Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Opinia dotycząca produkcji ławki przygrobowej
Autor Wiadomość
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 38
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2009-10-20, 12:38   Opinia dotycząca produkcji ławki przygrobowej

Z biegiem czasu zbliża się Święto Zmarłych i przez to chciałem odnowić miejsce moich Przodków - odrestaurowując nagrobek. Pomyślałem również, że warto byłoby kupić nową ławeczkę przy grobową. Po przeglądnięciu paru ofert jakie są zamieszczone w internecie zdecydowałem się na kupno ławki od Tego oto Pana

http://www.top-ogloszenia...obowe-3-9-35382

Chciałbym podzielić się z opinią na temat wykonania oraz przebiegu tejże transakcji.

Pod koniec września po przeanalizowaniu ofert zdecydowałem się na zakup ławki z przesłanego wcześniej przez Pana Arkadiusza Wize katalogu. Ławka ze zdjęcia wyglądała naprawdę godnie i jakościowo było ona solidnie zrobiona (na stronie podanej wyżej są przykładowe zdjęcia). Bez wahania zdecydowałem się kupno jednej z nich. Koszt stworzenia takiej ławki oscylował w granicach 200zł + koszt przesyłki (~ 34zł). Płatne było z góry. Termin realizacji 2 tygodnie. Gdy przesłałem pieniądze na podane konto to wtedy zaczęły się „stopnie”.

Po 2 tygodniach nie dostarczono mi ławki. Po skontaktowaniu się z Panem W. prosił o cierpliwość bo ławka została niedawno pomalowana przez osobę za to odpowiedzialną i monter czeka aż wyschnie aby złożyć elementy składowe tejże ławki. Powiedział, że jeszcze dzisiaj zostanie wysłana paczka.

Paczka jak na złość nie przyszła po kilku dniach od moment słownego potwierdzenie przez Producenta, że wysłał już ławeczkę. Po kolejnej mojej interwencji Producent stwierdził, że wysłał już ławkę i powinna być na dniach. Po ok. 4 tygodniach otrzymałem przesyłkę. Ławka nie dotarła jednak na adres podany przeze mnie. Osoba wysyłająca paczkę sugerowała się adresem z konta bankowego przez który wysłałem pieniądze.

Po otworzeniu przesyłki lekko mnie zamurowało, że to „coś” robiono w 4 tygodnie, ale to może dokładnie opiszę poniżej.

Ogólnie stal z jakiej zrobiono skrzynkę na narzędzia to lekka blacha którą bardzo łatwo wygiąć co za tym idzie nie będzie można zbyt wiele rzeczy schować do skrzynki. Klapa zamykająca jest zrobiona na uchwytach, które mają lekką wytrzymałość przy opuszczaniu/podnoszeniu ruszają się na boki przez co zamyka się krzywo (przypominam ta klapa to zwykłą cienka blacha nie mająca w ogóle wagi).
Druga rzecz to odpryski z farby. Na każdym fragmencie jest jakiś ubytek. Ławka ma za zadanie oprócz siedliska także prezentować się ładnie na tle grobowca.
Po trzecie – wgniecenia i rysy. Idealnie wręcz widać największa rysę łącznie z wgnieceniem na przednim obszarze skrzynki narzędziowej. Pomalowane deski są niedbale – w niektórych miejscach zauważyć można prześwity.
Brak załączonej instrukcji montażu oraz brak jakichkolwiek części (śruby, nakrętki, itp.). Dobrze, że przynajmniej zrobili otwory w miejsca gdzie trzeba zamontować nogi od ławki.

Ogólnie NIE POLECAM nikomu tego Pana z racji za nieestetyczne wykonanie oraz długi czas oczekiwania na przesyłkę. W miarę możliwości prześlę zdjęcia żeby nie być gołosłowny.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
GTX 


Wiek: 51
Dołączył: 13 Gru 2008

UP 13 / UP 4



Wysłany: 2009-10-27, 21:21   

No jak widziałem ten badziew na zdjęciach i cenę, to po obliczeniach zrobiłbym z drewna ławeczkę i jeszcze na parę browarków by mi zostało.
[stuk] :D
Ostatnio zmieniony przez GTX 2009-10-27, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dotyczaca, lawki, opinia, produkcji, przygrobowej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu