Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sny

Jakie miewasz sny?
Straszne
3%
 3%  [ 3 ]
Śmieszne
1%
 1%  [ 1 ]
Dziwne
31%
 31%  [ 28 ]
Erotyczne
18%
 18%  [ 16 ]
"Świadome"
10%
 10%  [ 9 ]
Prorocze
9%
 9%  [ 8 ]
Zazwyczaj nie pamiętam
26%
 26%  [ 23 ]
Głosowań: 88
Wszystkich Głosów: 88

Autor Wiadomość
Shaezaar 



Wiek: 34
Dołączył: 28 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-16, 00:35   Sny

Interesuje mnie jakie macie/miewaliście sny.

Dodam, że ja swoich zazwyczaj nie pamiętam, a jak już sie jakiś trafi to jest to koszmar.
Nieciekawie co?
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-03-27, 17:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-16, 00:44   

Ja jestem pracoholikiem :) , więc jak się głęboko wciągnę w jakiś projekt, to później śni mi się po nocy :) . Ale pozytywne jest to , że czasami we śnie rozwiążę problem nad którym wcześniej sraciłem masę czasu. Rano siadam i działa :P
0 UP 0 DOWN
 
Shaezaar 



Wiek: 34
Dołączył: 28 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-16, 01:05   

U mnie niestety jak jest sen pozytywny to go ni holery nie pamiętam. A z tymi problemami to znam parę takich osób, sami optymiści. Te sny im pomagają i ja w to wierzę. :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-07-16, 09:30   

Jeżeli chodzi o pracę to mi też się często śni (gaśnice) :wink:
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-07-16, 11:54   

ostatnio śniło mi się że moja dziewczyna rodziła a ja byłem obok niej (boje się :oops: ) z reguły są to dziwne sny raz jestem tu za chwile w innym miejscu niektóre są naprawde śmieszne... :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Shaezaar 



Wiek: 34
Dołączył: 28 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-16, 14:56   

Aha, mialem niedawno pewien sen. Śniło mi się, że szedłem z qmplem przez miasto i każda osoba (kolega też) jaką spotkaliśmy była wytatuowana czarnym tribalem na twarzy. Wszyscy miali taki sam tatuaż... {tu sie sen urywa - nie pamiętam z tego momentu nic}... Kiedy przechodziliśmy przez tory tramwajowe (a w Brzegu takich nie ma ), zobaczyłem czerwoną smugę przed oczami a następnie zmasakrowane ciało qmpla. Przeraziłem się. Wtedy podszedł jakiś koleś i powiedział, że to ja go zabiłem, bo nie mam tatuażu. Powiedział też, że będe zabijał każdą osobę jaką napotkam dopóki sobie takiego nie zrobie i zaoferował że może taki wykonać. Zgodziłem się... {tego momentu też nie pamiętam}... Znależliśmy się w jego pracowni, kazał mi się położyć na stole i zaczął młotkiem i dłutem (!) wykuwać mi coś na twarzy. Kiedy skończył powiedział, że jestem wolny. I wtedy zaczęło się najgorsze. Wyszedłem na ulicę, skierowałem się w stronę mojego domu i zobaczyłem, że asfalt za mną zaczyna falować i się rozpada, a za nim jest nicość (w postaci czarnej). Zacząłem biec, lecz przede mną było podobnie. Stanąłem jak wryty. Zrozumiałem, że nic nie mogę zrobić. Kiedy grunt uciekł mi spod nóg. Poczułem jak robię się sztywny, a moje ciało przeszywają dreszcze. Nie mogłem poruszyć żadnym członkiem i zacząłem spadać w dół. Leciałem długo, nawet bardzo długo. Oczy zaczęły mnie porządnie piec, bo nie mogłem mrugnąć powiekami. Nagle zobaczyłem jakiś jasny punkt. Nie wiedziałem gdzie jest. Bo dawno zgubiłem oriętację w którą stronę lecę, a czegoś takiego jak wiatr tam nie było. W pewnym momencie jakaś siła rozłorzyła mi ręce na boki i połączyła nogi tak, żebym przypominał krzyż. Zaraz po tym coś mnie uderzyło i straciłem przytomność (nie wiem, może umarłem)... {znowu zanik pamięci}... Zobaczyłem jak leżę na czarnej, popękanej, marmurowej, płycie. Kiedy obraz zaczął się oddalać, zrozumiałem, że nic mnie nie uderzyło, tylko ja na coś spadłem. Potem zauważyłem ciała leżące na takich samych płytach (i kiedy oddaliły się wystarczająco daleko), układające się w ten sam tatuaż jaki mialem na twarzy.

Koniec snu. Mogę dodac, że zbudziłem się gwałtownie i przyjebałem głową w sufit, bo spałem u kumpla (innego niż ten w śnie) na piętrowym łużku.
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-20, 11:24   

Kurde człowieku - to jak jakiś dobry film, jakby go troche podreperować, jeszcze więcej niepewności wprowadzić, to niezły by był ;) Jeszcze jak sobie to ktoś fajnie wyobrazi... :P
Dobre ! 8)
0 UP 0 DOWN
 
potoczanka 



Wiek: 37
Dołączyła: 29 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-07-23, 15:49   

ja nie pamietam swoich snów :) ale co tam .... kiedyś może to się zmieni :d.
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2005-08-12, 13:26   

ja też czasami śnię
przeważnie są to sny związane z pracą - bo wiadomo czasami człowiek mimo wszystko przeżywa to czy tamto,ale............. czasami bywają też miłe sny (EROTYCZNE) i wtedy jak sie budzę to prześcieradła nie ma -hehe-ciekawe dlaczego-nie???
POZDRAWIAM wszystkich śniących :evil:
0 UP 0 DOWN
 
grzechu 
Kawaleria Polska



Wiek: 48
Dołączył: 05 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Popielów

Wysłany: 2006-03-07, 23:38   

ja juz nawet niepamietam kiedy pamietalem swoj ostatni sen.a przeciez zawsze sie cos sni.dlaczeg wiec tych co niepamietaja jest tak duzo?i czy tak jak ja niepamietacie wogule zeby sie wam cos snilo.czy poprostu wiecie ze wam sie cos snilo ale niewiecie co?
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-03-08, 07:59   

grzechu napisał/a:
ja juz nawet niepamietam kiedy pamietalem swoj ostatni sen.a przeciez zawsze sie cos sni.dlaczeg wiec tych co niepamietaja jest tak duzo?i czy tak jak ja niepamietacie wogule zeby sie wam cos snilo.czy poprostu wiecie ze wam sie cos snilo ale niewiecie co?

Ja raczej pamiętam swoje sny, a bywają one różne. Jedne bardziej gorące i namiętne inne jak z hororów :lol:
Kiedyś słyszałam opinię, że jeśli wstając z łóżka popatrzy się w okno zapomina się o tym, co przeżyło się w nocy. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jedno wiem na pewno, jeśli budzę się z miłym wrażeniem na wszelki wypadek nie spoglądam w stronę okna :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-03-08, 08:53   

Inez napisał/a:
Ja raczej pamiętam swoje sny, a bywają one różne. Jedne bardziej gorące i namiętne inne jak z hororów
Kiedyś słyszałam opinię, że jeśli wstając z łóżka popatrzy się w okno zapomina się o tym, co przeżyło się w nocy. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jedno wiem na pewno, jeśli budzę się z miłym wrażeniem na wszelki wypadek nie spoglądam w stronę okna


nie to brednia :lol: bo jakby tak bylo to nie pamietal bym zadnego z moich snow bo codziennie rano,lub w poludnie jak wstaje to spogladam na okienko,za okienko a niektore sny pozostaja :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Helu 
Hedonihilista



Wiek: 36
Dołączył: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Miasto Brzeg

Wysłany: 2006-03-26, 22:33   

Moje sny (o ile je pamiętam) są strasznie surrealistynczne ,zakręcone i bez jakiej kolwiek konkretnej fabuły. Z jednego miejsca przenosze się w zupełnie inne za pociągnięciem klamki. Potem trafiam na impreze. Bawie się piję , nagle starzy wbijają i zaczynają prawić mi kazanie o szkodliwości alkocholu. . . i wtym momęcie się budzę...

Ja sam ich nie rozumiem... to taka zbitka wszystkich myśli które mnie dręczą przed zaśnięciem
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-03-27, 09:10   

Helu napisał/a:
Ja sam ich nie rozumiem... to taka zbitka wszystkich myśli które mnie dręczą przed zaśnięciem

Najczęściej to właśnie nasze myśli przed zaśnięciem są tematem, fabułą naszych snów. Dlatego kładąc się spać staram się myśleć o czymś przyjemnym :D
0 UP 0 DOWN
 
sachmet 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-04-06, 20:57   

moje sny.. prawie nigdy nie snie :P hehe moze dlatego, ze nie mysle przed zasnieciem ? ale kiedys mialam sny wylacznie o jednym: topilam sie... ;/ nieprzyjemne, ale na szczescie minelo i teraz jak sie zdarza to tylko od czasu do czasu. Zaznaczajac, ze zwykle snilo mi sie, ze topie sie w tym samym miejscu za kazdym razem.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: sny


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu