Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
parkowa do wynajęcia
Autor Wiadomość
ribson 

Wiek: 42
Dołączył: 25 Lut 2009

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2010-03-02, 16:00   parkowa do wynajęcia

szukając dzisiaj w internecie mieszkania trafiłem na ciekawe ogłosenie

chyba interesy nie idą za dobrze skoro ktoś chce wynająć lokal i to z całym wyposarzeniem.
widać arystokracja brzegu nie jest w stanie utrzymać lokalu dla niej stworzonego :evil:
było jasnym od początku że tego typu lokal z takimi cenami raczej nie ma szans gdyż ludzie zamieszkujący brzeg nie są w stanie sobie pozwolić na placenie za piwo ,drinki oraz jeszenie takich kwot.przynajmniej nie tak czesto jak trzeba zeby tego typu lokal w brzegu dobrze prosperował.

http://brzeg.nieruchomosc...em/1062345.html
Ostatnio zmieniony przez ribson 2010-03-02, 17:32, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-02, 19:59   

NO nieźle ja tam jeszcze nie byłem jak tak pójdzie to mogę nie zdążyć :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-02, 20:48   

Z ogłoszenia wynika, iż do wynajęcia jest tylko góra.
Mam nadz. że lokalu na dole nie spotka podobny los, mnie osobiście bardzo przypadł ów lokal do gustu.
Szkoda też, że właściciele wystartowali z Parkową w dobie tzw. kryzysu.
Inną sprawą jest to, że w Brzegu trzeba się 3 razy zastanowić zanim z czymś się ruszy.
0 UP 0 DOWN
 
bialutki20 
Wiecznie Żywy



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 36
Dołączył: 28 Lip 2009

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-02, 20:54   

ja słyszałem ze dół jest do wynajęcia
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-03-02, 21:05   

bialutki20 napisał/a:
ja słyszałem ze dół jest do wynajęcia


-_- przeczytaj ogłoszenie.. zobacz zdjęcia... jakbyś dał też do wynajęcia to inaczej by to wyglądało... na dole nazywa się 1881 ? lokal??
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-03-02, 21:19   

cirek napisał/a:
NO nieźle ja tam jeszcze nie byłem jak tak pójdzie to mogę nie zdążyć :wink:


a Ty to akurat 'daleko' tam masz :)
0 UP 0 DOWN
 
ribson 

Wiek: 42
Dołączył: 25 Lut 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-02, 21:52   

Masta Eis napisał/a:
Inną sprawą jest to, że w Brzegu trzeba się 3 razy zastanowić zanim z czymś się ruszy.


właśnie dlatego już nie mogę się doczekać nowej kręgielni w kinie słońce zobaczymy ile z tych ludzi teraz zachwyconych tym pomysłem(wielu z nich to forumowicze) będzie się tam pojawiać nie raz na pół roku ale w miarę regularnie żeby właściciel mógł tą inwestycję uważać za udaną.oczywiście będą ochy i echy jak tam pięknie i że ta inwestycja podnosi range brzegu itd. niestety to nie wystarczy trzeba tam bywać żeby takie inwestycję miały rację bytu.
0 UP 0 DOWN
 
wtelecki 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Lis 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-02, 22:13   Re: parkowa do wynajęcia

ribson napisał/a:

było jasnym od początku że tego typu lokal z takimi cenami raczej nie ma szans gdyż ludzie zamieszkujący brzeg nie są w stanie sobie pozwolić na placenie za piwo ,drinki oraz jeszenie takich kwot.

Hmmm... ceny przecież nie są tam wygórowane... biorąc pod uwagę - jakość (smak, wygląd, sposób podania i obsługa) - to dość tanio. W lecie nie ma to jak usiąść na zewnątrz, w wiklinowym siedzisku... i delektować się bryzą z fontanny. Tak, że ja uważam że ten lokal i tak jest tani w porównaniu do innych o podobnych standardach na terenie woj. Opolskiego.
0 UP 0 DOWN
 
ribson 

Wiek: 42
Dołączył: 25 Lut 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-02, 22:38   

wtelecki napisał/a:
podobnych standardach na terenie woj. Opolskiego


woj. opolskie to nie brzeg. jeżeli gin z tonikiem kosztuje 12 zł a gdzie inndziej to koszt 7-8zł to zapewniam Cię że ludzie wybiorą tańsza knajpe bo poprostu nie mają kasy lub wybiorą inną opcję kupią 0,7 l wspomnianego już ginu który kosztuje 28 zł wypiją to w domu a na koniec skończą w parkowej pijąc 2 piwa a na tym właściciej dużej kasy nie zarobi.
tak już poprostu jest.
0 UP 0 DOWN
 
wtelecki 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Lis 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-02, 22:49   

ribson napisał/a:
wtelecki napisał/a:
podobnych standardach na terenie woj. Opolskiego


woj. opolskie to nie brzeg. jeżeli gin z tonikiem kosztuje 12 zł a gdzie inndziej to koszt 7-8zł to zapewniam Cię że ludzie wybiorą tańsza knajpe bo poprostu nie mają kasy lub wybiorą inną opcję kupią 0,7 l wspomnianego już ginu który kosztuje 28 zł wypiją to w domu a na koniec skończą w parkowej pijąc 2 piwa a na tym właściciej dużej kasy nie zarobi.
tak już poprostu jest.


No to może najlepiej nic nie otwierać... niech ludzie kupują hurtowo i w domu siedzą... Tak jak mówię... jakość usługi też jest w cenie... to samo dotyczy hoteli - za luksus się płaci... a restauracji takiej jak parkowa brakowało w mieście, a jak na Brzeg to przystaję przy tym, że ceny nie są tam masakryczne - nawet jak za Gin z tonikiem :) ...
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-02, 22:53   

wtelecki napisał/a:
a jak na Brzeg to przystaję przy tym, że ceny nie są tam masakryczne - nawet jak za Gin z tonikiem :) ...


Ale widocznie jednak za duże, własnie jak na Brzeg
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2010-03-02, 23:15   

wtelecki, i właśnie to dosyć brutalnie dla właścicieli zweryfikował brzeski rynek. EOT
0 UP 0 DOWN
 
ribson 

Wiek: 42
Dołączył: 25 Lut 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-02, 23:17   

wtelecki napisał/a:
No to może najlepiej nic nie otwierać... niech ludzie kupują hurtowo i w domu siedzą... Tak jak mówię... jakość usługi też jest w cenie... to samo dotyczy hoteli - za luksus się płaci... a restauracji takiej jak parkowa brakowało w mieście, a jak na Brzeg to przystaję przy tym, że ceny nie są tam masakryczne - nawet jak za Gin z tonikiem ...

chyba cie troche poniosło. Nie mówie zeby nie otwierać mówie jak jest.Każdy otwiera interes wg swojego pomysłu i sam ustala sobie ceny. jednak nie sztuką jest poprostu interes uruchomić ale tez go utrzymać.Ty mówisz niedrogo ja mówie za drogo dlaczego? nie ma tam nic co by było warte płacenia za każdy produkt tam sprzedawany minimum 40 % wiecej niż w innych lokalach.jasne że jest ładnie i schludnie i milej niż w np. brzeskiej ale było by to konkurencyjne gdyby ceny były by podobne a nie wyssane z palca.Jeżeli sieinwestuje duże pieniądze nie można oczekiwać ze odzyska sie je w przeciągu roku.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-03-03, 00:08   

ribson napisał/a:
Jeżeli sieinwestuje duże pieniądze nie można oczekiwać ze odzyska sie je w przeciągu roku.

Przede wszystkim nie wiemy dlaczego lokal zostal wystawiony do wynajecia? Inwestycje (wydatki na inwestycje) rzadko kiedy koncza sie wraz z otwarciem lokalu moglo sie wiec np. wydarzyc cos, co spowodowalo, ze inwestowanie i utrzymanie lokalu przestalo byc priorytetem dla wlasciciela...
0 UP 0 DOWN
 
ribson 

Wiek: 42
Dołączył: 25 Lut 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-03, 00:25   

A.Mason napisał/a:
Przede wszystkim nie wiemy dlaczego lokal zostal wystawiony do wynajecia?

na pewno nie sprawiły tego tłumy ludzi odwiedzające ten lokal :)
Ostatnio zmieniony przez ribson 2010-03-03, 00:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, parkowa, wynajecia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu