Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
problem z kupnem worka ziemniaków :)
Autor Wiadomość
pitcel 


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Lip 2009

UP 11 / UP 4



Wysłany: 2010-02-13, 19:18   problem z kupnem worka ziemniaków :)

Chciałam dziś kupić w sklepie przy ul. Chopina worek (15kg) ziemniaków. Sprzedawczyni odmówiła mi sprzedaży ów worka ziemniaków, tłumacząc że ma mało worków i sprzedaje tylko na kilogramy. Uznałam, że to jakiś absurd i że łaski mi nie robi i dokonałam zakupu w innym sklepie, poczułam się jednak jak za "starych dobrych czasów" kiedy trzeba było cała rodzinę ustawiać w kolejce, by kupić chociażby kawę. Ale tak sobie myślę, być może to działanie ma swój ukryty cel. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-02-13, 19:41   

A może warto było się zabawić i przychodzić co 5 minut do Pani, żeby ważyła 1 kg ziemniaków i tak 15 razy :D
Ostatnio zmieniony przez alfix 2010-02-13, 19:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
aczytowazne 
Jołek^^



Wiek: 30
Dołączyła: 06 Gru 2008

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-02-13, 20:05   Re: problem z kupnem worka ziemniaków :)

pitcel napisał/a:
Chciałam dziś kupić w sklepie przy ul. Chopina worek (15kg) ziemniaków. Sprzedawczyni odmówiła mi sprzedaży ów worka ziemniaków, tłumacząc że ma mało worków i sprzedaje tylko na kilogramy.

Trzeba było powiedzieć, że w takim razie nie chcesz worka ziemniaków tylko 15 kg :) Skoro na kilogramy... A swoją drogą to pani z tego sklepu do najuprzejmiejszych nie należy. Kiedyś z koleżankami chciałyśmy tam kupić lizaki, a Ona akurat umyła podłogę. Już chciałyśmy wejść, a ona nas zaczęła wyganiać... :shock: To było troszkę dziwne, bo podłogi raczej myje się po zamknięciu. A nawet jeśli w godzinach otwarcia to raczej nie powinno się wyganiać...;p
0 UP 0 DOWN
 
pitcel 


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Lip 2009

UP 11 / UP 4



Wysłany: 2010-02-13, 20:10   

Mogłam się uprzeć i musiałaby mi sprzedać ten worek ziemniaków, czy to w ratach po kilogramie czy w inny sposób. Ale wyjście ze sklepu to kwestia "uniesienia się honorem" :)
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2010-02-13, 20:34   

odpowiedź jest prosta:
przykład z hali targowej
gdzie kilogram kosztuje 1zł, zaś worek (15kg) 10zł (nie pamiętam vineta czy denar)
więc kobiecinie w warzywniaku lepiej sprzedac na kilogramy a na giełdę nie chce jechac jak zabraknie ziemniaków bo więcej będzie kosztowało paliwo.
woli pomarudzic i miec większy zysk :)
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-02-14, 08:57   

a ja myślę, że to zmowa, aby podnieść ceny ziemniaków...wprowadzić mało ziemniaka na rynek, będą braki, a cena tych dostępnych będzie oszałamiająco wysoka... szykuje się kolejna komisja śledcza do sprawy zmowy ziemniaczanej, której celem jest zawyżenie wartości ziemniaka...
0 UP 0 DOWN
 
Kazik128
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-02-16, 21:07   

Polecam kupno w Pawłowie. Taniej i bez problemu każdą ilość możesz kupić. Ja od dłuższego czasu kupuję od takiej pani i nie narzekam. Ziemniaczki są bardzo smaczne i tanie.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kupnem, problem, worka, ziemniakow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu