Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wilk! Haszczakowaty Bajzel/ Komuś zaginął?
Autor Wiadomość
daria 
z.o.ł.z.a.



Wiek: 32
Dołączyła: 28 Paź 2007

UP 1 / UP 1


Skąd: Kościerzyce/Brzeg

Wysłany: 2010-01-07, 11:11   Wilk! Haszczakowaty Bajzel/ Komuś zaginął?

w poniedziałek odebrałam z przytuliska psa, wiek ok 3,5 miesiąca, maści dzikiej/beżowej, wygląda jak wilk, jest to bez wątpienia mieszaniec syberian husky...budowa, zachowanie jak husky. Piesek z początku był wystraszony, teraz jest już dobrze :) Na razie zostaje u mnie w domu tymczasowym ponieważ dostałam wiadomość że piesek został odłowiony z Prędocina, miał obroże z numerkiem, niestety ten zaginął i nie wiadomo do kogo dźwonić...
także apel do osób z Kruszyny lub Prędocina...jeśli widzieliście w swoich okolicach tego psa lub wiece czyj on jest proszę o kontakt. tel 796292703 lub w wątku.

Piesek został zaszczepiony, odpchlony, odrobaczony, nie ma problemu w kontakcie z innymi psami, na początku nie umiał jeść suchej karmy, mokrą jadł niechętnie...teraz powoli się przestawia. Widać że był karmiony jedzeniem domowym.

Piesek miał zostać u mnie ale z faktu że może ktoś na niego czeka czekamy na właściciela lub informacje na temat psa.
Ewentualnie gdyby znalazła się osoba, którą uznałabym za odpowiednią przekażę pieska do adopcji...jeśli nie, Bajzel zostanie u mnie :)

Wilczek potrafi już siadać, leżeć, podawać łapę, reaguje na wołanie, jest w trakcie uczenia "zostań". podaje łapę, ładnie chodzi na smyczy, bez problemu zostaje uwiązany pod sklepem i czeka.

Zdjęcie wrzucę niedługo, piszę z nieswojego kompa ;p
0 UP 0 DOWN
 
daria 
z.o.ł.z.a.



Wiek: 32
Dołączyła: 28 Paź 2007

UP 1 / UP 1


Skąd: Kościerzyce/Brzeg

Wysłany: 2010-01-07, 19:28   

Bajzel:










coś czuje ze sprawa robi sie o tyle pilna że mój stary 10 letni pies nie toleruje przybysza, a ten nie jest mu dlużny i sie chłopaki kłócą... :twisted: Bajzel bez problemu dogada się z młodszym psem, bo z innymi się bawi. Powoli wychodzi z niego adhd, sprzata mi w domu wszystkie rzeczy (jeszcze nic nie pogryzl, ale przenosi). Nie szczeka, także odpowiedni dla osób lubiących "milczki". Je już normalna sucha karme juniora... zorientował się ze to się gryzie xD

tel 796292703
Ostatnio zmieniony przez daria 2010-01-07, 19:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
daria 
z.o.ł.z.a.



Wiek: 32
Dołączyła: 28 Paź 2007

UP 1 / UP 1


Skąd: Kościerzyce/Brzeg

Wysłany: 2010-01-18, 11:57   

nieaktualne, Bajzel już w nowym domu, mieszka w Strzelcach Opolskich...była na niego masa chętnych ;o nawet z Warszawy ;o
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bajzel, haszczakowaty, komus, wilk, zaginal


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu