Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Terminarz IV ligi 2009/10 oraz kadra BTP Stal Brzeg
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-09, 16:20   Terminarz IV ligi 2009/10 oraz kadra BTP Stal Brzeg

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – IV LIGA 2009/10

I kolejka - 8 sierpnia (sobota); godz. 17.00

Polonia Głubczyce - Sparta Paczków
LZS Piotrówka - GKS Grodków
Swornica Czarnowąsy - LZS Obrowiec
GKS Starościn - Olimpia Lewin Brzeski
Zryw Wysoka - OKS Olesno
Polonia Nysa – Czajda Stal Brzeg
MKS II Start Dobrodzień - Śląsk Łubniany
Oderka Opole – Victoria Cisek

II kolejka - 15 sierpnia (sobota); godz. 17.00
Sparta Paczków – Victoria Cisek
Śląsk Łubniany - Oderka Opole
Czajda Stal Brzeg - MKS II Start Dobrodzień
OKS Olesno - Polonia Nysa
Olimpia Lewin Brzeski - Zryw Wysoka
LZS Obrowiec - GKS Starościn
GKS Grodków - Swornica Czarnowąsy
Polonia Głubczyce - LZS Piotrówka

III kolejka - 22 sierpnia (sobota); godz. 17.00
LZS Piotrówka - Sparta Paczków
Swornica Czarnowąsy - Polonia Głubczyce
GKS Starościn - GKS Grodków
Zryw Wysoka - LZS Obrowiec
Polonia Nysa - Olimpia Lewin Brzeski
MKS II Start Dobrodzień - OKS Olesno
Oderka Opole – Czajda Stal Brzeg
Victoria Cisek - Śląsk Łubniany

IV kolejka - 29 sierpnia (sobota); godz. 17.00
Sparta Paczków - Śląsk Łubniany
Czajda Stal Brzeg – Victoria Cisek
OKS Olesno - Oderka Opole
Olimpia Lewin Brzeski - MKS II Start Dobrodzień
LZS Obrowiec - Polonia Nysa
GKS Grodków - Zryw Wysoka
Polonia Głubczyce - GKS Starościn
LZS Piotrówka - Swornica Czarnowąsy

V kolejka - 5 września (sobota); godz. 16.00
Swornica Czarnowąsy - Sparta Paczków
GKS Starościn - LZS Piotrówka
Zryw Wysoka - Polonia Głubczyce
Polonia Nysa - GKS Grodków
MKS II Start Dobrodzień - LZS Obrowiec
Oderka Opole - Olimpia Lewin Brzeski
Victoria Cisek - OKS Olesno
Śląsk Łubniany – Czajda Stal Brzeg

VI kolejka - 12 września (sobota); godz. 16.00
Sparta Paczków – Czajda Stal Brzeg

OKS Olesno - Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski – Victoria Cisek
LZS Obrowiec - Oderka Opole
GKS Grodków - MKS II Start Dobrodzień
Polonia Głubczyce - Polonia Nysa
LZS Piotrówka - Zryw Wysoka
Swornica Czarnowąsy - GKS Starościn

VII kolejka - 19 września (sobota); godz. 16.00
GKS Starościn - Sparta Paczków
Zryw Wysoka - Swornica Czarnowąsy
Polonia Nysa - LZS Piotrówka
MKS II Start Dobrodzień - Polonia Głubczyce
Oderka Opole - GKS Grodków
Victoria Cisek - LZS Obrowiec
Śląsk Łubniany - Olimpia Lewin Brzeski
Czajda Stal Brzeg - OKS Olesno

VIII kolejka - 26 września (sobota); godz. 16.00

Sparta Paczków - OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski – Czajda Stal Brzeg
LZS Obrowiec - Śląsk Łubniany
GKS Grodków – Victoria Cisek
Polonia Głubczyce - Oderka Opole
LZS Piotrówka - MKS II Start Dobrodzień
Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa
GKS Starościn - Zryw Wysoka

IX kolejka - 3 października (sobota); godz. 15.00
Zryw Wysoka - Sparta Paczków
Polonia Nysa - GKS Starościn
MKS II Start Dobrodzień - Swornica Czarnowąsy
Oderka Opole - LZS Piotrówka
Victoria Cisek - Polonia Głubczyce
Śląsk Łubniany - GKS Grodków
Czajda Stal Brzeg - LZS Obrowiec

OKS Olesno - Olimpia Lewin Brzeski

X kolejka - 10 października (sobota); godz. 15.00
Sparta Paczków - Olimpia Lewin Brzeski

LZS Obrowiec - OKS Olesno
GKS Grodków – Czajda Stal Brzeg
Polonia Głubczyce - Śląsk Łubniany
LZS Piotrówka – Victoria Cisek
Swornica Czarnowąsy - Oderka Opole
GKS Starościn - MKS II Start Dobrodzień
Zryw Wysoka - Polonia Nysa

XI kolejka - 17 października (sobota); godz. 15.00
Polonia Nysa - Sparta Paczków
MKS II Start Dobrodzień - Zryw Wysoka
Oderka Opole - GKS Starościn
Victoria Cisek - Swornica Czarnowąsy
Śląsk Łubniany - LZS Piotrówka
Czajda Stal Brzeg - Polonia Głubczyce
OKS Olesno - GKS Grodków
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Obrowiec

XII kolejka - 24 października (sobota); godz. 15.00

Sparta Paczków - LZS Obrowiec
GKS Grodków - Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Głubczyce - OKS Olesno
LZS Piotrówka – Czajda Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy - Śląsk Łubniany
GKS Starościn – Victoria Cisek
Zryw Wysoka - Oderka Opole
Polonia Nysa - MKS II Start Dobrodzień

XIII kolejka - 7 listopada (sobota); godz. 13.00

MKS II Start Dobrodzień - Sparta Paczków
Oderka Opole - Polonia Nysa
Victoria Cisek - Zryw Wysoka
Śląsk Łubniany - GKS Starościn
Czajda Stal Brzeg - Swornica Czarnowąsy
OKS Olesno - LZS Piotrówka
Olimpia Lewin Brzeski - Polonia Głubczyce
LZS Obrowiec - GKS Grodków

XIV kolejka - 14 listopada (sobota); godz. 13.00
Sparta Paczków - GKS Grodków

Polonia Głubczyce - LZS Obrowiec
LZS Piotrówka - Olimpia Lewin Brzeski
Swornica Czarnowąsy - OKS Olesno
GKS Starościn – Czajda Stal Brzeg
Zryw Wysoka - Śląsk Łubniany
Polonia Nysa – Victoria Cisek
MKS II Start Dobrodzień - Oderka Opole

XV kolejka - 21 listopada (sobota); godz. 13.00
Oderka Opole - Sparta Paczków
Victoria Cisek - MKS II Start Dobrodzień
Śląsk Łubniany - Polonia Nysa
Czajda Stal Brzeg - Zryw Wysoka
OKS Olesno - GKS Starościn
Olimpia Lewin Brzeski - Swornica Czarnowąsy
LZS Obrowiec - LZS Piotrówka
GKS Grodków - Polonia Głubczyce

UWAGA! Nie wykluczone, że Victorię Cisek w IV lidze zastąpi Silesius Kotórz Mały.

Awans do III ligi: 2 zespoły
Spadek do Ligi Okręgowej: 2 zespoły lub więcej, w zależności od spadków w wyższych ligach
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-08-10, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-10, 20:21   

CZAJDA STAL BRZEG

Adres: 49-300 Brzeg, ul. Sportowa 1
Tel.: 0 77 416 89 29 (stadion)
Stadion: pojemność 2500 (2000 siedzących)
Barwy: żółto-niebieskie
Strona www: stalbrzeg.pl

Prezes: Mariusz Soliński
Kierownik: Piotr Scąber
Trener: Janusz Dziura
Asystent trenera: Piotr Nawrot

KADRA
Bramkarze: Kamil Smuga (ur. 1987), Marek Świder (84)
Obrońcy: Tomasz Kamiński (78), Piotr Grzyb (84), Łukasz Strząbała (84), Krzysztof Kowalczyk (85), Michał Fabiszewski (90), Krzysztof Tarnowski (90)
Pomocnicy: Kamil Mazurkiewicz (84), Jarosław Hałas (88), Bartosz Kruk (88), Mariusz Świtoń (80), Tomasz Mencel (89), Damian Dziura (86), Marcin Banowicz (79)
Napastnicy: Tomasz Szczupakowski (89), Bartosz Woźniak (91), Jarosław Hraca (84), Piotr Wolny (84), Mateusz Krzywda (90)

Przybyli: Tomasz Mencel, Damian Dziura (obaj Burza Lipki), Marcin Banowicz (Swornica Czarnowąsy), Jarosław Hraca (Pogoń Łosiów), Krzysztof Tarnowski, Michał Fabiszewski (obaj z juniorów), Piotr Józefkiewicz (Gwarek Zabrze)
W trakcie załatwiania: Piotr Wolny (TOR Dobrzeń Wlk.), Mateusz Krzywda (Skorpion Lubsza)
Ubyli: Łukasz Szpak, Piotr Józefkiewicz (obaj Start Namysłów), Tomasz Raczyński, Łukasz Żurad (obaj Burza Lipki), Marcin Suchodolski (Foto-Higiena Gać), Jacek Zarówny (Świteź Wiązów), Marek Zagórski (Victoria Dobrzyń), Mateusz Woszczyk (Olimpia Lewin Brzeski), Grzegorz Knopik (Start Dobrodzień), Łukasz Żędzianowski (LKS Rybna)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200910, brzeg, btp, iv, kadra, ligi, oraz, stal, terminarz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu