Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
rozmowa forumowa...
Autor Wiadomość
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-05-27, 18:19   

Poruszenie tematu, aby zawodniczki podobnie jak Wy przestały krytykować trenera tylko skupiły się na grze wcale nie było głupie. Jak da radę coś zrobić w tym temacie to trzeba próbować.
Powtarzam nie obraziłem brzeskich kibiców, ani jakichkolwiek nawet tych z Polkowic (no może trochę Rybnik ;-) ), ponieważ jestem z reguły do wszystkich ludzi pozytywnie nastawiony (choć na wielu się zawiodłem). I zachęcam Was do tego samego.
Jeżeli uważasz (że jestem za słaby na kibica) się za takiego wielkiego kibica (chociaż nie wiem po co przychodzisz na halę ciągle wszystko negując) to doradź o wielki jak pozbierać Twoich kolegów (zbierz Ursusa, zbierz Oko, Guru) i wskrześ samemu kibicowanie w Brzegu. Dobrze wiesz, że nawet Tobie, osobie im znanej byłoby ciężko to zrealizować. Jeżeli mam ochotę to podchodzę do młodszych kibiców i śpiewam z nimi. Przychodzę na halę po to żeby siać doping, a nie siedzieć cicho (ale i to zdarza mi się). Lubię koszykówkę więc jeżdżę czasem na wyjazdy. Tyle mogę zrobić i dać od siebie z serca. Być może jak chłopaki dorosną będą chcieli również jeździć na wyjazdy. Na razie zbierają się w małą grupkę i kibicujemy najczęściej razem. Poza tym chciałem Ci powiedzieć że jesteś bardzo negatywnie do mnie nastawiony i mało przyjacielski (co mi się nie podoba ;-) ), a przecież podobno jedziemy na tym samym wózku.
Człowieku ja tylko piszę nie tak jak Ty byś sobie tego życzył. Nie potrafisz tego zaakceptować.
Czytając moje posty źle je rozumujesz. Postaraj się bardziej wpuścić a mniej krytykować i radzę Ci dobrze - zejdź już ze mnie bo robisz się ciężki, czyt. nie wkurzaj mnie ;-)
0 UP 0 DOWN
 
Wilkołak 


Wiek: 113
Dołączył: 01 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-27, 20:40   

NIE napisałem nigdy i nigdzie, że jesteś słabym kibicem. Zawsze głosiłem pogląd, że każdy może kibicować w sposób jaki mu akurat odpowiada. NIE mam zamiaru "wskrzeszać" "wielkiego" kibicowania w Brzegu, gdyż nie ma na to szans. Mission impossible to nie dla mnie. Zresztą nie dla tego trenera. NIE neguję ciągle wszystkiego, tylko stawiam realistyczne oceny, które niestety się spełniły - racz zauważyć!!!!!!! NIE jestem do Ciebie przyjacielsko nastawiony- to fakt. Zauważ jednak, że jest to Twoja zasługa, a nie moja wina. NIE potrafię zaakceptować Twojego pisania z cechami wymienianymi już wyżej, a do tego NIE chcę zgodzić się na taki niejasny, niby wieloznaczny z faktami z sufitu styl. NIE rozumiem (jak twierdzisz) Twoich postów, ale jest to sprawa autora tychże, bo jako osoba z wyższym wykształceniem to czytać ze zrozumieniem raczej potrafię. NIE zejdę z Ciebie, będziesz pod obserwacją.
0 UP 0 DOWN
 
scottie 

Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-27, 20:57   

Drogi Zdanku kiedy patrze na te glupty ktore tutaj wypisujesz to normalnie rece mi opadaja i jestem zalamany Twoja wiedza na temat zenskiego Basketu... jezeli sie nie znasz i nie wiesz o co chodzi to nie pisz glupot bo chodzisz na mecze od tego sezonu a wiekszosc forumowiczow ktorzy pisza w tym temacie chodza na mecze od wielu wielu lat jak np Wilkolak wiec daruj sobie swoje teksty i jak masz pisac takie rzeczy to najlepiej na forum Górnika Wałbrzych bo tam jest Twoje miasto i tam sie udzielaj a tutaj jezeli to robisz to przede wszystkim z szacunkiem do Brzeskich kibicow bo nalezy sie on im pozdrawiam :wink:
0 UP 0 DOWN
 
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-05-27, 23:58   

Momento mori Panowie, to, że chodzę od sezonu na mecze Odry oraz to, że jestem za trenerem Zyskowskim to nie znaczy, że się nie znam na koszykówce. Chodziłem na basket w Wałbrzychu jeszcze w sezonie 94/95, gdy Górnik zajął 4 miejsce w Polsce. Rozgrywającym tamtej drużyny był wtedy reprezentant Polski związany potem ze Śląskiem - Andrzej Adamek. Wpadałem też sporadycznie na mecze Śląska za Urlepa i Zielińskiego. Byłem np. na meczu z Realem Madryt. We Wrocławiu pierwszy raz zetknąłem się z koszykówka reprezentowaną przez naszego trenera. Ostatnio sporadycznie uczestniczyłem w meczach koszykarskiego Górnika, pozbierałem nawet autografy od zawodników na tegoroczny kalendarz klubowy ;-) W rzeczywistości wolę jednak football, z którego trochę więcej rozumiem. ;-)
Kibice koszykówki u mnie w mieście są inni od piłkarskich (Górnik awansował właśnie do trzeciej ligi), chociaż niektórzy się pokrywają. Charakteryzują się tym, że bardzo nie lubią się ze Śląskiem, z którym od zawsze prowadzą regularną wojnę (noże, rzucanie żelaznymi łożyskami itp. - coś co jest mi obce). W trakcie zeszłego sezonu trener Zyskowski miał także propozycje prowadzenia drużyny Górnika, w której występowałby w roli strażaka. Ostatecznie ekipę Górnika poprowadził Adamek, a po jego rezygnacji Mieczysław Młynarski, któremu pomimo braku posiadania licencji PZkosz udzielił zgodę na prowadzenie drużyny w ekstraklasie. Niestety obecna sytuacja w Górniku jest nie do pozazdroszczenia. Kłopoty ze sponsorem zmusiły klub do wystartowania od najniższego szczebla rozgrywek, czyli trzeciej ligi. Nie jest to jeszcze na 100% potwierdzona informacja. Na szczęście podobna sytuacja ominęła Odrę, która potrzebuje mniejszego budżetu, aby wystartować w lidze.
Osobiście trzymam kciuki za starym Thorezem (gdzie się wychowałem), który był kiedyś klubem wielosekcyjnym: tenis ziemny, narciarstwo zjazdowe, koszykówka kobiet (2 liga) i mężczyzn, oraz zapasy (na wysokim poziomie po dziś dzień) i piłka nożna (odrodzona przez garstkę kibiców od najniższej klasy rozgrywkowej, ale przynajmniej niezależna od Górnika – wszyscy pamiętamy nieszczęsną fuzję). Jeżeli chodzi o piłkarskiego Górnika to podobnie jak w przypadku koszykarskiego straciło na tym Zagłębie, którego kosztem uformowano dla przeżycia ‘nowe’ drużyny.
Plakaty informujące o meczu pierwszoligowego Górnika naklejałem na szybę w swoim miejscu pracy. Do apteki od czasu do czasu wpadał na zakupy kierownik Chlebda albo któryś z zawodników. I tak naprawdę tyle łączy mnie z Górnikiem (oprócz tego grywam co środę w kosza na placu Teatralnym ze swoim wielkim brzuchem ;-) oraz rozmawiam z niektórymi działaczami i niektórymi zawodnikami piłkarskiego Górnika), bo jestem zielono - czarny i oczywiście moje serce bije za Śląsk, żyje dla Śląska ;-) – jak mówi piosenka.
Z Odrą czuję się związany jako nowy kibic, choć prezentuje odmienne poglądy. Utożsamiam się z tym klubem i zależy mi, aby dobrze w Odrze się działo, a jeżeli uważacie, że gdzieś tam się potknąłem to zostało to tylko źle zinterpretowane (lub napisane ;-) ).
Ostatnio zmieniony przez zdanek 2009-05-28, 00:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-28, 09:23   

zdanek napisał/a:
wolę jednak football, z którego trochę więcej rozumiem.


Jak wolisz futbol i jak nie do końca rozumiesz koszykówki to nie wypowiadaj się na temat którego do końca nie rozumiesz, lepiej już zamilcz bo bzdury piszesz :wink:
Ostatnio zmieniony przez cirek 2009-05-28, 09:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-05-28, 10:17   

No, nie rozumie koszykówki tak strasznie żebym nie mógł czegoś napisać (zakładam się że rozumie tą dyscyplinę lepiej niż niejeden z Was), ale widzę, że tu nie ma nawet z kim pewnych tematów poruszać. Wypchajcie się ze swoimi sportowym nastawieniem i duchem walki. A jak po raz wtóry paczka kolesi mówi o bzdurach to mógłbyś chociaż je ewidentnie wyodrębnić, udowodnić że tkwię w błędzie Wtedy powiem Ci co jest nie tak z Twoim kibicowskim myśleniem :wink: O czym gadać, skoro prawie wszyscy jesteście poplecznikami z całym szacunkiem trenera Kubiaka.
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-28, 10:56   

Poplecznikami trenera Kubiaka ??? a Kto tu w tej dyskuscji opierał się na tej osobie ??? - to Twoje ślepe przywiązanie do nieudacznika Zyskowskiego sugeruje jakbyś mieszkał w nim w jednym pokoju. Co ty za bzdury piszesz Zdanek. Twoje teorie i szufladkowanie nas jest już denerwujące - w swoich chybionych opiniach jesteś z resztą osamotniony jak widać z tej gorącej dyskisji. Z Ciebie jest taki expert od basketu jak z Koziej dupy trąba, więc najwyższa pora abyś przestał kozaczyć na forum.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-28, 11:25   

zdanek napisał/a:
No, nie rozumie koszykówki tak strasznie żebym nie mógł czegoś napisać (zakładam się że rozumie tą dyscyplinę lepiej niż niejeden z Was)


bardzo źle zakładasz :)
0 UP 0 DOWN
 
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-05-28, 11:42   

(Aleś przyświrował) Jeżli za "kozaczenie na forum" (schlebiasz mi tym porównaniem, bo jestem na to za stary :wink: ) uważasz skromne wyrażanie opinii (powiedzmy przeciętnego znawcy basketu) nieszukającej splendoru (niekoniecznie podsubordynowanej Waszemu tokowi rozmowy) to w takim razie co powiesz o Waszej beznadziejnej postawie kibica, ba człowieka tkwiącej w przekonaniach skrajnie dyskryminujących pozytywne pierwiastki zeszłego sezonu i rujnujących osobę trenera. Powiem Ci o tych niedorzecznościach delikatnie - tak nieprzystoi dobremu kibicowi ;-) i nie nazywaj mnie pajacem.
Za experta od basketu (absolutnie się nie uważam :) , aż takich potrzeb zboczonych żeby kozią dupę w stylu Garrinchy, też nie mam :wink: ) uważam trenera Zyskowskiego i drugiego trenera Adama, do których wiedzy wszyscy się umywacie!! Jeśli chcesz wiedzieć to osobiście ostanio z powodu spowolnienia mam problemy z obroną strefową, ale potrafię porządnie zrobić dwutakt, nawet uczestniczę w pick&roll'u czy dorzucam trójkę :wink: . Słusznie zauważyłeś, że jestem osamotniony w swoich poglądach (przyzwyczaiłem się już), ale najprawdopodobniej do czasu aż wyrosną młodzi kibice. Ponad to nie wierzę, że w Brzegu nie ma osób wspierających obecnego trenera (po prostu nie udzielają się na forum) i wypowiadających się pozytywnie na temat jego kadencji.
Jestem częścią tego klubu, z chłopakami motorem napędowym publiczności :wink: i nie będę milczał a interweniował w sprawach istotnych, szczególnie tam gdzie dzieje się krzywda niezasługującym i gdzie szykanowani są idiotyzmami w Waszym wykonaniu - w wyniku buty i zaślepienia - przełożeni. (Szacunek dla władzy się należy :wink: )
Steve! Wyzywam Cię na pojedynek (sam na sam w kosza) ;-)
Ostatnio zmieniony przez zdanek 2009-05-28, 19:51, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-28, 13:01   

zdanek napisał/a:
ale potrafię porządnie zrobić dwutakt, nawet uczestniczę w pick&roll'u czy dorzucam trójkę :wink:


NO nie proszę nawet wiesz co to dwutakt i potrafisz go czasem wykonać :D lepiej dla wszystkich jak przestaniesz pisać te swoje wypociny i brednie, z postu na post obrażasz coraz więcej osób

zdanek napisał/a:
Steve! Wyzywam Cię na pojedynek (sam na sam w kosza) ;-)


bardzo chętnie to zobacze i znam wynik kto wygra wiem jak gra Steve i na pewno Cię ogra :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-28, 13:04   

zdanek napisał/a:
Steve! Wyzywam Cię na pojedynek (sam na sam w kosza) ;-)


bardzo chętnie :)

tylko czym to wyzwanie jest spowodowane ? :)
0 UP 0 DOWN
 
scottie 

Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-28, 14:48   

Zdanek zrob cos dla dobra Koszykowki i calego sportu i nie pisz juz w tym temacie bo sie pograzasz totalnie a juz obrazanie Brzeskich kibicow jest totalnie nie na miejscu a jezeli nie podobaja Ci sie fakty autentyczne (a prawda zawsze boli niestety) ktore tutaj wiekszosc osob pisze i zna to nie udzielaj sie tutaj skoro nic nie wiesz... a ze Stevem to mozesz co najwyzej sobie zagrac w szachy bo w kosza to lewa reka by Cie ogral... ogranij sie troche bo juz rece opadaja momentami na Twoje wypowiedzi a takie bzdury mozesz mowic i pisac swoim smiesznym przyjaciolom z walbrzycha ktorzy pewnie takie bajki jak Ty tez lykaja i wierza we wszystko co sie im powie...
0 UP 0 DOWN
 
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-05-28, 15:29   

Szachy są bardzo interesujące i z chęcią zagram w nie ze Stevem (albo którymkolwiek z Was) o ile się zgodzi. Jeśli chodzi o pojedynek to najlepsze lata mam już za sobą, a leworęczny to Scottie jestem ja i nie brakuje mi wigoru :wink: (nie łykam wszystkiego i nie ulegam łatwo manipulacji wykorzystywaczy). Kwestia ustalenia miejsca i zasad pojedynku. Będę w Brzegu na weekend.
Steve, nie mam nic do stracenia najwyżej dostanę od Ciebie w tyłek. Jesteś szybki i wysportowany jak mniemam więc masz przewagę. A pojedynek wynika z chęci sprawdzenia się :)
Ostatnio zmieniony przez zdanek 2009-05-28, 15:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Delete 


Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: się biorą dzieci?

Wysłany: 2009-05-28, 18:21   

A nie chciałbyś się ustawić na rugby bez piłki??
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-28, 22:43   

zdanek napisał/a:
Jeśli chodzi o pojedynek to najlepsze lata mam już za sobą



Kiedy miałeś najlepsze lata lub najlepszą forme jeśli w Twoim przypadku można o takim czymś mówić? Jeśli grasz tak samo jak piszesz posty tutaj to dla Steva będzie to strata czasu :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forumowa, rozmowa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu