Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pijani cyganie w środku nocy z dziećmi na piwku
Autor Wiadomość
Calipso1 
walczę o pokój aż się krew leje...



Wiek: 46
Dołączył: 16 Kwi 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2009-06-11, 02:50   Pijani cyganie w środku nocy z dziećmi na piwku

Nie wiem czy wybrałem odpowiedni temat ale zaryzykuję :?

Jakieś 2 dni temu (konkretnie wtorek około godziny 24) rozmawiałem ze znajomą w Starej Karczmie gdy nagle w otoczce krzyków i wrzasków zjawił się w tym lokalu mores (nie Rom tylko odpad z ich społeczeństwa) taszcząc za sobą prawdopodobnie całkowicie zaspaną (ledwo dziecko żyło) swoją córkę.Dziewczynka nie wyglądała na więcej niż 6 lat.Długo się nie nie zastanawiając wezwałem policję.
I tu właśnie widoczne jest moje całe zastanowienie.
Policja zainterweniowała w sposób mniej więcej : "dane ble ble ble zabierz dziecko i idź do domu" :shock: :? :shock: Zaznaczam że przyniósł swój własny alkohol który z wielkim apetytem w towarzystwie tego dziecka spożywał...

Nie tak dawno byłem świadkiem podobnej sytuacji która odbyła się w Grocie.Z tą różnicą że była tak matka (Polka) z dziećmi i również spożywała piwo to od razu zabrali jej dzieci a ona pewnie swoje na dołku czy też później odsiedziała.I nie była to tak późna godzina.


Meritum mej wypowiedzi sprowadza się do tego że iż ta społeczność (w mym myśleniu złodziejaszki pijawki i pasożyty wyłączając kilka brzeskich rodzin typowo romskich uczciwie zarabiających na swój byt) nie nadaje się do dalszej egzystencji w naszym społeczeństwie ponieważ prędzej czy później oni nas przerosną.

"Gówno nam możecie zrobić bo my jesteśmy ponad prawem" - to słyszę już od kilku lat.
Nigdy nie wypuszczę swojego dziecka na podwórko bo mieszkam blisko Ratusza,tu gdzie jest pełno tych morechów bo nie chcę żeby było pobite przez bandę czarnu**** cyganów z których najstarszy ma 8 lat. 2 tygodnie temu byłem świadkiem pobicia 7 letniego syna mojego sąsiada przez zgraje cygańskich gnoi tylko dlatego że nie chciał im oddać resoraka,niestety ani on ani ja nie zdążyłem złapać skórwys***w.I w tym ich szczęście.

Tak więc niech się przez moją wypowiedz bierze za mnie prokuratura ale ma to w dupie.
Jeśli te odpady od prawdziwych Romów sami mówią że mają obywatelstwo polskie i chcą być nazywanymi Polakami gdy idą odbierać w niczym im nie należne tantiemy pieniężne płacone z podatków każdego uczciwie pracującego Polaka albo niech spier*****ą gdzieś tam gdzie będzię z nich jakiś pożytek :x

Od razu zaznaczam iż nie będę nawiązywał żadnej konwersacji z p.Waldemarem_n gdyż nie ma pan żadnego pojęcia o tym co się dzieje w tym mieście.Chciałbym kiedyś spotkać pana osobiście.Przede wszystkim przekonałbym się czy czasem nie jest pan Romem.A z tonacji pańskich wypowiedzi to odczuwam iż to możliwe ale chyba prawdę mówiąc,jeszcze raz powtórzę.........................gówno pan wiesz o tym co się w Brzegu dzieje panie Waldemarze_n

Napisałem posta i temat ignoruję........reszta należy do ludzi którzy chcą spokojnie w tym mieście żyć i wychowywać swoje dzieci bez strachu wypuszczenia ich na podwórze :twisted:


Dodam jeszcze tylko jedną rzecz od siebie.
Mianowicie panie Waldemarze jeśli jesteś pan Romem (po wypowiedziach odczuwam wysoką kulturę osobistą i intelekt) to edukuj pan tych swoich ziomków z rasy ludzkiego zachowania.A jeśliś pan jest Polak to ja już nic nie rozumiem,skąd ta zapalczywość w bronieniu tych darmozjadów??????????????
Misja jakaś czy co?? A może po prostu pan nie masz z nimi styczności i nam tu ciągle jakimiś umoralniaczami walisz?

Więc mam zapytnie: skąd ta misja i miłość do moresów?????????
Ostatnio zmieniony przez Calipso1 2009-06-11, 03:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Barton Fink 



Wiek: 113
Dołączył: 24 Sty 2009

UP 22 / UP 9



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-06-11, 06:38   

Calipso1 napisał/a:
Jakieś 2 dni temu (konkretnie wtorek około godziny 24) rozmawiałem ze znajomą w Starej Karczmie gdy nagle w otoczce krzyków i wrzasków zjawił się w tym lokalu mores (nie Rom tylko odpad z ich społeczeństwa) taszcząc za sobą prawdopodobnie całkowicie zaspaną (ledwo dziecko żyło) swoją córkę.Dziewczynka nie wyglądała na więcej niż 6 lat.Długo się nie nie zastanawiając wezwałem policję.
E tam... Czepiasz się.. przyszedł z dzieckiem na kolacje... a to ze dziecko nic nie zjadło... zapomniał kupić .. zdarza sie :) kogo to obchodzi... ? Teraz pomysl o tym ze prokuratura rozpracowuje juz Twój post a tu nie bedzie zmiłuj się... Obrońcy praw moresa Cię zjedzą... tak sie zastanawiam jaki w tym ich interes, moze to polityka jakas. bo chyba teraz w dobrym tonie jest byc dobrym dla wszelakich nacji (bo Europa patrzy).. aż mi sie nie chce tego konczyć... żałosne, rzygam juz tą sztuczną dobrocią... karierowiczów nieudolnych...
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-06-11, 11:27   

Barton Fink napisał/a:
rzygam juz tą sztuczną dobrocią... karierowiczów nieudolnych...

Zaczynam rzygac juz Twoimi postami, gdzie nie wspomni ktos o Romach, od razu Ty...

I zeby nie bylo, nie jestem zwolennikiem postow pana Waldemara, bo wydaje mi sie, ze przesadza probujac prostowac wszystko i wszystkich. Niestety, panie Waldemarze, niektorzy ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego co pisza i nie jestesmy w stanie tego zmienic.
Najsmieszniejsze, ze przeciwnicy cyganerii zupelnie ignoruja na przyklad fakt, ze pijana i nacpana mlodziez jest takim samym utrapieniem.

Jesli chodzi o post Calipso1, to zgadzam sie z jednym - Romow nalezy sumiennie karac za przewinienia. Tyle ze to nie powinno lezec w gestii zwyklych obywateli, bo to nie my doprowadzilismy do tego, ze wymiarowi sprawiedliwosci sie nie chce...
My mozemy jedynie prostestowac i domagac sie sprawiedliwosci.

Natomiast nawolywanie do samosadow i linczow oraz zachowywania sie jak hitlerowcy to dzialanie mocno wybiegajace poza wszelkie normy przyzwoitego zachowania i m.in. wlasnie z tym "walczy" pan Waldemar.
0 UP 0 DOWN
 
Guzik 
Pan Guzik,nieduży



Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Łosiów

Wysłany: 2009-06-11, 12:28   

Brak mi słów czasami. Najczęściej bronią cyganów ludzie, którzy zwyczajnie nie mają z nimi do czynienia. Jestem po Twojej stronie Calipso1.
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-06-11, 12:35   

ale naćpanego typka nzawijmy "nasze" choc nie chce zadnych granic stawac , jak cos zrobi to biora na dolek i powiadamaja rodziców , jest dawany na odwyk lub jeżeli mniej przeskrobał to na grzywne lub prace społeczne a cyganowi jak zrobi rozpizdziel daje sie hajs zeby go "dobrze "wykorzystał..;/
0 UP 0 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2009-06-23, 00:07   Re: Pijani cyganie w środku nocy z dziećmi na piwku

Calipso1 napisał/a:

Od razu zaznaczam iż nie będę nawiązywał żadnej konwersacji z p.Waldemarem_n gdyż nie ma pan żadnego pojęcia o tym co się dzieje w tym mieście.Chciałbym kiedyś spotkać pana osobiście.Przede wszystkim przekonałbym się czy czasem nie jest pan Romem.A z tonacji pańskich wypowiedzi to odczuwam iż to możliwe ale chyba prawdę mówiąc,jeszcze raz powtórzę.........................gówno pan wiesz o tym co się w Brzegu dzieje panie Waldemarze_n

Mianowicie panie Waldemarze jeśli jesteś pan Romem (po wypowiedziach odczuwam wysoką kulturę osobistą i intelekt) to edukuj pan tych swoich ziomków z rasy ludzkiego zachowania.A jeśliś pan jest Polak to ja już nic nie rozumiem,skąd ta zapalczywość w bronieniu tych darmozjadów??????????????
Misja jakaś czy co?? A może po prostu pan nie masz z nimi styczności i nam tu ciągle jakimiś umoralniaczami walisz?

Więc mam zapytnie: skąd ta misja i miłość do moresów?????????


Calipso1 szkoda, ze tak pozno trafilem na post dotyczacy mojej osoby.
Post bardzo ciekawy.
No coz nie jestem Romem, ani moja prababka nie byla Romem itd.
jestem "bialy", bielszym nie mozna byc.

Naleze do "dumnej" rasy bialch ludzi, ktorzy mysla, ze maja prawo panowac nad wszystkimi innymi ludzmi.

Dla niektorych z mojej populacji nalze do "czarnych owiec", poprostu nie chce konfliktow, napadow, zbrodni, i wojen.

Nie lubie poprostu agresji.

Wtedy mowi sie, ze moralizuje.
Musze z tym zyc.

Spotkac sie z Toba Calipso1 nie za bardzo mam chec, bo patrzyc na obrazek pod Twoim profilem, zostalo by ze mnie tylko mielone mieso.
Ten obrazek jest pelny agresji.
No moze, gdybys byl 1,65 cm wzrostu to moze mialbym szanse sie obronic przy 1,90 cm wzrostu, o wadze nie mowmy bo sam czasami jestem przerazony ....

ale jak mowilem nie lubie agresji ...

Chcialbym tylko sie dowiedziec co da takie agresywne gadanie ???

Romowie beda atakowani, wyrzucani z miasta, moze paru sie zlinczuje i co z tego ????

Przyjedzie znowu TVN zrobi teatr w rynku, zaliczy miasto Brzeg do rasistowskich miast, czy cos wygramy ??? NIC

Najlepiej zrobic tak jak niemcy w zeszlym tygodniu, mieli tez tzw. "problem" z Romami.
I co zrobili ci, ktorych ojcowie wysylali kiedys Romow na smierc, nie zgadnie nikt....


Postanowili wreczyc 250 Euro kazdemu Romowi jezeli ten zobowiaze sie opuscic miasto Berlin.

Dzisiaj dzwonia berlinczycy do radia, co sie dzieje z Romami, gdzie ich wywieziono, co sie stalo...
Pusto w miescie... Cyganie jak niektorzy mowia znikneli...
moze to jest rozwiazanie na problemy Calipso1 ??

Napewno nie agresja
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2009-06-24, 11:14   

A.Mason napisał/a:
Najsmieszniejsze, ze przeciwnicy cyganerii zupelnie ignoruja na przyklad fakt, ze pijana i nacpana mlodziez jest takim samym utrapieniem.


no właśnie, wystarczy zapytać Policję o statystyki.

A.Mason napisał/a:
Jesli chodzi o post Calipso1, to zgadzam sie z jednym - Romow nalezy sumiennie karac za przewinienia.


też się zgadzam. warto też dodać, że kara jest dobra nie wtedy gdy jest surowa, ale kiedy jest NIEUCHRONNA.
0 UP 0 DOWN
 
Calipso1 
walczę o pokój aż się krew leje...



Wiek: 46
Dołączył: 16 Kwi 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-24, 11:53   

Szanowny panie Waldemarze_n.Muszę stwierdzić że chyba po raz pierwszy zgadzam się z pańskim zdaniem.Niemieckie rozwiązanie problemu jest genialne.
Muszę tylko sprecyzować iż ja nie jestem rasistą i nie mam nic przeciwko Romom samym w sobie.Nienawidzę wrzeszczących i łamiących wszelkie zasady postępowania obywatelskiego moresów wydzierających mi się od 8 rano do 21 pod oknem w Rynku.To jest dla mnie problem z którym muszę się praktycznie codziennie stykać.

Równie nienawidzę żulików wiecznie nagabujących mnie o 1 zł pod sklepem ale na nich to już chyba niestety nie ma rozwiązania bo nawet policja na nich nie reaguje co z resztą też mnie bardzo denerwuje.

A jeśli chodzi o mój wygląd to nie mam 190 cm wzrostu, odrobinkę mniej lecz faktem jest że jestem niestety troszkę podobny do gościa z mojego awatara :roll: jednak w codziennym życiu staram się nie przejawiać agresji.

Pozdrawiam 8)
0 UP 0 DOWN
 
creatiFF 


Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2008

UP 12 / UP 5



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-06-25, 19:05   Re: Pijani cyganie w środku nocy z dziećmi na piwku

waldemar_n napisał/a:
moze to jest rozwiazanie na problemy Calipso1 ??


nie, nie problemy Calipso1, tylko problemy większości ludzi mieszkających w okolicy rynku.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2009-07-02, 07:37   

Mam wakacje zatem przemieszczam się tu i ówdzie rowerem po naszym mieście i powiecie i trochę byłem , może nie tyle zaskoczony co zdenerwowany widokiem Romów , cale rodziny wysiadujących w ogródku piwnym " Karczmy ". O tej porze większość ludzi pracuje bądź odpoczywa , zażywając zasłużonego odpoczynku po ciężkim roku w pracy, rozumiem , że ta grupa Romów należy do tej drugiej kategorii. Może miasto zorganizuje jakieś warsztaty robocze, może znajda się jacyś pracodawcy i zatrudnią tych ludzi podobnie jak Panów mających siłę pić w parku i sprostać kacowi jednakże zbyt słabych aby podjąć jakąkolwiek pracę . Włodarze miejscy dajcie tym ludziom jakieś zatrudnienie, pracy jest dość , wystarczy spojrzeć na zaniedbane , zarośnięte pobocza ulic i inne zielone tereny. Opieka społeczna działa niewydolnie, nieefektywnie podobnie jak PUP i miasto. Ludzie ruszcie głową w tych kwestiach !
0 UP 0 DOWN
 
Firemaniek76 
998 lub 112



Wiek: 48
Dołączył: 07 Gru 2008

UP 10 / UP 2



  Wysłany: 2009-08-12, 22:17   

Ja to bym wszystkich moresów W*******IŁ na Madagaskar. A nie darmozjady żyją za pieniądze podatników !!!!!!!!!!!!! Łapanka i depotracja !!!! :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Firemaniek76 2009-08-12, 22:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-08-12, 22:22   

Ale taki jest nasz kraj i nasze miasto w Brzegu to cygany trzymają władze takie dziwne mam wrażenie.
Ile to razy był poruszany temat z nimi i jakoś to nic nie dało lepiej dać se spokój bo to nic nie da kolejne tematy o nich.
0 UP 0 DOWN
 
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-12, 22:30   

Ale jaki kraj taki obyczaj :wink:
Wymienieni wyżej moresi i cyganie przynosza wstyd miastu :x
Ostatnimi dniami wracajac w nocy z miasta z rodziną zaczepiła nas pewna grupka moresów czy cyganów :x było mi wstyd gdy rodzina powiedziała że miasto Brzeg jest metropolią moresów
Każdy mores czy cygan mysli że jest panem miasta Brzeg :x gó**** prawda
Dla Mnie Mores czy cygan to istota pociagnieta na dno bowiem to inny człowiek niz normalny Polak :x
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-13, 09:34   

Jadę wczoraj przez most od strony Pisarzowic, za mną mnóstwo aut, bo ruchem sterowały wówczas światła....przy wyjezdzie z mostu centralnie wprost pod moje auta wchodzi hiphopowy cygan ze sluchawkami wiekszymi niż jego uszy i cała pozostałą watahą. Prawie go miałem ale wyhamowałem. I wydaje mi się, że bardziej ja się tym przeraziłem niż on; coś tam zaczął po hiphopowemu rękoma wymachiwać, coś wybełkotał w hiphopowo-moresowym slangu i poszedł w piz*** a za nim wataha. Żeby przynajmniej rozejrzał się wchodząc na jezdnię .... ale po co?!? lepiej się wpier*olić wprost pod auto. (Dobrze, że za mną wyhamowali - fakt szybko nie jechałem - ale kiedyś może ktoś nie zdąży i wjedzi mi w tył...). Dla niego zawsze to jakaś kasa by była na nowe słuchawki, spodnie, a dla mnie....wole nie mysleć co by było....najlepsze jest to, że idący za nim ( dzieci z wózkami i troche starsze ) również nie wykazali chęci rozejrzenia się czy coś jedzie czy nie. A to już nie pierwszy raz, gdy byłem zmuszony hamować bo jakiś ******* stwierdził, że akurat w tym miejscu (niekoniecznie most) i w tej chwili musi przejść przez ulice.....zaraz się odezwą głosy, że Nie-Cyganie, Nie-Romowie wchodzą również pod auta....ale mnie się poki co tylko tacy trafiają :!: I zaraz będzie, że starsza babcia też może wejść pod auto...ale babcia jest starsza.....aaaaa bez sensu.
Rośnie w Brzegu cygańskie pokolenie bansu i lansu...od hiphopmenów po wystrojonych w pikolaki i kanciaki boskich, sorry cygańskich, żigolo, co to myślą, że są u siebie i wszystko im się należy jeśli nie zgodnie z prawem to przeciw prawu. Chodzą tacy po mieście, obnoszą się swoim ego - co to nie oni - bogowie seksu z 10 złotymi w kielni, pachnący mieszanką a'la armaniego i niemytej ??? tygodnie dupy, udają ludzi lepszych, majętnych....śmiać lub płakać się chce...ale śmiech i płacz są u nas w mieście zabronione, bo przecież nie można się śmiać/płakać z/przez ****.
Do obrońców wszelkiej maści **** weź sobie jeden z drugim przygarnij takiego "kropka" do domu, nakarm go, umyj, ubierz, opiekuj się nim, doładuj go codziennie puszką butaprenu lub jabolkiem, wypusc na miasto niech sobie pohasa ( ale daj mu z 10 zł co by nie musiał żebrać czy kraść ), a na noc ukołysz do snu. A rano wstanie nowy dzień, nowe możliwości....
0 UP 0 DOWN
 
Katarzyna_26 



Wiek: 44
Dołączyła: 02 Sie 2005

UP 36 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-13, 10:07   

A tak żeby rozgrzać atmosferę ;)

Czy to prawda, że do miasta P. Burmistrz chce ściągnąć jeszcze ok. 300 cyganów, by dostać jakąś kasę z UE??



Usłyszałam i chcę wiedzieć czy to prawda!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: cyganie, dziecmi, na, nocy, pijani, piwku, srodku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu