Właśnie zauważyłem że na zdjęciach satelitarnych na mapach google widok naszego miasta i okolic jest znacznie przybliżony przez co widać dużo szczegółów.
Wejdzcie na http://mapy.google.pl/ i przekonajcie sie sami
faktycznie, jak ostatnio patrzyłem to Skarbimierz wyglądał jak malowany akwarelkami , a teraz widok bardzo ostry i szczegółowy. U nas poprawili ale w Irlandii dalej kiepsko, chciałem szwagra podglądnąc a tu plama w Newcastle West.
Ostatnio zmieniony przez slawq 2010-01-26, 20:42, w całości zmieniany 1 raz
Zobaczcie gdzie jest oznaczony Zamek Piastów Śląskich, jest jeszcze sporo innych błędów, ale mapa już ładna. Wczoraj szukałem adresów nieparzystych (po temacie jednej z forumowiczek) i byłem miło zaskoczony
Często korzystam z google Earth szczerze poprawiła sie jakość zdięć ale patrząc na Opole z tej samej wysokości co na nasze miasto w Opolu foto bardziej jest"zamglone"
No! Nareszcie!
Chociaż do rozdzielczości i jakości zdjęć z terenu np. USA czy Europy Zachodniej to "troszkę" brakuje. Ale do tej pory nasz region był wyraźnie dyskryminowany np. do okolic Wrocławia.
P.S. Reklamy komercyjne to chyba po pijaku ktoś umieszczał... Aldi znalazło się na Kasztanowej, w domku jednorodzinnym
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum