Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Sala zabaw dla dzieci zaprasza!!!
Autor Wiadomość
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-12-29, 22:48   

Ehm.. Coś dziewczyny letko zbiły z tematu i tak temat Sali zabaw zmienił się w debatke o Akademii skrzata :evil: Nieładnie nieładnie :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-12-30, 08:37   

leciótko... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2010-01-02, 16:49   

Angel napisał/a:
Jamps ja znam kilkoro dzieci , które nie dostały się do przedszkola, oj znam.


sprawdziłem i przyznaję się do niewiedzy :( nie ma miejsc, a jeśli są to pojedyncze, bo akurat ktoś zrezygnował

a wracając do głównego tematu: byłem z dzieckiem w Muchomorku i bardzo się podobało (nam obu)
widać, że gospodarzom zależy i starają się, żeby wszyscy wyszli zadowoleni, są elastyczni, kontaktowi i po 20 minutach czułem się jakbym ich już długo znał :)
wyposażenie jest na tyle różnorodne, że godzina upływa dzieciom błyskawicznie,
rodzicom czas upływa wolniej, ale zawsze można poczytać, albo przynieść sobie laptopa (jest internet choć nie sprawdzałem)
miłe zaskoczenie, to normalne ceny soczków, napojów, kawy itp. - nie porównywałem dokładnie, ale to rzadki przykład, kiedy ktoś nie próbuje zarabiać na dodatkach (to mnie zawsze drażni w barach i restauracjach)

jedyne drobne uwagi, to: brak wycieraczki (to jakby nie mój problem, bo nie ja sprzątam, ale nie lubię, jak mi cieknie z butów) i brak informacji, że używanie maszyny do gry w air hockey (taki niby cymbergaj :) ) nie jest w cenie pobytu
(wiecie jak to jest z dziećmi - zobaczy coś takiego, jest całe w podskokach, a potem rodzic musi tłumaczyć, że już mu się skończyły pieniążki - gdyby to było zapisane gdzieś w cenniku, albo podane na jakiejś kartce nad stołem byłby mniejszy kłopot)

mam też propozycję, żeby rodzicom dawać karteczki z wypisaną godziną, do której mają wykupiony pobyt

ale ogólnie piątka
i tylko wypada życzyć właścicielom powodzenia!
Ostatnio zmieniony przez Jamps 2010-01-02, 16:52, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
patxka 
Patrycja Zalewska


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Lip 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-06, 22:54   

Dzięki to dopiero nasz start wiec bardzo potrzebne nam są cenne uwagi i postaramy się sprostać wszystkim niedociągnięciom. Wycieraczka!!!!........to nasza zmora :) ......i to mamy na uwadze:)
Cymbergaj!!!..............jest juz jedna informacja w cenniku nad bufetem ale będzie ich więcej:)
A karteczki!!!...................to rewelacyjny pomysł
Dziękujemy i pozdrawiamy
Muchomorki
0 UP 0 DOWN
 
hanusia18 

Wiek: 53
Dołączyła: 26 Sie 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-18, 10:33   

Popieram pomysł tworzenia prywatnych placówek dla dzieci. Cieszę sie, że nikt nie nazywa ich przedszkolem. Akademie, kluby to jest właściwa nazwa. Natomiast niedawno zauważyłam przechodząć obok że na budynku Klubu Malucha Słoneczko właścicielka umieściła napis mini żłobek. Czy to zgodnie z prawem? Przecież nie ma takiej nazwy. A może nie cieszy się popularnością i umieszczająć ten napis mayślała że choć troche będzie w stanie dorównać żłobkowi publicznemu.
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2010-01-18, 20:16   

http://www.kppis.pl/rodzina/index.php?url=01 tu jest doskonale opisana definicja żłobka, wcale nie ma postaw sądzić ze nazwa żłobek ma odnosić się do państwowej placówki. Jak sla mnie "Mini Żłobek" to coś w stylu jak "Słoneczne Przedszkole" czyli poprostu nazwa, ale moge się mylić
0 UP 0 DOWN
 
Ula 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-19, 14:07   

"Żłobek jest zakładem opieki zdrowotnej ..." ej towarzystwo wzajemnej adoracji już sam początek zdaniamówi że nawet nie macie co porównywać się do placówek publicznych.
Kraj jest wolny i wasze wybory też ale niech ludzie zakładający kluby itp. niech nie starają się na siłę przekonywac siebie i i nnych że jesteście warci więcej niż przechowalniia dla dzieci.
Jeśli ktoś zakłada firmę to robi to tylko dla kasy co widacć dobrze po otoczeniu i miejscach gdzie są zakładane.
Większość idzie po kosztach bo po co inwestować w infrastrukturę. Najlepiej przerobić mieszkanie i juz i już jest lkubik. A kto was kontroluję? No i dlaczego tak bardzo unikacie nazwy żłobek i przedszkole? Powiedzcie rodzicom że praktycznie nikt was nie kontroluje i sprawa załatwiona.
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2010-01-20, 00:40   

Nie no juz cholercia zdurniałem o czym jest ten temat... Moddddddddda tu trza !!! :evil:
0 UP 0 DOWN
 
hanusia18 

Wiek: 53
Dołączyła: 26 Sie 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-20, 07:12   

Neciu, jak sama nam pokazałaś żłobek jest zakładem opieki zdrowotnwj czyli nie moze być żłobkiem żadna placówka prywatna a dodanie nazwy mini to co najmniej śmieszne. Za wszelką cene właścicielka chce dorównać żłobkowi publicznemu. Nigdy tak sie nie stanie ponieważ żłobek zatrudnia fachowy personel czyli opiekunki dziecięce które są wykształcone do opieki nad dziećmi do lat 3. Żadna szkoła pedagogiczna nie przygotowuje do pracy z dziećmi do lat 3 tylko powyzej. Wniosek jest prosty. Wszystkie kluby malucha opiekujące się dziećmi dolat 3 jeśli zatrudniają personel z wykształceniem pedagogicznym to polega to jedynie na opiece a żłobek ma również inne zadania o których nie wiedzą pedagodzy. Takie przygotowanie daje szkoła opiekunek dziecięcych ale na pewno nie ta w Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
HANIA 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Sty 2010

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2010-01-23, 18:57   

waldi_w napisał/a:
700 zł :mrgreen:


ja uważam że takie przedszkole to jest bardzo dobry pomysł, bo nie każdy znajdzie miejsce
dla dziecka w państwowym przedszkolu . Często jestem z dziećmi w Muchomorku na towarowej . Jestem zadowolona z opieki ludzie którzy tam pracują mają świetne podejście do dzieci . Więc z niecierpliwością czekam na otwarcie tego przedszkola :) pozdrawiam Hania
0 UP 0 DOWN
 
HANIA 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Sty 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-24, 06:30   

Hej tu Hania Mam pytanie czy byłaby możliwość przyjmowania dzieci młodszych 2 - 3 latka takich dzieci jest bardzo dużo i często one nie znajdują miejsca w żłobku . wielu moich znajomych ma dzieci w tym wieku i nie może iść do pracy bo nie mają z kim zostawić maluszka . Proszę o informacje pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-24, 12:17   

Ojojoj, argument o prywatności przedszkoli prywatnych i tym samym prowadzenie takiej placówki dla kasy brzmi jak tekst z Marksa ! To może wprowadźmy ponownie socjalizm i gospodarkę sterowana ? Każda firma działa po to aby zarabiać, ale równiez zaspokajać potrzeby klientów od krawca, dentysty po producenta samochodu ! Bez uprawiania krypkoreklamy jako rodzic dziecka korzystajacego z usły takiej placówki prywatnej mogę kategorycznie stwierdzić, że jakość funkcjonowania i warunki stworzone tam dla dzieciaczkow są lepsze niz te w publicznych placówkach. Dba się o każde dziecko i rodzica jak o klienta a nie petenta.
0 UP 0 DOWN
 
patxka 
Patrycja Zalewska


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Lip 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-24, 19:29   

Wszystkich tych którzy lubią zabawę w Muchomorku i tych którzy chcieliby zobaczyć galerię zdjęć oraz zapoznać się z ofertą imprez urodzinowych zapraszam pod link:

http://www.forumbrzeg.pl/...c0096fb0b26904c
0 UP 0 DOWN
 
patxka 
Patrycja Zalewska


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Lip 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-27, 14:55   

Ktoś kiedyś pytał o fotki z Muchomorka:)

DSC_7451.JPG
Plik ściągnięto 61 raz(y) 288,75 KB

DSC_7363.JPG
Plik ściągnięto 71 raz(y) 395,23 KB

DSC_7620.JPG
Plik ściągnięto 70 raz(y) 315,72 KB

DSC_6175.JPG
Plik ściągnięto 61 raz(y) 120,52 KB

DSC_6172.JPG
Plik ściągnięto 63 raz(y) 103 KB

0 UP 0 DOWN
 
patxka 
Patrycja Zalewska


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Lip 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-02-03, 21:24   

Więcej fotek :)

DSC_7724.JPG
Plik ściągnięto 60 raz(y) 406,36 KB

DSC_7720.JPG
Plik ściągnięto 56 raz(y) 401,29 KB

DSC_7716.JPG
Plik ściągnięto 60 raz(y) 416,72 KB

DSC_7713.JPG
Plik ściągnięto 58 raz(y) 293,5 KB

DSC_7710.JPG
Plik ściągnięto 62 raz(y) 364,48 KB

0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dla, dzieci, sala, zabaw, zaprasza


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu