Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Klasa A grupa II 2009/10
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 18:51   Klasa A grupa II 2009/10

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – KLASA A GRUPA II 2009/10

I kolejka - 23 sierpnia (niedziela); godz. 17.00
Orzeł Olszanka - Burza Lipki
LZS Przysiecz - Polonia Prószków
Start Siołkowice - Polonia Karłowice
LZS Kup - Wiking Opole
Rodło Opole - LZS Dąbrówka Górna
Gazownik Wawelno - Rudatom Kępa
LKS Popielów - Skalnik Tarnów Op.

II kolejka - 30 sierpnia (niedziela); godz. 17.00
Burza Lipki - Skalnik Tarnów Op.
Rudatom Kępa - LKS Popielów
LZS Dąbrówka Górna - Gazownik Wawelno
Wiking Opole - Rodło Opole
Polonia Karłowice - LZS Kup
Polonia Prószków - Start Siołkowice
Orzeł Olszanka - LZS Przysiecz

III kolejka - 6 września (niedziela); godz. 16.00
LZS Przysiecz - Burza Lipki
Start Siołkowice - Orzeł Olszanka (5 IX)
LZS Kup - Polonia Prószków
Rodło Opole - Polonia Karłowice
Gazownik Wawelno - Wiking Opole
LKS Popielów - LZS Dąbrówka Górna
Skalnik Tarnów Op. - Rudatom Kępa

IV kolejka - 13 września (niedziela); godz. 16.00
Burza Lipki - Rudatom Kępa
LZS Dąbrówka Górna - Skalnik Tarnów Op.
Wiking Opole - LKS Popielów
Polonia Karłowice - Gazownik Wawelno
Polonia Prószków - Rodło Opole
Orzeł Olszanka - LZS Kup
LZS Przysiecz - Start Siołkowice

V kolejka - 20 września (niedziela); godz. 16.00
Start Siołkowice - Burza Lipki (19 IX)
LZS Kup - LZS Przysiecz
Rodło Opole - Orzeł Olszanka
Gazownik Wawelno - Polonia Prószków
LKS Popielów - Polonia Karłowice
Skalnik Tarnów Op. - Wiking Opole
Rudatom Kępa - LZS Dąbrówka Górna

VI kolejka - 27 września (niedziela); godz. 16.00
Burza Lipki - LZS Dąbrówka Górna
Wiking Opole - Rudatom Kępa
Polonia Karłowice - Skalnik Tarnów Op.
Polonia Prószków - LKS Popielów
Orzeł Olszanka - Gazownik Wawelno
LZS Przysiecz - Rodło Opole
Start Siołkowice - LZS Kup

VII kolejka - 4 października (niedziela); godz. 15.00
LZS Kup - Burza Lipki
Rodło Opole - Start Siołkowice
Gazownik Wawelno - LZS Przysiecz
LKS Popielów - Orzeł Olszanka
Skalnik Tarnów Op. - Polonia Prószków
Rudatom Kępa - Polonia Karłowice
LZS Dąbrówka Górna - Wiking Opole

VIII kolejka - 11 października (niedziela); godz. 15.00
Burza Lipki - Wiking Opole
Polonia Karłowice - LZS Dąbrówka Górna
Polonia Prószków - Rudatom Kępa
Orzeł Olszanka - Skalnik Tarnów Op.
LZS Przysiecz - LKS Popielów
Start Siołkowice - Gazownik Wawelno
LZS Kup - Rodło Opole

IX kolejka - 18 października (niedziela); godz. 15.00
Rodło Opole - Burza Lipki
Gazownik Wawelno - LZS Kup
LKS Popielów - Start Siołkowice
Skalnik Tarnów Op. - LZS Przysiecz
Rudatom Kępa - Orzeł Olszanka
LZS Dąbrówka Górna - Polonia Prószków
Wiking Opole - Polonia Karłowice

X kolejka - 25 października (niedziela); godz. 13.00
Burza Lipki - Polonia Karłowice
Polonia Prószków - Wiking Opole
Orzeł Olszanka - LZS Dąbrówka Górna
LZS Przysiecz - Rudatom Kępa
Start Siołkowice - Skalnik Tarnów Op.
LZS Kup - LKS Popielów
Rodło Opole - Gazownik Wawelno

XI kolejka - 8 listopada (niedziela); godz. 13.00
Gazownik Wawelno - Burza Lipki
LKS Popielów - Rodło Opole
Skalnik Tarnów Op. - LZS Kup
Rudatom Kępa - Start Siołkowice
LZS Dąbrówka Górna - LZS Przysiecz
Wiking Opole - Orzeł Olszanka
Polonia Karłowice - Polonia Prószków

XII kolejka - 11 listopada (środa); godz. 13.00
Burza Lipki - Polonia Prószków
Orzeł Olszanka - Polonia Karłowice
LZS Przysiecz - Wiking Opole
Start Siołkowice - LZS Dąbrówka Górna
LZS Kup - Rudatom Kępa
Rodło Opole - Skalnik Tarnów Op.
Gazownik Wawelno - LKS Popielów

XIII kolejka - 15 listopada (niedziela); godz. 13.00
LKS Popielów - Burza Lipki
Skalnik Tarnów Op. - Gazownik Wawelno
Rudatom Kępa - Rodło Opole
LZS Dąbrówka Górna - LZS Kup
Wiking Opole - Start Siołkowice
Polonia Karłowice - LZS Przysiecz
Polonia Prószków - Orzeł Olszanka

Awans do Ligi Okręgowej: 2 zespoły
Spadek do Klasy B: 3 zespoły lub więcej, w zależności od spadków w wyższych ligach
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-17, 20:04   

ORZEŁ OLSZANKA

Prezes: Witold Ilów
Trener: Janusz Ryś

KADRA
Bramkarze: Marcin Lasota, Robert Malinowski
Obrońcy: Paweł Gredys, Ryszard Zalewski, Sebastian Majcher, Krzysztof Kopij, Piotr Lewicki, Grzegorz Kasprzycki, Piotr Młotkowski, Mariusz Markowski
Pomocnicy i napastnicy: Krzysztof Witkowski, Radosław Stańczyk, Grzegorz Ilów, Łukasz Marciniak, Bartosz Sierakowski, Mateusz Kozicki, Łukasz Sieręga, Tomasz Jamróz, Karol Oliwa, Marcin Bandrowski, Jakub Tokarczyk, Daniel Siekaniec, Wojciech Majchrzyk, Daniel Woźniak, Mateusz Hałas, Grzegorz Kościuk

Przybyli: Daniel Siekaniec, Marcin Lasota (obaj wznowili treningi), Tomasz Jamróz (ostatnio BTP Brzeg), Jakub Tokarczyk (Burza Lipki), Marcin Bandrowski (Pogoń Łosiów), Radosław Stańczyk (LZS Jankowice Wielkie)
Nikt nie ubył

BURZA LIPKI

Prezes: Józef Woźniak
Trener: Marek Zagórski

KADRA
Bramkarze: Wojciech Dudzik, Tomasz Czarnik, Daniel Buras
Obrońcy: Bartosz Woźniak, Adam Hofman, Błażej Michalik, Mariusz Zuzek, Andrzej Kamiński, Rafał Dorociak, Paweł Waligóra, Szymon Żyła, Paweł Dudek
Pomocnicy i napastnicy: Patryk Panasiuk, Rafał Adamczak, Marcin Kowalczyk, Tomasz Michalak, Mateusz Strzesak, Grzegorz Kruk, Maciej Wroź, Marcin Piontkowski, Mariusz Gawlik, Tomasz Raczyński, Grzegorz Hofman, Krzysztof Pawlik, Łukasz Żurad, Piotr Marczak, Rafał Woźniak, Artur Filipiak

Przybyli: Tomasz Raczyński, Łukasz Żurad, Wojciech Dudzik (wszyscy Stal Brzeg), Rafał Dorociak, Paweł Waligóra (obaj wznowili treningi), Rafał Woźniak (MKS Oława), Maciej Wróż (juniorzy), Andrzej Kamiński (LZS Ścinawa)
Ubyli: Tomasz Mencel, Damian Dziura (obaj Stal Brzeg), Jakub Tokarczyk (Orzeł Olszanka), Mariusz Skorupa (Pogoń Łosiów, Damian Adamczak (zakończył karierę)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-24, 18:46   

W pierwszej kolejce nowego sezonu Klasy A doszło do derbów powiatu Orzeł Olszanka - Burza Lipki.
Początek sezonu milej będą wspominać gospodarze tego spotkania, a mianowicie - Orzeł Olszanka. Zespół, który przed tym sezonem został przeniesiony do grupy II, pokonał lokalnego rywala 2:0. Bramki dla Orła w tym meczu zdobywali Karol Oliwa i Wojciech Majchrzyk.

Orzeł Olszanka - Burza Lipki 2:0; bramki: Karol Oliwa i Wojciech Majchrzyk
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-08-25, 07:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-25, 07:32   

I kolejka: Orzeł Olszanka - Burza Lipki 2:0; LZS Przysiecz - Polonia Prószków 5:4; Start Siołkowice - Polonia Karłowice 3:0 v.o.; LZS Kup - Wiking Opole 1:3; Rodło Opole - LZS Dąbrówka G. 0:4; Gazownik Wawelno - Rudatom Kępa 1:2; LZS Popielów - Skalnik Tarnów Op. 0:4

1. Skalnik Tarnów Op. 1 3 4:0
LZS Dąbrówka G. 1 3 4:0
3. Start Siołkowice 1 3 3:0
4. Wiking Opole 1 3 3:1
5. Orzeł Olszanka 1 3 2:0
6. LZS Przysiecz 1 3 5:4
7. Rudatom Kępa 1 3 2:1
8. Polonia Prószków 1 0 4:5
9. Gazownik Wawelno 1 0 1:2
10. LZS Kup 1 0 1:3
11. Burza Lipki 1 0 0:2
12. Polonia Karłowice 1 0 0:3
13. Rodło Opole 1 0 0:4
LZS Popielów 1 0 0:4
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-10, 19:19   

Burza Lipki – Skalnik Tarnów Opolski 3:2; Bramki dla Burzy: Bartosz Woźniak, Rafał Woźniak; Mariusz Gawlik
Orzeł Olszanka – LZS Przysiecz przewany przy wyniku 1:1
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-10, 19:38   

LZS Przysiecz – Burza Lipki 3:2; bramki dla Burzy: Tomasz Michalak i samobójcza
Start Siołkowice – Orzeł Olszanka 5:0
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-10, 19:55   

II kolejka: Burza Lipki - Skalnik Tarnów Op. 3:2; Orzeł Olszanka - LZS Przysiecz przerwany przy stanie 1:1; Rudatom Kępa - LZS Popielów 0:1; Wiking Opole - Rodło Opole 4:0; LZS Dąbrówka G. - Gazownik Wawelno 4:2; Polonia Karłowice - LZS Kup 1:1; Polonia Prószków - Start Siołkowice 1:2

III kolejka: LZS Przysiecz - Burza Lipki 3:2; Start Siołkowice - Orzeł Olszanka 5:0; LZS Kup - Polonia Prószków 3:1; Rodło Opole - Polonia Karłowice 1:1; LZS Popielów - LZS Dąbrówka G. 0:0; Gazownik Wawelno - Wiking Opole 1:4; Skalnik Tarnów Op. - Rudatom Kępa 2:1

1. Wiking Opole 3 9 11:2
2. Start Siołkowice 3 9 10:1
3. LZS Dąbrówka G. 3 7 8:2
4. Skalnik Tarnów Op. 3 6 8:4
5. LZS Przysiecz 2 6 8:6
6. LZS Kup 3 4 5:5
7. LZS Popielów 3 4 1:4
8. Rudatom Kępa 3 3 3:4
9. Burza Lipki 3 3 5:7
10. Orzeł Olszanka 2 3 2:5

11. Polonia Karłowice 3 2 2:5
12. Rodło Opole 3 1 1:9
13. Polonia Prószków 3 0 6:10
14. Gazownik Wawelno 3 0 4:10
0 UP 0 DOWN
 
Berni 



Wiek: 32
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2009-09-13, 19:54   

13.09.2009
Burza Lipki - Rudatom Kępa 1:0
Bramka: Bartosz Woźniak

mecz_3.jpg
Strzelec zwycięskiego gola - Bartosz Woźniak (na zdjęciu po prawej)
Plik ściągnięto 317 raz(y) 394,95 KB

mecz_2.jpg
Mecz nie należał do spektakularnych
Plik ściągnięto 286 raz(y) 325,39 KB

mecz_1.jpg
Goście szturmowali bramkę Burzy. Tomasz Czarnik zachował jednak czyste konto
Plik ściągnięto 293 raz(y) 276,13 KB

0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-14, 11:49   

W grupie II Burza Lipki podejmowała zespół z Kępy. Już w 7. minucie bramkę dla zespołu z Lipek zdobył Bartosz Woźniak i jak się później okazało – był to gol na wagę trzech punktów. Orzeł Olszanka z kolei podejmował LZS Kup i zremisował z tym zespołem 1:1. Należy jeszcze zaznaczyć, że wynik meczu Orła z LZS Przysiecz, który został kilka tygodni temu przerwany, został zachowany taki, jaki był w tym czasie na boisku, czyli 1:1.

Burza Lipki – Rudatom Kępa 1:0 (1:0); bramka dla Burzy: Bartosz Woźniak
Orzeł Olszanka – LZS Kup 1:1 (1:1); bramka dla Orła: Marcin Bandrowski
Orzeł Olszanka – LZS Przysiecz 1:1 (1:1); bramka dla Orła: Mateusz Hałas
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-14, 17:15   

Orzeł Olszanka - LZS Przysiecz 1:1

IV kolejka: Burza Lipki - Rudatom Kępa 1:0; Orzeł Olszanka - LZS Kup 1:1; LZS Dąbrówka G. - Skalnik Tarnów Op. 1:3; Wiking Opole - LZS Popielów 1:0; Polonia Karłowice - Gazownik Wawelno 0:3; Polonia Prószków - Rodło Opole 2:1; LZS Przysiecz - Start Siołkowice 0:2

1. Start Siołkowice 4 12 12:1
2. Wiking Opole 4 12 12:2
3. Skalnik Tarnów Op. 4 9 11:5
4. LZS Dąbrówka G. 4 7 9:5
5. LZS Przysiecz 4 7 9:9
6. Burza Lipki 4 6 6:7
7. LZS Kup 4 5 6:6
8. Orzeł Olszanka 4 5 4:7
9. LZS Popielów 4 4 1:5
10. Rudatom Kępa 4 3 3:5
11. Polonia Prószków 4 3 8:11
12. Gazownik Wawelno 4 3 7:10
13. Polonia Karłowice 4 2 2:8
14. Rodło Opole 4 1 2:11
0 UP 0 DOWN
 
rafalfafik 

Wiek: 26
Dołączył: 18 Wrz 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-09-20, 19:49   

Start Siołkowice 0:3 Burza Lipki ;) )
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-20, 22:29   

Start Siołkowice – Burza Lipki 0:3
Bramki dla Burzy: Bartosz Woźniak, Adam Hofman, Marcin Kowalczyk

Rodło Opole – Orzeł Olszanka 2:7 (2:3)
Bramki dla Orła: Bartosz Sierakowski 3, Grzegorz Kościuk 2, Marcin Bandrowski 2
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-22, 09:01   

V kolejka: Rodło Opole - Orzeł Olszanka 2:6; Start Siołkowice - Burza Lipki 0:3; Gazownik Wawelno - Polonia Prószków 1:2; LZS Popielów - Polonia Karłowice 5:1; Rudatom Kępa - LZS Dąbrówka G. 4:0; Skalnik Tarnów Op. - Wiking Opole 1:2; LZS Kup - LZS Przysiecz 2:3

1. Wiking Opole 5 15 14:3
2. Start Siołkowice 5 12 12:4
3. LZS Przysiecz 5 10 12:11
4. Skalnik Tarnów Op. 5 9 12:7
5. Burza Lipki 5 9 9:7
6. Orzeł Olszanka 5 8 10:9

7. LZS Dąbrówka G. 5 7 9:9
8. LZS Popielów 5 7 6:6
9. Rudatom Kępa 5 6 7:5
10. Polonia Prószków 5 6 10:12
11. LZS Kup 5 5 8:9
12. Gazownik Wawelno 5 3 8:12
13. Polonia Karłowice 5 2 3:13
14. Rodło Opole 5 1 4:17
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-28, 07:16   

Burza Lipki – LZS Dabrówka G. 2:1 (0:0); bramki dla Burzy: Bartosz Woźniak, Rafał Woźniak
Orzeł Olszanka – Gazownik Wawelno 4:4 (1:2); bramki dla Orła: Grzegorz Kościuk 2, Bartosz Sierakowski 2
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-28, 08:09   

VI kolejka: Burza Lipki - LZS Dąbrówka G. 2:1; Orzeł Olszanka - Gazownik Wawelno 4:4; Wiking Opole - Rudatom Kępa 2:1; Polonia Karłowice - Skalnik Tarnów Op. 0:4; Polonia Prószków - LZS Popielów 0:0; LZS Przysiecz - Rodło Opole 3:3; Start Siołkowice - LZS Kup 0:1

1. Wiking Opole 6 18 16:4
2. Skalnik Tarnów Op. 6 12 16:7
3. Start Siołkowice 6 12 12:5
4. Burza Lipki 6 12 11:8
5. LZS Przysiecz 6 11 15:14
6. Orzeł Olszanka 6 9 14:13
7. LZS Kup 6 8 9:9
8. LZS Popielów 6 8 6:6
9. LZS Dąbrówka G. 6 7 10:11
10. Polonia Prószków 6 7 10:12
11. Rudatom Kępa 6 6 8:7
12. Gazownik Wawelno 6 4 12:16
13. Rodło Opole 6 2 7:20
14. Polonia Karłowice 6 2 3:17
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200910, grupa, ii, klasa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu