Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Matura...
Autor Wiadomość
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-05-04, 15:04   Matura...

Wypowiadajcie sie na wszystkie tematy dotyczące matury: stres, poziom trudności, jak oceniacie swoje prace, moze macie jakies linki z modelami odpowiedzi czy samymi arkuszami to wklejajcie tutaj :) .

Życzę powodzenia wszystkim MATURZYSTOM na egzaminie pisemnym oraz ustnym. Ja pomecze sie za 2 lata ( jak dobrze pojdzie :mrgreen: )
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-05-05, 07:16   

:evil: :wink: :evil:

POZDRAWIAM i TRZYMAM KCIUKI za WSZYSTKICH MATURZYSTÓW AD2006

P,S,
kiedy to było.... :x ale było git...
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-05-05, 08:09   

Również pozdrawiam tegorocznych maturzystów i trzymam za Was kciuki, szczególnie za jedną, znaną mi maturzystkę: Gosiaczka86. Powodzenia Mała i połamania pióra lub długopisu :wink:
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-05, 08:34   

Z tego co słyszałem, to tematy w tym roku z polskiego nie były trudne, zatem chyba wszyscy zdadzą w tymroku :D

Połamania piór.
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-05-05, 09:01   

No dobra jak juz jest temacik trzeba sie w nim wypowiedziec .. :)
Faktycznie tematy z polskiego nie byly takie trudne ale zawsze ktos moze i tak poplynac nawet na latwym temacie:).. teraz matura jakos nikt az tak sie nie przejmuje kazdy podchodzi na luzie (przynajmniej ja tak podchodze) bedzie co bedzie zawsze mozna poprawic ;) .. a co do poziomu trudnosci w sumie zalezy jaki przedmiot .. matematyka jest perfidnie ciezka jesli nie chodzi sie do ogolniaka (wady w siatkach godzin).. najwieksza glupota jaka wprowadzili wraz z nowa matura .. to obowiazkowy jezyk obcy.. przyznajmy szczerze ze w szkolach w brzegu ciezko nauczyc sie angielskiego na takim poziomie zeby zdac mature .. i tak w zadnym kraju nie jest brana ona pod uwage tylko trzeba miec skonczone jakies kursy.. narazie tyle na ten temat powoli zbieram sie do szkoly na maturke z angielskiego .. (aha i nie piora tylko czarnego dlugopisu )... hehe wymysl CKE:)
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-05-05, 18:04   

Zamieszczam stronke z arkuszami i odpowiedziami : http://www.cke.edu.pl/ind...id=352&Itemid=2

Ale wam zrobiono psikusa z tym angielskim, po co jakies grupy, nie dziwie sie ze duzo osob nabralo sie i sciagalo bo pewnie swoje odpowiedzi porownywalabym do znajomych
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-05-05, 18:47   

sloneczko ale sie pomylilas byla jedna grupa ;) a to ze sa 3 testy to 2 i 3 dla poziomu rozszerzonego :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-05, 21:09   

gosiaczek86 napisał/a:
sloneczko ale sie pomylilas byla jedna grupa


oj słoneczko dobrze mówi, na poziomie podstawowym były chyba 3 lub 4 grupy, ale chodzi o to, ze odpowiedzi w każdej grupie były pomieszane... a Ty gosiaczek skąd wiesz o rozszerzony jak nic z angielskiego nie kumasz ? :>
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-05-05, 22:20   

ja dobrze napisałam i to na bank było na podstawowym, bo po nim własnie znajomi mowili, poza tym pelno komentow na onecie, interii dotyczy wlasnie poziomu podstawowego. Byly wszedzie takie same pytanie lecz np. w jednej grupie w A byly inna odpowiedz niz w drugiej czy trzeciej grupie...
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-05-05, 22:24   

no dobrze moze sie jednak pomylilam .. nie sprawdzalam dokladnie tego .. jakos nie interesuje mnie to .. do nikogo i tak i tak nie patrzylam wiec jestem spokojna :) ale smiesznie to zrobili zobaczymy co z tego wyjdzie
0 UP 0 DOWN
 
egejta 
coffee person



Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Put-In-Bay

Wysłany: 2006-05-05, 22:37   

ok, juz niewazne w jakiej kolejnosci byly te pytania, ale co sadzicie o poziomie trudnosci :?: wedlug mnie wszystkie poziomy byly banalne, chyba, ze ja tak sadze juz z racji wieku, hehe :D
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-05-05, 22:40   

egejta, moze i z powodu wieku .. a moze poprostu mialas wiekszy kontakt z tym jezykiem niz tylko szkola :) .. ogolnie nie bylo tak zle hm gdyby tak przez te 9 lat faktycznie uczyc sie tego jezyka ... no i nie miec srednio co rok nowego nauczyciela jak to ja mialam takie szczescie. teraz w poniedzialek pisze WOS .. a pozniej dopiero 18 i 23 mam ustne maturki po kolei polski i angielski :) i koniec z maturami
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-05-05, 23:21   

gosiaczek86 napisał/a:
przyznajmy szczerze ze w szkolach w brzegu ciezko nauczyc sie angielskiego na takim poziomie zeby zdac mature

chyba ze zaty robisz takim zdaniem...tylko nie mow ze w brzgu jest niski poziom nauczania...a zreszta jakbys chciala to bys sie sama naumniala :P :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-05-05, 23:29   

poziom ... hm dostosowuje sie do uczniow.. ale widocznie nie miales przez 9 lat 9 nauczycieli .. to z kazdym nastepnym odechciewa ci sie uczenia tego przedmiotu .. albo jeszcze jak jestes bardziej sluchowcem a nauczyciel nie umie przekazac informacji i lezysz jak by nie patrzec. ale i tak wez pod uwage to ze polska matura z jezyka angielskiego jak wyjedziesz np do angli nic ci nie da musisz jeszcze isc tam na rok do szkoly wtedy masz mozliwosc zajecia lepszego stanowiska niz pracownik fizyczny.dlaatego dla mnie jest to strata pieniedzy przeprowadzanie matury z jezyka obcego obowiazkowo dla wszystkich.
0 UP 0 DOWN
 
egejta 
coffee person



Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Put-In-Bay

Wysłany: 2006-05-05, 23:48   

moim zdaniem gosiaczek86 ma troche racji. ciezko nauczyc sie dobrze jezyka tylko i wylacznie w szkole. za duze grupy, za malo godzin itd. ja uczylam sie w liceum niemieckiego 3 lata a teraz nic nie umiem mimo, ze zawsze mialam 5. jezeli ktos naprawde chce poznac jezyk to zostaja tylko i wylacznie lekcje prywatne. takie jest moje zdanie.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: matura


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu