Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Le-Parkour - Apel do policji...
Autor Wiadomość
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-22, 22:42   Le-Parkour - Apel do policji...

Witam! Moj post/temat jest skierowany do Policji brzeskiej. Ja i ok. 15-20 osob w Brzegu uprwia sport o nazwie le-parkour. Jest to swobodby bieg i pokonywanie miejskich przeszkód. www.fomsquad.cba.pl to nasza strona mozna dowiedziec sie wiecej. Teraz cwiczymy na sali ale niedługo pora wyjsc na ulice... i teraz prośba/apel nie mamy nacelu niszczenia mienia publicznego, zakłucanie porzadku ani nic z tych rzeczy. Chcemy tylko doskonalic sie w tym co robimy (sporcie ekstremalnym) W polsce to sport undergroundowy. Chceby by mozna było spokojnie biegac i skakac. I prosba do policji jeest taka aby nie przesadzali, sami umiemy zadbac o własne zdrowie i zapewniam ze nic nie niszczymy dlatego prosze o nie czepianie sie nas...

z powazaniem Piotrek (witu)
0 UP 0 DOWN
 
Karwin 


Wiek: 31
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-22, 22:47   

Z poważaniem Karwin (Kamil)
0 UP 0 DOWN
 
krzysiek12316 

Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-22, 22:49   

Z całym szacunkiem dla wszystkich podpisuje się pod tym
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-23, 07:06   

No sport który uprawiacie nie należy do bezpiecznych, dlatego policjanci się Was trzepiają dbają o wasze bezpieczeństwo i tego nie zmienicie.

ps. fajna stronka :)
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-03-23, 10:19   

Ja też sie podpisuje :D
Mozecie wysłać ten link na PW do użytkownika o nicku jancio, on jest policjantem ;-)
0 UP 0 DOWN
 
Karwin 


Wiek: 31
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-23, 10:46   

Devon napisał/a:
No sport który uprawiacie nie należy do bezpiecznych
to wiemy, przecież nie bez powodu nazywa sie "ekstremalny" a w ekstremalnych sportach nie można trzymac za rączkę.
Devon napisał/a:
dlatego policjanci się Was trzepiają dbają o wasze bezpieczeństwo

Dbają o bezpieczeństwo? oni po prostu UNIEMOŻLIWIAJĄ trening chociaż są wyjątki (niewielkie) ale są. Kilka razy zostaliśmy wygonieni, kilka razy policja nie zwróciła uwagi (za co im chwała)
Devon napisał/a:
i tego nie zmienicie.

np. w Wielkiej Brytani Le Parkour jest zalegalizowany więc czemu w polsce też tak nie może być? :/ :?:
Adyk napisał/a:
Mozecie wysłać ten link na PW do użytkownika o nicku jancio, on jest policjantem

Własnie to zrobiłem.
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-23, 14:20   

mi się podobają triki, które Marcel robi :)

pozdro dla waszej ekipy :)
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-03-23, 15:19   

Karwin napisał/a:
Adyk napisał/a:
Mozecie wysłać ten link na PW do użytkownika o nicku jancio, on jest policjantem

Własnie to zrobiłem.




teraz policjanci nie beda sie was "trzepiali" ;)

powodzenia na treningach
0 UP 0 DOWN
 
krzysiek12316 

Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-23, 17:10   

No cieekawe czy się nie bedą czepiac. Pozdro dla FLY SQUAD TEAMU oraz F.O.M SQUADU
0 UP 0 DOWN
 
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-24, 17:01   

hmmm to ciekawe :) dzisiaj pierwszy moj terning na dworze wiosenny i niestety zostałęm juz spisany z kolega kamilem :? nic nie robilismy złego do piero sie przygotowywalismy do skakania... a tu juz :/
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-03-24, 17:33   

przymierzaliscie sie do przeskoczenia wozu policyjnego ? ;)
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-24, 18:06   

witu napisał/a:
dzisiaj pierwszy moj terning na dworze wiosenny i niestety zostałęm juz spisany z kolega kamilem


Spisanie kogoś to przecież nic strasznego.
Spisywanie ma kilka rzeczy na celu :
- uduwodnić przełożonemu, że policjant pracuje
- nawiązują się kontakty z obywatelami (dowiaduje się co i jak - bo przecież nie uczą w szkółce policyjnej o Le-Pakour - a może szkoda po powinni)
- a przede wszystkim Policja wie, kogo by można zapytać czy coś nie widział gdyby w tamtejszym rejonie coś się wydarzyło.

Oczywiście Policja zawsze reaguje na każdą "inszość" zachowania i trzeba by było wykorzystać to zaciekawienie panów policjantów i zaprezentowac kilka tricków. Nawet zaproponować wspólne ćwiczenia (po godzinach), które przydały by im się w łapaniu przestępców. Taka umiejętność pokonywania przeszkód na pewno by się przydała.

Oczywiście, jak przy takim spisywaniu będziecie się zachowywać arogancko i jeszcze wyzywać od psów to się uwazmą na was nie za to co robicie, tylko jak się w stosunku do nich zachowujecie. To też są ludzie i też zrozumieją gdy się im Wasz sport odpowiednio zaprezentuje. Raz spiszą, poznają i jak stwierdzą że nic złego nie robicie to odpuszczą.
0 UP 0 DOWN
 
grzechu 
Kawaleria Polska



Wiek: 48
Dołączył: 05 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Popielów

Wysłany: 2006-03-24, 18:39   

Musze przyznac calkowita racje Alferxowi. Juz dawno zauwazylem ze policja zmienila sie na lepsze. Mam kontakt co prawda tylko z drogowka, jestem kierowca, ale nie wyobrazm se zeby zniknely kontrole drogowe, samemu niestety zdaza mi sie zlapac jakis mandat, to musze stwierdzic ze nieczuje z ich strony zadnej zlosliwosci. Poza tym jak by nie bylo dobrze wplywaja na temperamenty kierowcow. W wyzej wymienionym przypadku bylo by podobnie. Porozmawiajcie z policjantami jak was zatrzymaja, nie dziwcie sie ich pracy, zdajecie sobie wrzyscy napewno sprawe ze jest dzis sporo idiotow z ktorymi jest wiele problemow, zadymy na imprezach, po przewracane smietniki, i wiele innych lobuzerskich czynow. Wierze ze jesli zdobedziecie sie na luzna rozmowe podczas legitymacji, automatycznie zrobicie wrazenie pozadnych obywateli i w krótce sie od was odczepia. Oczywiscie wsrod policjantow tez moga sie znalesc nieodpowiedzialni, nie ma sie czemu dziwic, to tylko ludzie. Mam nadzieje ze niebawem bedzie lepiej, jak odwiedze wasze miasto spotkam gdzies jednego z was, i zobacze na zywo na czym polega zabawa.
0 UP 0 DOWN
 
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-24, 19:18   

no w sumie bo ja starałem sie byc grzecznym :) zapytałco kombinujemy to wytłumaczyłęm co cwiczymy i on zaytał "duzo umiecie?" to powiedziałem itd :)
0 UP 0 DOWN
 
Karwin 


Wiek: 31
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-25, 14:08   

alferx napisał/a:
Taka umiejętność pokonywania przeszkód na pewno by się przydała.

podobno w Wielkiej Brytani Parkour wykorzystywany jest w szkółkach policyjnych ale nie jestem pewien.
grzechu napisał/a:
automatycznie zrobicie wrazenie pozadnych obywateli i w krótce sie od was odczepia.

Czas pokaże... :|
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: apel, do, leparkour, policji


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu