Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
ardom-nieruchomości
Autor Wiadomość
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2009-11-25, 21:53   ardom-nieruchomości

Czy ktoś z forumowiczów korzystał z usług tej firmy? Znajomi twierdzą, że mają najlepsze oferty i najniższe prowizje, a także najlepsze oferty. Macie może jakieś doświadczenia w tym temacie? Szukam mieszkania, ale wszystkie agencje krzyczą sobie taaakie prowizje.... :roll:

Będę wdzięczna za informację!

Pozdrawiam.

Bajabajka.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-11-26, 00:25   

hmmm....
korzystałem i jestem zadowolony :D
krótko i na temat:

prowizje - "wejściowa" jak w innych agencjach, jednak można się dogadać na bardzo dobre warunki

oferta mieszkań - dosyć spora, można znaleźć coś dla siebie (jestem bardzo wybredny i upierdliwy, a jednak...)

doradztwo - polecam Pana Artura, widać, że zna się na rzeczy zwraca uwagę na wszystkie detale, informuje o tym potencjalnego nabywcę, nie ma ściemy typu "ta pęknięta rurka to pikuś, trochę gumy do żucia i się załata". Potrafi poinformować klienta zarówno o zaletach mieszkania jak i o wadach.
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2009-11-26, 07:46   

Bajabajka napisał/a:
wszystkie agencje krzyczą sobie taaakie prowizje....

Co to znaczy taaakie prowizje? Ile to jest duzo?
Osobiscie mam kiepskie doswiadczenia z ta agencja. Wlasciwie nie nie mieli profesjonalnego podejscia do klienta., nie to co investor. Moge to uzasadnic na podstawie przeciwienstw. Ze strony ardom brak kontaktu z tel z klientem. Kiedy bylismy zainteresowani jednym mieszkaniem, oczywiscie umowilismy sie na tel., ktorego potem w ogole nie bylo. I cale szczescie, bo znalezlysmy mieszkanie poza jakimkolwiek biurem. Umowa podpisana byla na szybko w jakims samochodzie. Formularz byl juz przygotowany z odpowiednia prowizja (teraz nie pamietam ale bylo cos kolo 2% moze wiecej).
Takze odradzam kontakt z ta firma albo doradzam bardziej zdecydowane i konkretne podejscie do ich agentow.
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2009-11-28, 13:56   

Obeszłam wszystkie biura i trochę się zdegustowałam co do prowizji, dzwoniłam do ardomu-u i mile się zaskoczyłam, bo prowizja dużo niższa niż w innych biurach, od razu seria pytań czego poszukuję(cena,standard,okolica) i możliwość spotkania oraz omówienia moich potrzeb-praktycznie w każdej chwili!
Oczywiście nie omieszkałam spytać się o sprawy, które nie podpasowały Corvin-owi, bo czyjeś doświadczenia są dla mnie ważne i zawsze staram się to sprawdzać i
powiedziano mi, że jeśli klient ma czas tylko w okresie, gdy biuro jest zamknięte (sb.,nd.,ewentualnie po 17) i zależy mu na czasie, to agenci dostosowują się do tego, więc może stąd miałeś ten problem.
Ja idę dopiero w przyszłym tygodniu na podpisanie umowy(brak czasu), ale już miałam 2 telefony odnośnie tego czego szukam! Nie jest to moja pierwsza "przygoda" z biurami nieruchomości, ale jak na razie widzę, że coś poszło w stronę klienta, starają się dobrać oferty pod każdego, zaproponować cosik, a nie tak jak jeszcze z 3-4lata temu, musiałam sama z kartki wybierać co mi się może spodobać, wydzwaniać, czy czasem niema czegoś nowego, bo biuro miało to głęboko w poważaniu, pobrali wpisowe i z głowy!

W przyszłym tygodniu napiszę co i jak, bo aż sama jestem ciekawa! Corvin mnie nastraszył, ale obecnie moje odczucia są zupełnie inne!!!!!


Jeśli chodzi o INVESTOR-a, to korzystałam i nie polecam....
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2009-11-28, 18:47   

Ciesze sie, ze jakos Ci idzie z tym biurem nieruchomości. Moze nie dokonca chcialem Cie nastarszyc, raczej uczulic na kwestie, na ktore trzeba zwracac uwage, bo jak sie zlozy podpis to juz d@#a blada. W kazdym razie powodzenia :) .
0 UP 0 DOWN
 
poniedziałek 


Wiek: 44
Dołączył: 19 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-12-21, 12:35   

Ja polecam Housetradera, przy ul. Reja. Fachowa obsługa i świetne oferty.
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2009-12-21, 20:23   

Jestem bardzo zadowolona z podejścia w Ardom-ie i przynajmniej nie musiałam płacić za nic (pokazanie i podpisanie umowy!!!!) tak jak w innych biurach! Duży pozytyw ode mnie!




Co do Houstradera... oferty średnie, a i z obsługą oraz organizacją... bez komentarza! :roll:
0 UP 0 DOWN
 
freex 

Wiek: 43
Dołączył: 13 Sty 2010

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2010-01-23, 16:19   

Bajabajka: a zaplacilas w innym biurze za pokazanie i podpisanie umowy??

pozdr.
Ostatnio zmieniony przez freex 2010-01-23, 16:41, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2010-01-24, 19:19   

Tak.
0 UP 0 DOWN
 
freex 

Wiek: 43
Dołączył: 13 Sty 2010

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2010-01-24, 19:29   

Bajabajka: przeraza mnie to co piszesz....powinnas glosno napisac w jakim!! to jest zupelnie niezgodne ze standardami zawodowymi posrednikow!!..generalnie sprawa do naglosnienia!
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2010-01-25, 20:30   

Masz rację, ale niestety tak jest!!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ardomnieruchomosci


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu