Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
remont ekonomika/ogólniaka
Autor Wiadomość
adamus253 


Wiek: 41
Dołączył: 03 Lip 2008

UP 4 / UP 2


Skąd: Lubsza/Brzeg

Wysłany: 2009-09-16, 20:18   remont ekonomika/ogólniaka

Bulwersuje mnie jedna sprawa? Dlaczego właśnie remont tych szkół robią akurat w czasie trwania roku szkolnego. Przecież spokojnie mogli wyremontować w trakcie trwania wakacji. Temat z tą bombą, przecież gdyby ta bomba eksplodowała w trakcie zrzutu na przyczepę,i w takcie trwania lekcji mogłoby dojść do wielkiej tragedji, ale całe szczęscie tak sie nie stało. Moim zdaniem powinni zamknąć szkołe na czas trwania tego remontu. pozdrawiam dzielnych robotników[/b][/i]
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-16, 20:57   

adamus253 napisał/a:
Dlaczego właśnie remont tych szkół robią akurat w czasie trwania roku szkolnego. Przecież spokojnie mogli wyremontować w trakcie trwania wakacji.

Szkoła pieniądze na remont otrzymała dopiero pod koniec lipca. Remont trwa od sierpnia. Rozmawiałam z nauczycielami, oni też nie są szczęśliwi z tego tytułu. My również. :x
Nie wiesz, że początek roku szkolnego = początek remontu w szkołach? Zawsze tak było...
Mnie też ten fakt bulwersuje. Siedzisz na lekcji, a tu słychać trzask i łomot spadających przez rękaw dachówek, głośne stukanie, wiercenie i inne takie...
adamus253 napisał/a:
Temat z tą bombą, przecież gdyby ta bomba eksplodowała w trakcie zrzutu na przyczepę,i w takcie trwania lekcji mogłoby dojść do wielkiej tragedji, ale całe szczęscie tak sie nie stało.

Nie ma co gdybać. Choć uważam, że jakieś konsekwencje powinny zostać wyciągnięte. Jednocześnie nie mamy pewności, że ta bomba pochodzi z dachu ogólniaka, choć rzeczywiście - jest to chyba najbardziej prawdopodobny scenariusz.
adamus253 napisał/a:
pozdrawiam dzielnych robotników
Dołączam się do pozdrowień. Panowie muszą mieć wybuchowe poczucie humoru. :evil:
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2009-09-16, 20:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2009-09-16, 21:45   

a może szkoły sie powinny cieszyć z remontu zamiast narzekać?? wiele z nich dało by wiele żeby być na ich miejscu...
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-16, 21:53   

Necia napisał/a:
a może szkoły sie powinny cieszyć z remontu zamiast narzekać?? wiele z nich dało by wiele żeby być na ich miejscu...

Ja tam się cieszę mimo wszystko. W końcu nie będzie to taki szary kolos w centrum miasta. Fakt faktem data remontu jest dość niefortunna, ale efekt od boiska już jest - i powiem, że szkoła wygląda bardzo ładnie. :)
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2009-09-16, 21:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-09-16, 23:11   

ja tylko dodam iż remont takiego obiektu nie trwa 2 miesiace - bo tyle trwają wakacje;

wiele osób z pewnością nie wiedziało że na starym i ekonomiku w ogóle trwa remont dopóki nie staneło rusztowanie od strony ronda; tymczasem intensywne prace trwały już w sierpniu

Yvvone napisał/a:
Mnie też ten fakt bulwersuje. Siedzisz na lekcji, a tu słychać trzask i łomot spadających przez rękaw dachówek, głośne stukanie, wiercenie i inne takie...


Necia napisał/a:
a może szkoły sie powinny cieszyć z remontu zamiast narzekać?? wiele z nich dało by wiele żeby być na ich miejscu


szkoła po remoncie nabierze nowych walorów nie tylko estetycznych, wymienione zostaną też okna np.
- obiekt już dawno nadawał sie do remontu, ale wielkie brawa należą się włodarzom naszego miasta, za to że po kolei remontują obiekty szkolne
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-16, 23:43   

A - zapomniałam dodać jedno. Szkoła była gotowa do remontu tuż po zakończeniu tamtego roku szkolnego.
alleceno napisał/a:
wymienione zostaną też okna np.
I to jest chyba największy plus - w zimie w klasach ze starymi oknami nie dało się wysiedzieć.
PS. chyba źle zrozumiałeś wydźwięk mojego posta. Staram się nie narzekać, bo wiem, że kiedyś to muszą zrobić, ale faktem jest, że remont jest uciążliwy i dla uczniów, i dla nauczycieli.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-09-17, 01:31   

Yvvone napisał/a:
I to jest chyba największy plus - w zimie w klasach ze starymi
oknami nie dało się wysiedzieć.


i dodatkowo grzać Was będzie nowe ogrzewanie :wink:

jeden duży plus to również fakt, iż remont nie tyczy się osobno każdej ze szkół, tylko obu jednocześnie
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2009-09-17, 07:14   

Szkoda ze tego nie zrobili jak jeszcze ja uczeszczalem do ekonomika... pociesze Was jednak juz niedlugo bedzie tam kolejny orlik ;) info sprawdzone inwestycja jest przygotowywana( przynajmniej byla 3 miesiace temu .. )
Ostatnio zmieniony przez beneck 2009-09-17, 07:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-09-17, 12:04   

W remoncie ILO nie podobają mi się nowe ściany wewnątrz budynku, ale wiem, że powstały na żądanie straży pożarnej, czy jak to tam było. Mam wrażenie, że ściany zamiast ułatwiać ewakuację (taki powód usłyszałam od jednej z nauczycielek) wręcz ją utrudniają - małe klatki schodowe i co chwilę drzwi.
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-17, 14:05   

Maga napisał/a:
W remoncie ILO nie podobają mi się nowe ściany wewnątrz budynku, ale wiem, że powstały na żądanie straży pożarnej, czy jak to tam było. Mam wrażenie, że ściany zamiast ułatwiać ewakuację (taki powód usłyszałam od jednej z nauczycielek) wręcz ją utrudniają - małe klatki schodowe i co chwilę drzwi.

Tak - też to zauważyłam i odnoszę podobne wrażenie. Stary zawsze wydawał się taką wielką szkołą, a teraz jest inaczej... Przynajmniej z "lewej" strony szkoły. I te drzwi... To wygląda jak wejście do szpitala.
0 UP 0 DOWN
 
q2 


Wiek: 31
Dołączyła: 10 Lis 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2009-09-17, 18:22   

Tak pusto i klaustrofobicznie teraz tam na schodach. :cry: - dobrze, że odchodzę w tym roku stamtąd

Dziwi mnie tylko jedna rzecz - otóż przy aktualnym wejściu do szkoły, przy klasie PP i wicedyrektora była niedawno wybudowana ściana a teraz ją zburzyli 8)
Trzeba być geniuszem, żeby takie coś zrobić :P
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-09-17, 18:54   

beneck napisał/a:
pociesze Was jednak juz niedlugo bedzie tam kolejny orlik info sprawdzone inwestycja jest przygotowywana( przynajmniej byla 3 miesiace temu .. )


o tej inwestycji słyszałem już <myśli> w zimie bodajże i znając życie skończą inne brzeskie orliki i powstanie kolejny w LO
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-09-18, 01:44   

Yvvone napisał/a:
(...)To wygląda jak wejście do szpitala.


Heh, niektórzy znajomi zwiedzając szkołę i podziwiając zmiany stwierdzili, że to wygląda na psychiatryk :P
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2009-09-18, 11:14   

Niech kilka osób cofnie się pamięcią 4 lata temu jak zaczęli budowę ronda z dniem rozpoczęcia roku szkolnego .. też hałas wiercenie kopanie itp .. spokojnie nie można było otworzyć okna ... no i później szkoła też przeżywała chyba pierwszy większy remont tzn. wymiana części okien ... i jakoś też wypadło to w trakcie trwania roku szkolnego. Jakoś mnie już to nie dziwi że tak się w Brzegu dziwnie wszystko składa ale cóż trzeba się chyba w końcu przyzwyczaić ;)
0 UP 0 DOWN
 
windbag 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Lut 2009

UP 74 / UP 41



Wysłany: 2009-09-18, 19:15   

Po czym poznać w powiecie brzeskim, że zaczął się rok szkolny?
Po tym, że zaczęły się remonty szkół .......
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ekonomikaogolniaka, remont


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu