Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Profesjonalne podejście do pracy
Autor Wiadomość
zabol20 

Wiek: 43
Dołączyła: 22 Kwi 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-04-22, 22:27   Profesjonalne podejście do pracy

Czy mając profesjonalnie napisane CV mamy większą sznasę otrzymać pracę? Zastanawiam się nad zleceniem tłumaczenia mojego CV na język angielski. Z tego co widzę coraz więcej pracodawców oczekuje właśnie takiego życiorysu. Jak myślicie? KOmu zlecilibyście napisanie cv?
0 UP 0 DOWN
 
iero10 



Wiek: 38
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 96 / UP 42


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-22, 23:05   

po 1. temat w złym miejscu

po 2. jeżeli sam nie znasz zbyt dobrze języka angielskiego to możesz zlecić to jakiemuś tłumaczowi przysięgłemu, który to zrobi na pewno najlepiej.

co do cv w obcym języku, to jest to też forma sprawdzenia przez przyszłego pracodawcę naszej znajomości danego języka. ale w większości mi znanych przypadków stosuje się to, kiedy firma główną siedzibę poza granicami Polski
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2009-04-23, 00:01   

Ja sama sobie napisałam moje CV po angielsku, nie było wiekszych problemów w moim przypadku i z praca też nie :)
Więc sadze że trzeba chcieć i poświecić temu troche czasu, w necie można znaleźć sporo podpowiedzi.

iero10 napisał/a:
eżeli sam nie znasz zbyt dobrze języka angielskiego to możesz zlecić to jakiemuś tłumaczowi przysięgłemu, który to zrobi na pewno najlepiej.

to ja sadze ze jak sie nie zna na tyle jezyka to po co w ogóle pisać w obcym języku, dajemy wtedy moim zdaniem fałszywy znak ze znamy owy język.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-23, 00:26   

zabol20 napisał/a:
Z tego co widzę coraz więcej pracodawców oczekuje właśnie takiego życiorysu.


Zapewne ma to na celu primo ułatwienie im czytania, secundo pokazanie elementarnej znajomości tego języka. Po co Ci tłumaczyć za pomocą tłumacza skoro sam się tym językiem nie posługujesz? No chyba, że na rozmowę kwalifikacyjną także pójdziesz z tłumaczem...
0 UP 0 DOWN
 
OlaMania 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Sie 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-23, 00:55   

zabol20 napisał/a:
Z tego co widzę coraz więcej pracodawców oczekuje właśnie takiego życiorysu.

Oczekuję, bo to jest jedna z metod sprawdzenia, na jakim poziomie jest Twój angielski. Jeśli pracodawca zastrzeże sobie, że CV ma być po angielsku, to nie ma co iść z tym do tłumacza, bo bardziej niż pewne jest to, że rozmowa kwalifikacyjna też nie będzie po polsku.
0 UP 0 DOWN
 
gabriela34 

Wiek: 48
Dołączyła: 19 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-19, 13:10   

Ja uważam że warto zlecić profesjonalne tłumaczenie CV. W moim wypadku pomogło mi to dostać pracę bo znam bardzo dobrze język angielski w mowie ale gorzej mi idzie z pisaniem w tym języku. Gdy zaczęłam wysyłać potencjalnym pracodawcom CV które przetłumaczyłam u profesjonalisty to częściej byłam zapraszana na rozmowy kwalifikacyjne i w końcu dostałam pracę :)

Możesz sie zwrócić z przetłumaczeniem do tłumacza przysięgłego ale nieźle za to zapłacisz... Ja sprawdziłam oferty firm na internecie i znalazłam http://www.tlumaczenia-cv.pl/. Mają niskie ceny i tłumaczenia są gotowe naprawdę szybko bo już na drugi dzień więc mogę Ci ich polecić.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-19, 13:31   

gabriela34 napisał/a:
Mają niskie ceny i tłumaczenia są gotowe naprawdę szybko bo już na drugi dzień więc mogę Ci ich polecić


a moze cos tak blizej jakie ceny maja? bo samo stwierdzenie niskie mnie nie przekonuje :)

no chyab ze to konto pod 1 posta wtedy cofam pytanie :)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-19, 13:40   

Yvvone napisał/a:
A czy to problem wejść i zobaczyć?
Wszystko jest ładnie, przejrzyście opisane na stronie.


w tym ze widac ze konto zalozone pod reklame godzinke temu ;) 1 post 1 minuta na forum :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, podejscie, pracy, profesjonalne


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu