :P


Nigdy, w żadnej wypowiedzi nie sugerowałem nawet, że biorę pod uwagę startowanie w tym roku na burmistrza Brzegu. Nie wiem skąd wzięły Ci się nadzieje?

Franco Zarrazzo napisał/a:
jednak myślałem, że zgodnie z prezentowaną przez media linią PRowską Sojuszu miasto postawi na kogoś młodszego


Jeżeli mówisz o kandydacie SLD na Prezydenta RP to pamiętaj, że nie jest to wynikiem żadnej "linii" tylko katastrofy pod Smoleńskiem w której zginął nasz kandydat.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: burmistrza, do, fotela, kandydaci


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu