Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
NIGDY NIE TANKUJCIE W NESTARZE !!!!
Autor Wiadomość
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-12, 11:22   

Inez napisał/a:
steve napisał/a:
hmmmmmmm a ja mam pomysł... zbierzcie grupke, która ma auta na gaz i w jednym dniu zatankujcie wszyscy za 5 zł :D hehe oczywiście w Nestarze :D tak każdy co 30 min by tankował za 5 zł...

Właściciel chyba dostałby zawału i bylibyśmy winni Jego zejścia z tego świata :P Ale pomysł całkiem niezły i niech każdy weźmie paragon. Może nauczyłoby Go to szacunku do klienta :-P


No to chyba wszystkich przebiłem... zatankowałem za 80 groszy. Żadnego grymasu na twarzy na widziałem. Chyba ubiegłoroczna akcja ich nauczyła :-)

P.S.
Acha, faktury nie brałem i nie testowałem ich, tylko tak samo wyszło. :-)
0 UP 0 DOWN
 
Elmirka 



Wiek: 38
Dołączyła: 31 Sty 2007

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2007-02-07, 17:34   Ach ten Nestar

Może i czegoś się nauczył, ale jeszcze w tamtym roku poszłam zapytać się o pracę. Gościu po prostu powalił mnie swoimi tekstami. Facet nie do dogadania, niby żartowniś ale to jego poczucie humoru jest bardzo kiepskie. Po kilku minutach rozmowy powiedziałam mu żeby zapomniał, że w ogóle tutaj byłam, bo nie wyobrażam sobie takiego szefa jak on. Dlatego nie zdziwiła mnie jego awantura za płatność pięciu złotych. W prawdzie ja tam nie tankuję, ale i nikomu nie polecam. Obsługa fatalna!!
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-10, 07:49   

Ale sie ubawilem czytając te rewelacje z tej stacyjki. Wierze w to, ze jak pisze jeden z Was na gazie z takiej stacji robi sie mniej kilometrow niz na gazie z firmowej stacji np Lotos czy BP. Wielokrotnie o tym pisano w prasie, z kad biora sie te niskie ceny, niech sie kazdy domysli. Ja nigdy nie tankuje na stacyjkach typu " Na podwórzu u Pana Franka " juz sie raz nauczylem jaka to potem oszczednosc jak trzeba silnik remontować. Natomiast szef tej stacji to postac bardzo barwna i znana tu i tam.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-02-10, 10:11   

WILU napisał/a:
juz sie raz nauczylem jaka to potem oszczednosc jak trzeba silnik remontować.

też tak raz miałem na szczęście to był tylko polonez i części tanie były, dlatego teraz nie tankuje na takich stacjach jak jestem w Brzegu to wybieram jedną z trzech, a jak w trasie to tylko stacje znanych koncernów...

Co do nestera to tam chyba już wszystko jest łącznie z benzyną bo widziałem chyba cennik, czy benzyna też ma taką jakość jak gaz :?:
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-10, 18:27   

Dodam jeszcze, ze jest ciekawa sprawa z tzw. stacjami firmowymi. Chodzi o to, że np. BP posiada stacje firmowe - koncernu i stacje ajenckie na franczyzie. W Brzegu z tego co wiem to jedyną stacją firmową jest LOTOS, mozliwe ze tez BLISKA. Czy to ważne ? Pamietam aferę ze stacjami ARAL ( obecnie przejete przez BP ) gdzie detektyw Rutkowski musial odbijac te 10 takichstacji z rak ajentów, którzy... sprzedawali tylko 10-15% paliwa firmowego a reszta...pochodzila od tzw. tanszych dostawcow. Niestety kantowanie i oszukiwanie sprzedawcow mocno ograniczylo zaufanie do nich. Złe paliwo to co najmniej gorsze osiagi, mniej kilometrow i potencjalne uszkodzenie silnika.
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-10, 23:07   

o ile wie to na forum jest ktos kto by mogl go obronic .... widze ze nie zabiera glosu wiec coz... Nestar jade nad moze przejechalem na pelnym baku gazu 250km jak zatankowalem w Oszołomi (polecam) przejechalem 320 km w Auchan mniej gazu weszlo gazu za ta sama cene....
0 UP 0 DOWN
 
kposy 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-12, 22:13   

Wiem ze ten NESTAR to ..... ale tez bym sie wkurzyl jakby mi ktos zatankowal za 5zł, a poza tym na stacji jest napisane ze nie mozna tankowac mniej jak 2 litry ( nie chodzi mi o stacje z gazem)
0 UP 0 DOWN
 
chris.10 
Relax... ;]



Wiek: 32
Dołączył: 03 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2007-02-15, 10:10   

kposy napisał/a:
tez bym sie wkurzyl jakby mi ktos zatankowal za 5zł (...) nie mozna tankowac mniej jak 2 litry

Wkurzyłbyś się? Pomyśl, że to nie jest sam zarobek, ale też reklama dla niego, jeśli klient zostanie miło obsłużony, to poleci tą stację innym. :x
A co do minimalnego tankowania to policz:

Orientacyjnie litr gazu: 1,80zł/l x 2 = 3,60zł :roll:

Więc nawet jakby takie ograniczenie było, to tankowanie za 5zł nie byłoby "zabronione"... :P
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-16, 09:57   

o czym tutaj mowa, jakis kapitocjalizm? 5 złotych to w koncu nie on Ci daje tylko ty jemu. Nie chce zarabiać nikt mu nie każe. Potrzeba jest w końcu ludzi do zbierania truskawek, zamiatania ulic, nikt nikomu nie każe prowadzić stacji.
Pamietam jak w starym Karkówku przeczytałem 10 przykazań kupca krakowskiego, a ostatni punkt brzmiał:
"pamiętaj, że Twoją pensje wypłaca klient"

Proste, jasne i klarowne. Warto o tym przypominac wszystkim - od stacji beznyznowej po Telekomunikacje Polską.
0 UP 0 DOWN
 
radek_chudy 
VW - VeryWell wozik



Wiek: 36
Dołączył: 18 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2007-02-20, 20:37   

HEHE
Kiedyś jak zaczoł mi przerywać silnik to pojechałem na armii krajowej zalać ON za 3zl bo wiecej nie mialem przy sobie, a każdy posiadacz samochodu z silnikem Diesla wie, że troche kijowo zapowietrzyć starszego diesla ze starym aku... ale obsłużono mnie jak normalnego klienta... oczywiście plusik dla obsługi ze stacji na AK
Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-02-20, 22:10   

ps. najlepsza obsługa jest na shellu i orlenie na armii krajowej <mowa tu o symaprycznych, ładnych i chyba zajętych Paniach z "okienek" :D :D
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-20, 22:14   

Dokładnie shell i orlen ;] i na shelu jest najlepsze paliwo takie 2w1;]
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: nestarze, nie, nigdy, tankujcie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu