Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Panowie forumowicze nie są słowni ;(
Autor Wiadomość
Pjotrek 

Wiek: 44
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-19, 10:58   

Na forum każdy ma więcej odwagi niż w realu. Ja też chętnie spotkałbym się z dziewczynami, ale (na szczęście ?) żadna jeszcze nic takiego nie zaproponowała.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-03-19, 11:11   

Adyk napisał/a:
No i jeszcze z kim :?: bo to tez nie jest do konca jasne

Miałam na myśli (na początek) mnie i Gosiaczka :D
Pjotrek napisał/a:
Na forum każdy ma więcej odwagi niż w realu.

No właśnie w tym problem, że przed kompem nasi panowie są mocni i odważni może dlatego, że czują się bezpieczniejsi, natomiast w momencie kiedy zaproponowałyśmy spotkanie, winko, pogaduchy i ... (to pozostanie słodką tajemnicą) oraz miłe towarzycho - wykręcili się :cry:
Pjotrek napisał/a:
Ja też chętnie spotkałbym się z dziewczynami, ale (na szczęście ?) żadna jeszcze nic takiego nie zaproponowała.

No to masz 1 propozycję. Powiedz tylko kiedy i gdzie :?: :wink:

Moderowany przez Inez:
W tym miejscu Qiero zaproponował spotkanie w celu przełamania lodów rozpoczynając nowy temat -> Spotkanie forumowiczów :D
0 UP 0 DOWN
 
Pjotrek 

Wiek: 44
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-23, 15:41   

Inez napisał/a:
Pjotrek napisał/a:
Ja też chętnie spotkałbym się z dziewczynami, ale (na szczęście ?) żadna jeszcze nic takiego nie zaproponowała.

No to masz 1 propozycję. Powiedz tylko kiedy i gdzie


Pisałem "na szczęście" nie bez kozery. Bo, niestety, muszę odmówić chociaż propozycja jest bardzo kusząca i bardzo ci dziękuję, Inez. Życiowe zobowiązania do czegoś zobowiązują.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-03-23, 18:53   

Pjotrek napisał/a:
Pisałem "na szczęście" nie bez kozery. Bo, niestety, muszę odmówić chociaż propozycja jest bardzo kusząca i bardzo ci dziękuję, Inez. Życiowe zobowiązania do czegoś zobowiązują.

No i dostałam kosza :cry:
A teraz poważnie. Jednak drobna różnica polega na tym Piotrku, że ja proponowałam tylko zwykłe spotkanie, najlepiej w większym gronie, jeśli boisz się sam na sam. Ja też mam pewne zobowiazania (GPS'a na paluszku prawej rączki) :wink: Nie wiem jednak jak Twoje, ale moje zobowiązania rozumieją znaczenie słów "koledzy i koleżanki" :D
Ponawiam próbę: zapraszam na spotkanie forumowiczów wraz z Twoim zobowiązaniem :) Śledź temat spotkanie forumowiczów :D
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-06-14, 08:22   

Spotkanie forumowiczów się odbyło, niestety Pjotrek się nie zjawił :( Może jeszcze kiedyś będzie okazja Go poznać, wraz ze zobowiązaniem :wink: Za to przyszło kilka nowych osób, które z przyjemnością poznałam :D
Spotkanie z Adykiem też już mamy za sobą :) Jak było? Hmmm.... słodka tajemnica :-P
Honor panów forumowiczów został uratowany :wink:

Ps. Zabrzmiało jak bajka z happy end'em :roll:

Pozdrowienia dla wszystkich :D i do następnego spotkania :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-12, 11:55   

To podchodzi pod molestowanie spokojnych mężczyzna... przez dziewczyny. :shock:

Co Wy macie za kobiety w Brzegu? Samotne czy takie niewyżyte rozrywek, fikuśne mężatki z mężami na saksach? Jestem spokojnym kawalerem katolikiem i tylko po ślubie, jakby co. Poważnie zaś przypomniałem sobie, że znałem kiedyś dziewczynę aż spod Legnicy, miałem znajomych aż w Świdnicy. Odradzam związki na odległość, nie udało się, przynajmniej mnie. Lepszy wróbel w garści w sąsiedztwie od ptaszków w szerokim świecie.

Inez przypomnij mi kiedyś proszę iż ma poczytać twoje cudne wiersze i coś o nich wtedy Ci powiem na osobności lepiej :-P :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-07-12, 12:04   

Stan naszych Panów się poprawił (troszeczkę), przynajmniej kilku jest wartych uwagi i sympatii :wink: Nie chodziło mi o jakieś konkretne "teges" (przecież jestem mężatką), Oni po prostu nawet boją się iść z nami na piwo, albo co gorsze uważają, że kobiety się nie nadają do wypadu na piwo :x czy grania w karty :cry: Totalna załamka :(

Marek Kajdas napisał/a:
Inez przypomnij mi kiedyś proszę iż ma poczytać twoje cudne wiersze i coś o nich wtedy Ci powiem na osobności lepiej :-P :evil:

Już mnie ciekawi co to takiego :shock: Zapraszam na moją stronkę, a potem... No powiedz mi proszę np. poprzez PW :D

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-07-12, 12:28   

w sumie ostatnio tez jeden z naszych panow ratowal honor :) fajnie bylo w harlemie troche poszalec i pogadac z Ktoś-em :)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-07-12, 12:38   

Fajne są dyskusje, gry w karty i wspólne piwka z pewnym forumowiczem, do którego bardzo się przywiązałam :lol: :wink: Dzięki forum znalazłam osobę, której mogę ufać, z którą rozmawiam o wszystkim i o niczym, która mnie pocieszy, gdy jestem smutna i poszaleje ze mną, kiedy mam głupawkę. Dziękuję Mu za to. On będzie wiedział, że to o Nim mowa :wink:
Ciekawe są spotkania moderatorów, gdzie poznajemy się dokładniej, współpracujemy, rozwiązujemy problemy, wtedy można naprawdę zobaczyć jacy są nasi Panowie :) Jednak co by nie mówić najlepsze są spotkania forumowe, nawet te w niewielkim gronie: gra w karty, ogniska, akcje sprzątania, tam poznajemy swoje zwyczaje, zachowania, bawimy się razem :)

Dziękuję wszystkim Panom, którzy biorą w tym udział. Miło było Was poznać i jeszcze przyjemniej jest podtrzymywać te znajomości :D
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-07-12, 12:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-12, 12:40   

gosiaczek86 napisał/a:
fajnie bylo w harlemie troche poszalec i pogadac z Ktoś-em


oj to ja nie wiem komu mam powiedziec "przykro mi" lub "szkoda mi Ciebie" :) mam maly problem :)
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-07-12, 12:42   

steve, ze ty zwiales szybciej z parkietu niz tam ttrafiles to nie moja wina :- / jak sie boisz to masz pecha najpierw mowisz jedno a pozniej robisz drugie :D
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-12, 12:46   

gosiaczek86 napisał/a:
steve, ze ty zwiales szybciej z parkietu niz tam ttrafiles to nie moja wina :- / jak sie boisz to masz pecha najpierw mowisz jedno a pozniej robisz drugie :D


jak mnie napadlas to zwialek i to bardzo szybko :) :D
0 UP 0 DOWN
 
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-12, 12:55   

Inez napisał/a:
chodziło mi o jakieś konkretne "teges" (przecież jestem mężatką)


Rozumiem, mężatki tak mają zwykle :mrgreen:

Inez napisał/a:
Oni po prostu nawet boją się iść z nami na piwo, albo co gorsze uważają, że kobiety się nie nadają do wypadu na piwo


Może to... KOSMICI (Oni) a nie faceci? Ile browarów mocnych Kaprów Gdańskich, albo innych wynalazków piwnych 11 procentowych obalisz za wieczór Inez? :evil: Kobiety łoją piwka aż miło. Nawet Matkę Teresę umiem nauczyć pić piwko :evil: wystarczy dolać soku imbirowego, czy malinowego. Każde piwko wtedy smakuje wyznawczymi win owocowych :lol: Jakie macie miejscowe browary?

W karty grywacie kobity? W rozbieranego pokerka też? Kamerki i lecimy. 8)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-07-12, 13:18   

Marek Kajdas napisał/a:
W karty grywacie kobity? W rozbieranego pokerka też?

Grałyśmy i jest to opisane w tym temacie :) Niestety to był tylko remik, tysiąc, makao, i jakieś dziwne wynalazki, ale wszystko w odzieży :-P :lol:

Marek Kajdas napisał/a:
Ile browarów mocnych Kaprów Gdańskich, albo innych wynalazków piwnych 11 procentowych obalisz za wieczór Inez?

Ogólnie nie przepadam za piwem, a mój rekord to 4 szt zwykłego piweczka (wolę z beczki). Potem już grzecznie i słodko śpię :wink: Mimo wszystko wolę dobre winka i to zdecydowanie :wink:
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-07-12, 13:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-12, 13:29   

Inez napisał/a:
wolę beczki)


Cytat:
Potem już grzecznie i słodko śpię


To zrozumiałe :) Po beczce każdego kładzie, nawet kobietę.


Dobre wino to coś, co powoli przebija się do świadomości Polaków. Jednak wszystko jest dla ludzi, nawet te dwie setki dobrej wódki, z większej okazji. :evil: Mnie się marzą imprezy u znajomych gdzie za każdym razem degustowalibyśmy inne wino. Do tego zakaski, serki itd Niestety jakoś trudno takie cóś dogadać. Dawniej tworzyłem i własne, domowe wino. Bywało niezłe. Piłem też 10 letnie domowe wino z wiśni i było NIEZWYKŁE :D Wspaniałe.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forumowicze, nie, panowie, sa, slowni


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu