Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2011-02-06, 12:25
Porzucono szczeniaka.
Autor Wiadomość
Tomaszos 



Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-12, 18:29   Porzucono szczeniaka.

Witam dzis na płycie lotniska w Skarbimierzu brat znalazł szczeniaczka z zawiązanym jakimś kablem na szyji Prawdopodobnie to jest piesek. Piesek został odwieziony do naszego brzeskiego schroniska chociaż wolałbym żeby znalazł jakis ciepły i miły dom Szkoda zeby piesek spedzil swoje zycie w schronisku Niestety ja go nie mogłem przygarnąc bo mam juz pieska Piesek jest bardzo towarzyski i chetny do zabawy A swoją drogą to trzeba być naprawdę bez serca i sumienia zeby porzucać pieska i zawiązać mu jakies kable :( :twisted:

Zdj__cie0098.jpg
Plik ściągnięto 120 raz(y) 249,9 KB

Ostatnio zmieniony przez smooth 2010-03-15, 11:07, w całości zmieniany 1 raz  
1 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-03-14, 07:10   

Idą święta, a zatem miejmy nadzieję , że jego właściciela skończą kiedyś podobnie, ale pętla będzie zaciśnięta do oporu.
1 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-14, 12:54   

mulder napisał/a:
Idą święta, a zatem miejmy nadzieję , że jego właściciela skończą kiedyś podobnie, ale pętla będzie zaciśnięta do oporu.

Sugerujesz, że powinni zostać uduszeni kablem?
 
niebieskachmurka 

Wiek: 52
Dołączyła: 14 Kwi 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-03-14, 15:23   

ludzie nie maja serca skandal.
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2010-03-14, 18:22   

Krzysieq napisał/a:
mulder napisał/a:
Idą święta, a zatem miejmy nadzieję , że jego właściciela skończą kiedyś podobnie, ale pętla będzie zaciśnięta do oporu.

Sugerujesz, że powinni zostać uduszeni kablem?


Jak dla mnie "sąd sądem, a sprawiedliwość".....
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-03-14, 20:34   

Krzysieq napisał/a:
mulder napisał/a:
Idą święta, a zatem miejmy nadzieję , że jego właściciela skończą kiedyś podobnie, ale pętla będzie zaciśnięta do oporu.

Sugerujesz, że powinni zostać uduszeni kablem?

Może , gdyby jakiś pokazowy wyrok za znęcanie się nad zwierzętami wykonano na głównym placu miasta , kilku debili zastanowiłoby się zanim skatują bezbronną istotę.
1 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-14, 20:44   

mulder napisał/a:

Może , gdyby jakiś pokazowy wyrok za znęcanie się nad zwierzętami wykonano na głównym placu miasta , kilku debili zastanowiłoby się zanim skatują bezbronną istotę.


Wiesz w jakich ustrojach stosowano/stosuje się nadal publiczne wyroki śmierci?

Oczywiście nie chcę bronić ludzi, którzy znęcają się nad zwierzętami. Zwrócić chcę jednak uwagę na Twoje, z całym szacunkiem do Twej osoby, pisanie głupot. Za zabójstwo człowieka nie ma kary śmierci w naszym kraju, a Ty chcesz takowej dla kogoś, kto porzucił psa w lesie. Więcej drowego rozsądku, mniej ideologii. Pozdrawiam.
 
daria 
z.o.ł.z.a.



Wiek: 32
Dołączyła: 28 Paź 2007

UP 1 / UP 1


Skąd: Kościerzyce/Brzeg

Wysłany: 2010-03-15, 15:10   

popieram muldera, od zwierzęcia może się zacząć, a skoro ktoś znęca się nad zwierzęciem bez skrupułów pewnie po czasie nie miałby zahamowań przed takim samym traktowaniem wobec człowieka... w takim razie ktoś taki musi mieć coś z głową żeby tak postąpić...bo na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie jak można skrzywdzić kogokolwiek (tutaj delikatnie sobie zaprzeczę, bo takich którzy krzywdzą innych,ludzi czy zwierzęta potraktowałabym równie okrutnie)
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-15, 16:34   

daria napisał/a:
bo na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie jak można skrzywdzić kogokolwiek (tutaj delikatnie sobie zaprzeczę, bo takich którzy krzywdzą innych,ludzi czy zwierzęta potraktowałabym równie okrutnie)

Sama sobie strzeliłaś w stopę. Skoro sama sobie przeczysz, to nie widzę sensu w rozpoczęciu dyskusji z Tobą. Po prostu się znokautowałaś.
 
basiek8 


Wiek: 56
Dołączyła: 06 Lis 2007

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2010-03-15, 19:03   

Może i mulder i daria nieco przesadzają ,ale jak widzę, słyszę o takich historiach to też nieraz mam ochotę aby właściciele takich piesków, rodzice bitych dzieci sami cierpieli. To jest chyba bezsilność. Nigdy nie mogłam zrozumieć jak można skrzywdzić zwierzę czy innego człowieka. Też odnoszę wrażenie że jeśli ktoś krzywdzi zwierzę to nie ma hamulców aby skrzywdzić drugiego człowieka. Bo albo się jest dobrym albo złym. Mieszkam na wsi i na samą myśl o zbliżającym się okresie letnim przechodzą mnie ciarki, znów w drodze do pracy będe spotykać w lesie zagubione, przerażone pieski biegające za każdym samochodem w nadziei że Pan tylko na chwilę o nich zapomniał. I myslę sobie że karanie to jedno, a wychowywanie i uwrażliwianie to drugie. Jesli karanie przynosi tyle kontrowersji to zajmijmy sie tym drugim.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-03-15, 21:51   

Wychowuję i uwrażliwiam swoich uczniów w tych kwestiach, co wydaje owoce , a podtrzymywane w procesie edukacji zaprocentuje w przyszłości.
Krzysieq zbyt dosłownie bierzesz pewne metafory. Chodziło mi o zaostrzenie kar wobec takich zwyrodnialców, ponieważ najgorszą zbrodnią jest bestialstwo wobec istot najsłabszych , czyli zwierząt i dzieci. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez mulder 2010-03-15, 21:51, w całości zmieniany 1 raz  
1 UP 0 DOWN
 
basiek8 


Wiek: 56
Dołączyła: 06 Lis 2007

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2010-03-15, 22:58   

Mulder po twoich wypowiedziach jestem pewna że jesteś osoba wrażliwą i chwała ci za to.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-03-16, 21:47   

" Los zapłać " Tobie za takie stwierdzenie.
1 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: porzucono, szczeniaka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu