Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Zamknięty przez: yasiu
2009-12-29, 08:26
pogotowie na Herberta
Autor Wiadomość
adamus253 


Wiek: 41
Dołączył: 03 Lip 2008

UP 4 / UP 2


Skąd: Lubsza/Brzeg

  Wysłany: 2009-12-15, 17:05   pogotowie na Herberta

Dziwi mnie jedna rzecz na tym naszym Brzeskim pogotowiu.
Przy stoliku gdzie siedzą panie do rejestracji stoi reklama banku zachecajaca do kredytu.
Czyżby nie powinna na tym miejscu stać reklama o zdrowiu a nie banku ktory zachęca do kredytu.
Ostatnio zmieniony przez warlike 2009-12-27, 14:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2009-12-15, 17:17   

Zapytaj się gdzie leczy się dyrektor tego banku, hihihi.
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-12-15, 19:24   

adamus253 napisał/a:
reklama o zdrowiu a nie banku ktory zachęca do kredytu.


Wiesz ile kosztuje leczenie i to jest tylko przypomnienie, że jak braknie Ci pieniędzy na zdrowie to będziesz wiedział gdzie można wziąć na to kredyt. Przyjemne z pożytecznym. :)
Tam chyba są reklamy 2 banków.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2009-12-15, 23:25   

Bierze się to za co płacą lub co żona lekarza sprzedaje.
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2009-12-16, 01:02   

adamus253 napisał/a:
Dziwi mnie jedna rzecz na tym naszym Brzeskim pogotowiu.


A mnie dziwi fakt, że ludzie nie rozpoznają różnicy między przychodnią prywatną a publicznym szpitalem. :evil:
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2009-12-27, 13:19   

witam...
tak sobie akurat czytam forum i zobaczyłem ten temat z przychodnią i sobie przypomniałem moja sytuacje kiedy przyjechałem z malutkim kilkumiesięcznym dzieckiem które od kilkunastu godz. nie jadło było odwodnione, zwracało... mówię do recepcjonistki o stanie dziecka i ze potrzebuje skierowanie, ona mnie rejestruje i mówi tak PROSZE DO KOLEJKI myślałem ze żartuje i pytam czy poważnie pani mówi a na to ze tak... ja mowie że tylko po skierowanie do szpitala to zajmie min. a ona ze jest kolejka i nic nie poradzi.. a w kolejce chyba ze 10 osób... powiedziałem jej ze jest śmieszna i pojechałem do opola.... dla mnie masakra nie potrafie tego zrozumiec jak mozna tak sie zachowac... kolejka wazniejsza od ZDROWIA żYCIA
Ostatnio zmieniony przez lippek2505 2009-12-27, 14:29, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
strus 



Wiek: 37
Dołączył: 14 Maj 2008

UP 5 / UP 3


Skąd: z domu

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-12-27, 13:56   

lippek2505 opisuje nam jasno zdarzenie które moim zdaniem nie powinno byc tak potraktowane dziwi mnie a nawet wkurza cos takiego brak reakcji ze strony personelu nie wazne czy to jest prywatna czy publiczna przychodnia a co do reklam banków nie jest to na miejscu tam moim zdaniem powinno byc jakies reklamy związane własnie z zaka instytucją czyli reklamy leków bądz jakis szczepionek ale jak to mówia głupota nie zna granic a poza tym w naszym państwie już nic mnie nie zdziwi
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2009-12-27, 15:05   

Należę do przychodni na Herberta od wielu lat, ale dopiero wasze wpisy zwróciły mi uwagę, że tam jest w ogóle jakaś reklama. Skoro przez ponad 10lat chodząc tam do lekarza nie zauwazałm jej wiec chyba obecnosc tej raklamy jest i tak bezcelowa. Podejrzewam, że reklama nie stoi tam do np. od miesiąca, a jesli dyskusja rozpoczeła sie dopiero teraz chyba faktycznie wiele osób ją ignoruje.

Co do pogotowia nocnego, to tylko powiem, że nocny dyżur chyba od godz 18.00-07.00 prowadzi firma Ars-Med z Lubszy (dzierżawi pomieszczenia), natomiast Kammed jest przychodnią "dzienną". Pisze to, lippek2505, żebyś wiedział którą przychodnię winic, bo akurat co do kadry Kammedu nie można miec zastrzeżeń. Tak już poza tym, lippek2505, tak i tak krócej byłoby poczekac w kolejce na Herberta niz do Opola jechac - do Opola jest przecież godzina jazdy i to do samych granic miasta. Poza tym kolejka to kolejka, chyba już nie ma równych i równiejszych?
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-12-27, 15:33   

z pewnością należało zapytać osób w kolejce czy nie mogliby przepuścić osoby z małym dzieckiem; nie spotkałem się jeszcze z sytuacją by postąpiono inaczej
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2009-12-27, 16:24   

chmurkolistna napisał/a:
Tak już poza tym, lippek2505, tak i tak krócej byłoby poczekac w kolejce na Herberta niz do Opola jechac - do Opola jest przecież godzina jazdy i to do samych granic miasta. Poza tym kolejka to kolejka, chyba już nie ma równych i równiejszych?

poczekac na co :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: bo chyba ktoś nie zrozumiał mojego postu...
poczekać na stan w kórym juz nie bedzie trzeba jechac do szpitala :?: :?: :?: w kolejce stalo 10 osób jak nie wiecej i napewno bym czekal godzine jak nie lepiej...napisałem że dziecko było odwodnione i tu nie było czasu czekać

alleceno napisał/a:
z pewnością należało zapytać osób w kolejce czy nie mogliby przepuścić osoby z małym dzieckiem; nie spotkałem się jeszcze z sytuacją by postąpiono inaczej

tak sie składa ze u lekarza jestem z dzieckiem w miesiacu kilka razy jak dochodzilo do kilkunastu i to w Opolu, Brzegu, Nysie i ja sie juz spotkałem z taka sytuacja i to nie tylko raz... czasami az bylem w szoku jak sie ludzie moga zachować, i juz sie nie bede rozpisywał ale chodzilo o kilka min.
Ostatnio zmieniony przez lippek2505 2009-12-27, 16:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2009-12-27, 16:53   

Z tego co wiem, to maleńkie dzieci i dzieci z gorączką powinny wejśc bez kolejki, ale tego nikt nie respektuje!!! Dzieci mają to do siebie, że np. zapalenie płuc to kwestia kilku godzin, więc brak szybkiej reakcji..... :twisted:

Kolejną bolączką są bezduszni pacjenci (chociaż i mnie długie oczekiwanie w kolejce do lekarza doprowadza do ... ) nie wpuszczą z dzieciątkiem, bo przecież każy tylko na chwilkę, po skierownie albo receptę.....
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2009-12-27, 16:55   

lippek2505 napisał/a:
napisałem że dziecko było odwodnione

Polacy jak zwykle postawic diagnoze lepiej od lekarza potrafią i jeszcze samemu się wyleczyc - sorry za złośliwosc ale akurat ta cecha denerwuje mnie w nas najbardziej.

Łatwiej byłoby wezwac pogotowie to od razu bez skierowania do szpitala by powieźli.

Poza tym kolejka to kolejka ale dla świętego spokoju w większości ludzie przepuszczają takie przypadki, choc niby dlaczego jeden pacjent jest ważniejszy od drugiego. Osobiście uważam, że więcej uwagi należy poświecac starszym ludziom.
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2009-12-27, 17:12   

chmurkolistna napisał/a:
lippek2505 napisał/a:
napisałem że dziecko było odwodnione

Polacy jak zwykle postawic diagnoze lepiej od lekarza potrafią i jeszcze samemu się wyleczyc - sorry za złośliwosc ale akurat ta cecha denerwuje mnie w nas najbardziej.

to ze dziecko było odwodnione stwierdził lekarz w Opolu... a nie ktoś inny a tak poza tym to nie trzeba byc lekarzem zeby stwierdzic ze dziecko moze byc odwodnione skoro od kilkunastu godzin nie przyjmuje posilkow, przy czym male dziecko odwadnia sie duzo szybciej niz dorosły czlowiek...


chmurkolistna napisał/a:
Osobiście uważam, że więcej uwagi należy poświecac starszym ludziom.

cieszy mnie to ale prosze pamietaj o tym jak kiedys bedziesz miala dziecko...
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2009-12-27, 17:19   

lippek2505 napisał/a:
jak kiedys bedziesz miala dziecko...

Uwierz mi, bardzo mi się do tego nie śpieszy...jest poza tym taka chińska anegdota dotyczaca ważności osób w rodzinie w sytuacji kryzysowej.

Z Twojego posta wynikało, że owo odwodnienie sam stwierdziłeś. W każdym razie to nie moja sprawa i nie mój problem. Dyskusja miała dotyczyc ogólnie dyżuru nocnego na Herberta a nie konkretnego przypadku.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-12-27, 17:26   

wracając do tematu głównego i... reklamy w brzeskim pogotowiu...

wjeżdżając na teren szpitala po lewej stronie na parkingu mamy tablicę reklamową z jedym z domów pogrzebowych - to dopiero jest reklama :/
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: herberta, na, pogotowie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu