Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Panna Nikt
2009-05-12, 20:51
W poszukiwaniu pracy
Autor Wiadomość
wojtu88 


Wiek: 36
Dołączył: 22 Mar 2009

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-12, 19:10   W poszukiwaniu pracy

Sami wiecie jakie jest bezrobocie w Naszym miescie wiec proponuje by kazdy kto ma jakies info o pracy w jakies firmie itp niech napisze tutaj.Jest wiele osób które szuka pracy w Brzegu oraz okolicach i nie moga znalesc bo wiele firm majac wolne stanowiska nie ogłasza tego. Skoro jest u Nas az tak zle to warto bysmy sie w jakis sposób wspierali. Pozdrawiam


/przeniosłam do odpowiedniego działu
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-05-12, 20:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-05-12, 19:19   

aż normalnie chyba zagłosuję na Ciebie w wyborach...

pkt 1) jest już sobie taki dział ogłoszenie
pkt 2) wolne stanowiska zazwyczaj zapełnia się rodziną, znajomymi itd. lub żoną kolegi
0 UP 0 DOWN
 
Guzik 
Pan Guzik,nieduży



Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Łosiów

Wysłany: 2009-05-12, 19:34   

A ja i tak wychodzę z założenia że jak ktoś chce pracować to zajęcie sobie znajdzie :)
0 UP 0 DOWN
 
wojtu88 


Wiek: 36
Dołączył: 22 Mar 2009

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-12, 19:59   

"aż normalnie chyba zagłosuję na Ciebie w wyborach..."
kolego pozostaw swoje zdanie które dla rozumnych ludzi bywa obrazilwe dla siebie bo pokazujesz własna niedojzałosc mimo swojego wieku.

Moze nie dodałem ale wielu facetów nie chce pracowac w markecie za kasa i dlatego załozyłem ten watek. Poprosiłem o to by kazdy jesli cokolwiek wie niech napisze o wolnych stanowiskach pracy bo nie zawsze ofert znajda sie w PUP. Moze i Wy pracujecie ale wiele młodych ludzi nie moze znalesc pracy a uwierzcie ze po kilku odmowach odechciewa sie załatwiania czegokolwiek. Dla innych rozumnych ludzi...Jesli macie jakies dojscia w tym by załatwic miejsce pracy to piszcie...
Ostatnio zmieniony przez wojtu88 2009-05-12, 20:02, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2009-05-12, 20:12   

wojtu88, o czym Ty piszesz ? Ładujesz w teczkę kilkanaście CV i w drogę... ja tak chodziłem i szukałem, i wielu znajomych . Od siedzenia w domu i klikania roboty w Brzegu raczej nie znajdziesz.
0 UP 0 DOWN
 
wojtu88 


Wiek: 36
Dołączył: 22 Mar 2009

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-12, 20:19   

Uwierz mi ze juz wiele firm zwiedziłem ale nie chodzi mi o to by dla mnie sie praca znalazła. Załozyłem ten temat by inni mieli łatwiej i mogli w jakis sposób nie łazic po całym Brzegu w poszukiwaniu pracy tylko po to by mogli isc do danej firmy pójsc z wiara ze moze sie uda.I nie napisałem by siedziec w domu i szukania czegos na necie tylko rozchodzi mi sie o to by ludzia którzy juz sie nadreptali było łatwiej znalesc prace po przez informacje od ludzi którzy juz gdzies pracuja.
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-12, 20:37   

wojtu88, to poszukaj. Jest odpowiedni dział na Forum od tego - każdy wątek jest odrębny i uaktualniany, więc jeśli ktoś chciałby zamieścić takowe ogłoszenie - pewnie by to zrobił, ale nie w tym temacie, tylko tamtym dziale. Tak wygodniej, nie sądzisz?
Specjalnie dla Ciebie - klik.
0 UP 0 DOWN
 
wojtu88 


Wiek: 36
Dołączył: 22 Mar 2009

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-12, 20:49   

Ja nie szukam bo mam zamiar wyjechac poza granice Naszego kraju choc nie powiem ze poszukiwałem pracy. Sorki ze zamiesciłem to w tym dziale.Nie mam długiego stazu na tym forum wiec sie nie wiedziałem gdzie ten temat zamiescic i jak pisałem nie chodzi mi o ludzi z Naszego miasta i nie podkreslałem samego siebie... Ale cóz widocznie ciezko wpisac czy własnie w miejscu gdzie pracujecie moga byc mijsca pracy wolne...
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2009-05-12, 23:18   

wojtu88 napisał/a:
Ale cóz widocznie ciezko wpisac czy własnie w miejscu gdzie pracujecie moga byc mijsca pracy wolne...



nie przejmuj się, na tym forum wszystko jest trudne. dobry temat, jak widać nie wszyscy zrozumieli. to też nic dziwnego. tutaj zaczyna się rozmowa gdzieś po 5-tej stronie, czyli jak wszyscy skończą udawać mądrych, przeczytają poprawnie treść i zrozumieją, że ludzie się z nich śmieją. także jeszcze trochę czekania przed Tobą. życzę wytrwałości, a nóż i na czwartej stronie znajdą się 'przebłyski'. osobiście z pracy zwalniam się z ostatnim dniem tego miesiąca, jednak miejsce moje zostało już zapełnione, więc sensu raczej nie ma bym pisał gdzie. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: poszukiwaniu, pracy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu