Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Policjant-Bohater uratował życie kobiecie
Autor Wiadomość
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-28, 08:31   Policjant-Bohater uratował życie kobiecie

26 sierpnia przed godz. 17.00 przy ul. Mickiewicza w Lewinie Brzeskim wybuch pożar mieszkania. Kiedy dyżurny Komendy Policji w Lewinie Brzeskim odebrał wiadomość o pożarze, natychmiast wysłał patrol. Na miejscu błyskawicznie pojawił się sierż. Paweł Jaskuła oraz funkcjonariusz straży rybackiej Krzysztof Prodlo.

Kiedy policjant przybył na miejsce ustalił, że w budynku może znajdować się kobieta. Drzwi od domu były zamknięte, funkcjonariusze siłą wyważyli drzwi, gdy weszli do środka, nic nie widzieli, było dużo dymu. W pewnym momencie sierż. Paweł Jaskuła zauważył leżącą nieruchomo kobietę. Postanowił wejść, pomimo płomieni i dymu. Wyniósł nieprzytomną kobietę oraz udzielił pierwszej pomocy.

Chwilę po zdarzeniu na miejscu była już straż pożarna, która podała kobiecie tlen. Kilka minut później na miejsce przybył zespół z Brzeskiego Centrum Medycznego, który zajął się nie przytomną kobietą. Po kilku godzinach kobieta odzyskała przytomność i czuła się znacznie lepiej.

- Jestem bardzo dumny z policjanta z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim - mówił dziś o wyczynie swojego podwładnego Komendant Powiatowy Policji w Brzegu - mł. insp. Sławomir Michalski.

Bez dwóch zdań sierż. Paweł Jaskuła naraził swoje zdrowie i życie, aby ratować ludzkie życie. Na pewno nie ominie go nagroda - powiedział w rozmowie z naszym redaktorem komendant KPP w Brzegu.

Sierż. Paweł Jaskuła pracuje w policji od 3 lat. Jest dzielnicowych Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim.

- Nie zrobiłem nic nadzwyczajnego, ratowanie ludzkiego życia wpisane jest w moją codzienną służbę - mówił niechętnie o swoim wyczynie bohaterski policjant - sierż. Paweł Jaskuła.

źródło: brzeg24.pl
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2009-08-28, 09:00   

Przecież to jest jego praca !
codziennie strażacy czy jakieś służby ratunkowe narażając się ratują ludzi.
alfix napisał/a:
- Nie zrobiłem nic nadzwyczajnego, ratowanie ludzkiego życia wpisane jest w moją codzienną służbę - mówił niechętnie o swoim wyczynie bohaterski policjant - sierż. Paweł Jaskuła.

podejrzewam że tak wypowiedziałby się każdy inny gliniarz, strażak czy ratownik medyczny !

Reklama
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-28, 23:36   

alfix napisał/a:
Kiedy policjant przybył na miejsce ustalił, że w budynku może znajdować się kobieta. Drzwi od domu były zamknięte, funkcjonariusze siłą wyważyli drzwi, gdy weszli do środka, nic nie widzieli, było dużo dymu. W pewnym momencie sierż. Paweł Jaskuła zauważył leżącą nieruchomo kobietę. Postanowił wejść, pomimo płomieni i dymu. Wyniósł nieprzytomną kobietę oraz udzielił pierwszej pomocy.

czyli chyba był "naszczęscie" w starym mundurze, bo z tego co pokazywali w TV te nowe "nowoczesne" sa bardzo łatwo palne... (mowa była o spodniach chyba..)
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-29, 00:10   

Ktoś ma do wtrącenia swoje mądre CHWDP (lub dla co niektórych HWDP) albo JP?

Gratuluje policjantowi odwagi i skromności.
0 UP 0 DOWN
 
strus 



Wiek: 37
Dołączył: 14 Maj 2008

UP 5 / UP 3


Skąd: z domu

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-08-29, 16:51   

policjant bochater ja w życiu wielu osobom ratowałem życie jakoś nagrody nie dostłem i nie chce bo nie powinno sie brac taka praca po prostu był we właściwym miejscu we właściwym czasie moim zdaniem slowo dziekuje powinno wystarczyć a nie jakas nagroda a straz czy ratownicy medyczni nawet często tego nie słysza
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-29, 16:57   

tytuł - Policjant-Bohater uratował życie kobiecie o funkcjonariuszu strażhy rybackiej się już zapomniało ;)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-08-29, 17:21   

strus napisał/a:
moim zdaniem slowo dziekuje powinno wystarczyć a nie jakas nagroda a straz czy ratownicy medyczni nawet często tego nie słysza

I z tego powodu powinno sie niedoceniac innych?
Wg mnie marudzicie i wrecz szkodzicie.
Jak raz ktos pomyslal i docenil policjanta jako bohatera - bo takim wlasnie jest kazdy, kto ratuje zycie, tak teraz uprawiacie malkontenctwo niemal dyskredytujac czyny czlowieka.
Wolicie czytac o pasjonujacym n-tym MEGA WIELKIM WYPADKU, kiedy dochodzi do stluczki dwoch samochodow, albo pozarze stogu siana?
Wg mnie takich bohaterow powinno sie holubic, bo to, ze jest to ich obowiazek - to prawda, ale rownac sie powinno do najlepszych, a nie w dol...
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-30, 20:32   

Uważacie, że ten policjant jest skromny? Dla mnie jest żałosny. Ja tam nie byłem, ale słyszałem, że w tej całej akcji to jedynie statystował, a całą robotę odwalił strażnik rybacki, bodajże strażak z OSP. Tymczasem bohater nawet nie wspomniał o koledze, z którym tam był, i dzięki któremu teraz jest sławny.
No ale policjant miał lepszego rzecznika prasowego :x
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2009-08-31, 00:01   

Taka praca polcjanta, zrobił co trzeba żyje sie dalej, wszyscy którzy deklarują sie na taką robote powinni być do tego przygotowani :idea:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kobiecie, policjantbohater, uratowal, zycie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu