Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Lockerz.com
Autor Wiadomość
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-09-21, 16:43   Lockerz.com

Lockerz to elitarny serwis społecznościowy, który ma na celu połączenie użytkowników za pośrednictwem handlu,treści i społeczności. Pozwala oglądać wyborowe filmy, odkrywać nową muzykę, gry oraz łączyć się zeznajomymi. Główną zaletą serwisu jest to, że wszystko toczy się wokół punktów, które możemy wymieniać na wartościowe nagrody.

Jakie Nagrody?

Użytkownicy będą mogli zakupić szeroką gamę produktów z ubrań, akcesoria, elektronikę, gry, sprzęt sportowy i inne produkty z setek znanych marek. Członkowie będą również mogli kupować rzeczy związane z muzyką, filmem, sztuką i naklejki

Jak zdobywać punkty?

1. Za codzienne zalogowanie się dostajemy 2 punkty.
2. Za zaproszenie kogoś znajomego dostajemy 2 punkty.
3. Za różne specjalne eventy (gry/muzyka/filmy) dostajemy nawet do 60 punktów
4. Za odpowiadanie na codzienne pytania (dailes) dostajemy od 2 do 10 punktów
Co, jak szybko, za ile?

Nagrody rozpoczynają się już od 35 punktów są to folie ochronne na iphony. Za 100 punktów możemy już mieć grę na komputer lub konsole xbox360 oraz playstation 3. Od 150 punktów do 600 możemy zdobyć ipody: od ipoda szufle(150 punktów), po przez ipoda nano(300 punktów) aż po ipoda toucha(600 punktów). Dla wytrwałych zbieraczy. za 7500 punktów czeka np. Skuter, a za 3000 punktów 42′ telewizor LCD.

A więc jak łatwo można przeliczyć już po tygodniu-dwóch, poświęcając po 5 min dziennie możemy zdobyć np. grę.
Jaką mam gwarancje na nagrody?

Stu procentową, jako iż Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca wAmazon.com i American Eagle Outfitters.

Jak ktoś był by chętny na zaproszenie prosze wysłać mi pw z emailem na które ma być wysłane :)

Ja dziś się zarejestrowałem i patrze co i jak i nawet mają ciekawe nagrody za pkt Xbox za 675 pkt :)
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-11-05, 17:27   

Zrobiłem sobie automatyczne wysyłanie zaproszeń, jeżeli chce ktoś mi pomóc to niech poda email i po chwili zaproszenie przyjdzie na email http://koksu92.50gigs.net/ . Proszę nie pisania postów typu "O rany, ile razy mam to jeszcze widzieć/czytać" itp chcesz pomóc to pomóż i bóg zapłać
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-11-05, 18:27   

już był temat o tym serwisie...

jak coś dostaniesz to daj znać...
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-11-05, 21:16   

Był założony przez Łukasz2004 ?? to on go założył później niż ja tylko nikt tu nie zaglądał. Jutro niby mają koszulki wysyłać dla VIPA( ja nim jestem) a na innych forach z loeckerz to ludzie dają już zdjęcia z paczkami skinów itp. Mi tylko zależy żeby ktoś mi pomógł i podał swojego emaila i się zarejestrował :D
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-11-19, 15:46   

http://www.fotosik.pl/pok...4b61c03f47a3f34
http://www.fotosik.pl/pok...003ef22b2f.html

Jak obiecałem to wstawiam otrzymaną przezemnie koszulkę. Niedługo jest doładowanie nagród i bedę walczyć o coś cenniejszego
Ostatnio zmieniony przez Latarnik 2009-11-19, 15:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-06, 23:04   

Gdyby ktoś był chętny na zaproszenie to wysyłajcie swojego e-maila na PW ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: com, lockerz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu