Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Profesjonalne Portfolio! - Fotografia artystyczna
Autor Wiadomość
fotoo 



Wiek: 44
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-04-17, 23:47   Profesjonalne Portfolio! - Fotografia artystyczna

Chciałabyś zapierające dech w piersiach profesjonalne fotografie ??? Wystarczy napisać i się umówić na sesję plenerową.
Jesteś ciekawa co powiedzą koleżanki i znajomi gdy pokażesz zdjęcia? Nie zwlekaj, przekonaj się sama! To nic nie kosztuje - to poprostu pasja!
Ostatnio zmieniony przez fotoo 2006-04-23, 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-04-19, 17:20   

Sie może kolega pochwali jakimiś pracami? Bo tak "o suchym pysku" to każdy może wrzeszczeć o profesjonaliźmie ;) .

Pozdro

F.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-04-19, 19:17   

fotoo napisał/a:
Chciałabyś zapierające dech w piersiach profesjonalne fotografie ???

A która by nie chciała :-P
fotoo napisał/a:
Wystarczy napisać i się umówić na sesję plenerową.

Mam nadzieję, że nie rozbieraną, bo w plenerze o tej porze roku mogłoby być na to za zimno :wink:
Franco Zarrazzo napisał/a:
Sie może kolega pochwali jakimiś pracami?

Racja, może za nim dam się opstrykać z każdej strony, pokażesz nam coś ze swojej foto galerii? :D
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

  Wysłany: 2006-04-19, 20:46   fotki

a fotki w dwoje?? jest taka mozliwość?? i czy gdzieś można zobaczyc pana fotki? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
fotoo 



Wiek: 44
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-21, 09:55   A oto odpowiedz!

He he, nie mówcie że aż tak was to wkręciło. Jak na razie widzę tu osoby które raczej są bardziej zainteresowane oglądnięciem tych fotografii niż zrobieniem sobie własnej sesji.
Bardzo chętnie pokazałbym kilka prac, lecz niestety nie mogę ich opublikować na necie gdyż są to zdjęcia osób prywatnych. Mogę zaprezentować w realu. Wiem że teraz sprawiłem wam zawód i wasz niedosyt nie został poskromiony, ale cóż ja wyznaje pewne zasady, a klienta należy szanować. Mało to po necie hula fotek osób które nie mają nawet o tym zielonego pojęcia?
Co do rodzaju fotografii to robię wszystko na co jest zapotrzebowanie - akty też he he i nie koniecznie w plenerze, choć taka ładna pogodę w końcu mamy że czemu nie.
Odnośnie pytanie " zdjęcia we dwoje" czemu nie, w tym mam też wprawę " nie myśleć sobie nić głupiego" he he.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-04-21, 11:06   

He he - poskromiłeś mnie he he... ja też he he mam takie zayefajne zdjęcia, że ich nie he he pokazuję w necie. Strach się bać - ludzie porażeni ich blaskiem zapewne by he he oślepli he he.... Jak rozumiem fotografujesz tylko twarze? he he Tylko na zamowienie? I nie robisz więcej he he zadnych he he innych zdjęć?
Ło matko...
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-04-21, 13:30   

fotoo napisał/a:
Mogę zaprezentować w realu. Wiem że teraz sprawiłem wam zawód i wasz niedosyt nie został poskromiony, ale cóż ja wyznaje pewne zasady, a klienta należy szanować. Mało to po necie hula fotek osób które nie mają nawet o tym zielonego pojęcia?

Cenię ludzi z zasadami. Trzeba się zatem z Tobą spotkać :) A wtedy zobaczymy co dalej :P
0 UP 0 DOWN
 
fotoo 



Wiek: 44
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-21, 17:06   

Jedna choć pozytywna i pocieszająca akceptacja .....

Co do portretów to w fotograficznych robią do dokumentów więc mnie jakoś to nie ciągnie....
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-04-21, 17:32   

fotoo napisał/a:

Co do portretów to w fotograficznych robią do dokumentów więc mnie jakoś to nie ciągnie....




Wracaj chłopie do przedszkola fotograficznego. Nie wiem czy śmiać się, czy płakać...
Nie mam nic do Ciebie, ale takie deklaracje, jakie zafundowałeś na tym wątku, po prostu rozwalają mnie...

Portret to jedno z większych wyzwań w wielu rodzajach sztuki, nie tylko w fotografice i fotografii. A to, co się robi do dokumentów, ma chyba inną nazwę... A może ja sie nie znam... e tam.... trzym się.


F.
0 UP 0 DOWN
 
woyteg 
Glupota nie boli



Wiek: 49
Dołączył: 08 Sty 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Wies kolo Ciupago

Wysłany: 2006-04-22, 01:47   

Prawo autorskie stoi po Twojej stronie (chyba, ze Polska ma jakies inne niz miedzynarodowe standardy) i gwarantuje Ci mozliwosc wykorzystywania prac przez Ciebie zrobionych w celach marketingowych, chyba, ze umowa z klientem mowi inacazej. Oczywiscie prawo to jest bardziej szczegolowe, ale nie miejsce to na jego przytaczanie.

Pozdrawiam z letniego juz bardzo, gdzie przez 350 dni w roku plener wypala, el ej :)
0 UP 0 DOWN
 
fotoo 



Wiek: 44
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-23, 16:29   

Domyślam się jaką kolega ZARAZA lubi sztukę. Jest to chyba sztuka wpatrywania się w monitor, a w szczególności śledzenia forum i brania w nich udziału. No cóż to też jest sztuka, wytrzymać tyle przy monitorze! Nic do kolegi nie mam, ale nie lubię wywyższania się i mówienia czegoś o czym kompletnie się nie ma pojęcia, używając tylko wykwintnych słów aby lepiej zabrzmiało dla czytających. Jak już wcześniej wspomniałem nie interesuje się portretem lecz czymś głębszym więc proszę nie pisz mi o przedszkolu fotograficznym jeśli nie masz pojęcia o fotografii i jej różnorodnych formach wyrazu. Tak dla przykładu powiem Ci jakie są rodzaje fotografii: artystyczna, reklamowa, wgłębiając się dalej możesz robić zdjęcia budynkom, kwiatuszkom, robakom i wiele innym rzeczom na które masz ochotę i w których jesteś dobry lub po prostu sprawia Ci to przyjemność. Jak dobrze pomyślisz lub poczytasz na necie to dowiesz się jakie są inne jeszcze dziedziny które dzielą fotografię nie tylko na Portretowa!

Pozdrawiam i życzę miłego spędzania czasu przy kompie !

P.S.

Jeśli masz zamiar krytykować każdego na forum za wyrażanie swoich myśli to proszę bardzo, załóż sobie swóje własne forum.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-04-23, 16:41   

fotoo napisał/a:
Nic do kolegi nie mam, ale nie lubię wywyższania się i mówienia czegoś o czym kompletnie się nie ma pojęcia, używając tylko wykwintnych słów aby lepiej zabrzmiało dla czytających.

No i właśnie to zrobiłeś :( A dowód? Proszę bardzo:
fotoo napisał/a:
Domyślam się jaką kolega ZARAZA lubi sztukę. Jest to chyba sztuka wpatrywania się w monitor, a w szczególności śledzenia forum i brania w nich udziału. No cóż to też jest sztuka, wytrzymać tyle przy monitorze!

Nie masz zielonego pojęcia kim jest Zaraza, więc nie oceniaj Go. A ja powiem Ci tylko tyle: nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz :wink:
fotoo napisał/a:
Jeśli masz zamiar krytykować każdego na forum za wyrażanie swoich myśli to proszę bardzo, załóż sobie swóje własne forum.

Troszkę krytyki nikomu nie zaszkodzi, gdyby nie krytyka to forum, na którym jesteśmy nie było by takie dobre :wink:
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-23, 16:51   Re: A oto odpowiedz!

fotoo napisał/a:
He he, nie mówcie że aż tak was to wkręciło. Jak na razie widzę tu osoby które raczej są bardziej zainteresowane oglądnięciem tych fotografii niż zrobieniem sobie własnej sesji.
Bardzo chętnie pokazałbym kilka prac, lecz niestety nie mogę ich opublikować na necie gdyż są to zdjęcia osób prywatnych. Mogę zaprezentować w realu. Wiem że teraz sprawiłem wam zawód i wasz niedosyt nie został poskromiony, ale cóż ja wyznaje pewne zasady, a klienta należy szanować. Mało to po necie hula fotek osób które nie mają nawet o tym zielonego pojęcia?
Co do rodzaju fotografii to robię wszystko na co jest zapotrzebowanie - akty też he he i nie koniecznie w plenerze, choć taka ładna pogodę w końcu mamy że czemu nie.
Odnośnie pytanie " zdjęcia we dwoje" czemu nie, w tym mam też wprawę " nie myśleć sobie nić głupiego" he he.

Pozdrawiam


Czyli jednym zdaniem - nie masz niczego, co mógłbyś pokazać? :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-04-30, 22:05   

fotoo napisał/a:
Domyślam się jaką kolega ZARAZA lubi sztukę. Jest to chyba sztuka wpatrywania się w monitor, a w szczególności śledzenia forum i brania w nich udziału. <ciach>
Pozdrawiam i życzę miłego spędzania czasu przy kompie !
P.S.
Jeśli masz zamiar krytykować każdego na forum za wyrażanie swoich myśli to proszę bardzo, załóż sobie swóje własne forum.


And the Oscar goes to... :D :D:D kurde coś forum nawala. Taka fajna się dyskusja zrobiła, a ja nie dostałem mailem po oczach. No cóż. Widocznie siedziałem na innych forach <ROTFL>.
Misiek - nie uważam się za żadnego artystę. Ani wielkiego fotografa. Ale nie CIERPIE matołów wpierających wszystkim, że są geniuszami. Z reguły to największe buce pod Słońcem.
A co do fotgrafii - hmm zaczynałem w ciemni u wujka w latach 70tych. Przeszedłem też przez klub fotograficzny przy Brzeskim Domu Kultury /ktory jakiś maniak centralizacji o solidarnościowym rodowodzie przemianował na CENTRUM.../ prowadzony przez moim zdaniem jednego z najlepszych instruktorów tego budynku wszechczasów, pana Andrzeja Kwiatkowskiego. Od niego plynęły pierwsze inspiracje, on wprowadził mnie jakby za rączkę w manowce kina i fotografii. Na pewno nie wielkiej, na pewno nie jestem artystą. Bo wziąłem z nią rozwód na długie lata - czego niestety żałuję. Ale robiłem zdjęcia, byłem na plenerach. Miałem wystawę ... w BDK-u. Zarabiałem na zdjęciach.
I NIGDY nie powiem, że robię dobre zdjęcia ani portrety - moge tylko sprzątać swoim mistrzom ciemnie czy laboratoria i w niemym zachwycie patrzeć na ich prace.

A sztuka siedzenia na forach?
"W tym, w czym sami grzeszymy, jesteśmy najbardziej surowi dla innych"
Wiesław Leon Brudziński

Zaraza /kolega?/ hmm - wolałbym zwrot Pan, ale skoro już jesteśmy kumplami - postawisz jakiegoś browca na zgodę? Skoro robisz świetne zdjęcia i portrety, to pewnikiem i nieźle na nich zarabiasz. Ja tam biedny rencista jestem...


PS

Przepraszam wszystkich za brak aktywności na Forum Brzeg - pochałaniaja mnie akurat sprawy na nieco innym poletku, ale wcale nie tak do końca oderwane od Brzegu i Forum.

Serdeczności dla ALL :)

[ Dodano: 2006-04-30, 22:09 ]
PS Musze jeszcze dodać, że swego czasu brałem udział w aktywnym klubie fotograficznym Waldka B. /POZDRO/ i tam jako szczawik przechodziłem gruntowne szkolenie z dziedziny teorii i historii fotografii. Coś tam było o dagerotypach a może innych typach... O optyce. A wie kolega, co to bokeh? Proponuje wpisanie w gogle <ROTFL>

[ Dodano: 2006-04-30, 22:14 ]
A do Inez... - nie godzi się, aby damy za rycerza w bój stawały ... tym bardziej w potyczce tak nierównej, gdy dama urodziwa i krwi znamienitej. A z drugiej strony ktoś niezbadanym rodowodzie w utarczki słowne staje.
Nie mniej dziękuję pięknie i przepraszam raz jeszcze za milczenie - już wkrótce zaproszenie do Waćpani nadejdzie takie a nie inne :)

Pozdro
F.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-04-30, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-30, 22:15   

Wygląda na to, ze "foto" pokrzyczal i poszedł sobie stąd. Szkoda, bo myslalem, ze nas czyms zachwyci :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: artystyczna, fotografia, portfolio, profesjonalne


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu