Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
XIV Team Sport Streetball 2009
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-07-19, 20:24   XIV Team Sport Streetball 2009

TEAM SPORT STREETBALL 2009
XIV Turniej Koszykówki Ulicznej
O Puchar Burmistrza Miasta Brzeg
Brzeg, 12 września 2009 r.

Spod Ratusza na Plac Polonii Amerykańskiej

Miejsce: Plac Polonii Amerykańskiej przed BCK
Data: Rozpoczęcie Turnieju – 12 września 2009 r. o godz. 10.00 (mecze), godz. 9.20 (zbiórka)
Uczestnictwo: Wszyscy chętni, którzy zgłoszą się do Turnieju, drużyna liczy 3 zawodników + 1 rezerwowy

Kategorie:

Mężczyźni:
Kadeci (1994 i młodsi)
Juniorzy (1991-1993)
Open (1990 i starsi)

Kobiety
Juniorki (1994 i młodsze)
Open (1993 i starsze)

Warunki udziału w turnieju:
1. Dokonanie zgłoszenia na „karcie zgłoszenia”, której wzór znajduje się w sklepie „Team Sport” w terminie do dnia 11.09.2007 do godz. 18.00.
2. Uiszczenie wpisowego w wysokości 30 PLN dla kategorii Open i 15 PLN dla kategorii młodszych od drużyny.
3. Zapoznanie się z regulaminem Turnieju.
4. Posiadanie legitymacji szkolnej.
5. Zawodnicy do 18 roku życia mają obowiązek przedstawienia pisemnej zgody rodziców.

Zgłoszenia przyjmują:
Sklep „Team Sport” w Brzegu, ul. Reja 4; tel 077 404 57 65; e-mail: teamsport@neostrada.pl
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-08-24, 20:34, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-09, 16:22   

Zmiana terminu na 12 września!
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 44
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2009-09-03, 21:10   

qiero napisał/a:
Zmiana terminu na 12 września!


termin zbliża się wielkimi krokami :)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-15, 07:49   

Open mężczyzn
Grupa A: Niewiadoma X – Bombersi Kajla 9:6; Niewiadoma X – Ludzie Przemysłu 9:5; Niewiadoma X – Dowodzeni Przez Ej Aj 10:6; Bombersi Kajla – Ludzie Przemysław 7:9; Bombersi Kajla – Dowodzeni Przez Ej Aj 12:4; Ludzie Przemysłu – Dowodzeni Przez Ej Aj 16:6
1. Niewiadoma X Brzeg 3 6 28:17
2. Ludzie Przemysłu Nysa 3 5 30:22
3. Bombersi Kajla Brzeg 3 4 25:22
4. Dowodzeni Przez Ej Aj Brzeg 3 3 16:38
Grupa B: Emire – A Co Cię To 8:1; Emire – Megabazar.pl 8:7; Emire – GTW 11:7; Emire – CH Team 12:8; A Co Cię To – Megabazar.pl 8:6; A Co Cię To – GTW 11:10; A Co Cię To – CH Team 7:15; Megabazar.pl – GTW 13:11; Megabazar.pl – CH Team 13:9; GTW – CH Team 9:16
1. Emire Strzelce Op. 4 8 39:23
2. CH Team Namysłów 4 6 48:41
3. Megabazar.pl Wrocław 4 6 39:36
4. A Co Cię To Brzeg 4 6 27:39
5. GTW Brzeg 4 4 37:51
Ćwierćfinały: Niewiadoma X – A Co Cię To 13:5; CH Team – Bombersi Kajla 12:5; Ludzie Przemysłu – Megabazar.pl 8:9; Emire – Dowodzeni Przez Ej Aj 14:9
Półfinały: Niewiadoma X – CH Team 16:10; Megabazar.pl – Emire 4:11
Mecz o 3. miejsce: CH Team – Megabazar.pl 4:0
Finał: Niewiadoma X – Emire 6:8

Juniorzy
Grupa C: Dropsiarze – Forumbrzeg 2:3; Dropsiarze – Southside Players 3:10; Dropsiarze – Sprawdź To 8:10; Dropsiarze – Skazani Na Basket 8:16; Forumbrzeg – Southside Players 4:5; Forumbrzeg – Sprawdź To 2:6; Forumbrzeg – Skazani Na Basket 4:9; Southside Players – Sprawdź To 2:4; Southside Players – Skazani Na Basket 9:14; Sprawdź To – Skazani Na Basket 9:4
1. Sprawdź To Brzeg 4 8 29:16
2. Skazani Na Basket Brzeg 4 7 43:30
3. Southside Players Brzeg 4 6 26:25
4. Forumbrzeg Brzeg 4 5 13:22
5. Dropsiarze Brzeg 4 4 21:29
Półfinały: Sprawdź To – Forumbrzeg 10:0 vo; Skazani Na Basket – Southside Players 8:2
Mecz o 3. miejsce: Forumbrzeg – Southside Players 0:10 vo
Finał: Sprawdź To – Skazani Na Basket 6:4

Open kobiet, kadetki i kadeci
Grupa D: Parówki Ząbi – Opium 4:7; Parówki Ząbi – NJB 0:13; Parówki Ząbi – Bez Nazwy 2:6; Parówki Ząbi – Beniaminy 1:5; Opium – NJB 5:12; Opium – Bez Nazwy 2:3; Opium – Beniaminy 3:4; NJB – Bez Nazwy 15:1; NJB – Beniaminy 10:1; Bez Nazwy – Beniaminy 0:3
1. NJB Brzeg 4 8 50:7
2. Beniaminy Brzeg 4 7 13:14
3. Bez Nazwy Brzeg 4 6 10:22
4. Opium Brzeg 4 5 7:23
5. Parówki Ząbi Lubicz 4 4 7:31

NA PODIUM
Open mężczyzn
1. Emire Strzelce Opolskie (Paweł Orłowski, Bartosz Koszela, Tomasz Antoniak, Grzegorz Sawicki)
2. Niewiadoma X Brzeg (Marcin Kucharski, Krzysztof Pachołek, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Kołodziejczyk)
3. Megabazar.pl Wrocław (Dawid Jurkiewicz, Wojciech Zachorski, Piotr Szwed, Wiktor Nowacki)
Juniorzy
1. Sprawdź To Brzeg (Damian Szumiński, Mariusz Gnatowicz, Paweł Tylus, Michał Adwent)
2. Skazani Na Basket Brzeg (Maciej Głowacki, Marek Szupieńko, Mateusz Jelenkowski, Łukasz Michalski)
3. Southside Players Brzeg (Dariusz Bider, Bartosz Tokarz, Krzysztof Strona, Piotr Uszyński)
Kadeci
1. Opium Brzeg (Igor Prorok, Arkadiusz Kulas, Daniel Kozłowski, Artur Dwojak)
2. Parówki Ząbi Lubicz (Mateusz Herok, Szymon Widera, Marcin Herok)
Open kobiet
1. NJB Brzeg (Magdalena Bogdan, Martyna Kusa, Żaneta Sobota)
Kadetki
1. Beniaminy Brzeg (Agata Polak, Paulina Młynarczyk, Justyna Fedorowicz)
2. Bez Nazwy Brzeg (Patrycja Obodzińska, Malwina Kohnke, Magdalena Nizio)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2009, sport, streetball, team, xiv


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu