Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Panna Nikt
2009-06-08, 00:30
golenie golarka - problem :(
Autor Wiadomość
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2009-06-07, 10:38   golenie golarka - problem :(

kupilem nie dawno golarke philipsa. golenie spoko, dokladne i przyjemne. ale niestety po goleniu wyskakuja mi w okolicy ust wypryski (cos w rodzaju takiego delikatnego tradziku) ogolilem sie jak narazie nia dwa razy. po pierwszym razie nie uzylem mleczka po goleniu, myslalem ze jest to tego wina bo twarz nie zostala zdezynfekowana. ale po drugim juz je zastosowalem a jest niestety to samo:(
mam pytanie do uzytkownikow tego typu wynalazkow, jak myslicie czym jest to spowodowane? i jak temu zaradzic?

/przeniesiono do odpowiedniego działu.

833,1,duzy,golarka-philips-hq-6920-16-akumulatorowa-niebiesko-srebrna.jpg
Plik ściągnięto 201 raz(y) 18,46 KB

Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-06-08, 00:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-07, 10:43   

Musisz sie jeszcze przez jakiś czas pogolić tym wynalazkiem, żeby skóra się do niego przyzwyczaiła, pozniej już nie bedziesz miał problemów ;)
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-06-07, 10:46   

może jestes uczulony .:P spróbuj wodą kolońska się smarować zamiast mleczka . Niby to samo ale u mnie bylo tak ze np ze po mleczku zazwyczaj bylo ok ale dostałem raz jakas wode po goleniu z nivea , bez alkoholu to to porażka była , albo jak maszynka byla kiepska powiedzmy jakas z biedronki jednorazówka to tez miałem podobne problemy aje jak używam gilette albo wilkinsona to nie ma żadnego swędzenia wypryskow , i osobiscie polecam po goleniu dezynfekować czymś na alkoholu .
0 UP 0 DOWN
 
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2009-06-07, 11:19   

mleczko ktorego uzywam dezynfekuje (jak sa jakies podraznienia to szczypie) wiec powinno byc ok.
Juni, w instrukcji wlasnie pisze cos takiego ze twarz moze 3 tygodnie okolo przyzwyczajac sie do nowego sposobu golenia wiec moze rzeczywiscie to jest powodem.
Ostatnio zmieniony przez wysoczansky 2009-06-07, 11:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-06-07, 11:27   

Juni napisał/a:
Musisz sie jeszcze przez jakiś czas pogolić tym wynalazkiem, żeby skóra się do niego przyzwyczaiła, pozniej już nie bedziesz miał problemów ;)


Nie zawsze...Ja się goliłem swoją maszynką dosyć długo i o ile na twarzy nie miałem problemów to szyja była cała czerwona....Stosowałem po goleniu mleczka, wody na bazie alkoholu (szczypało bardzo mocno) ale niestety nic to nie dawało. Więc kupiłem sobie zwykłą maszynkę 5 ostrzy i wibracje i nie ma problemu...A elektryczna leży sobie w szufladzie.
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2009-06-08, 22:07   

spróbuj smarować maścią ALANTAN Plus albo olejkiem z drzewa herbacianego..
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: golarka, golenie, problem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu