Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Marsz Wyzwolenia Konopi 2009
Autor Wiadomość
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-04-20, 22:18   

Ja w ogóle nie widzę różnicy między ciężkimi, a lekkimi narkotykami.

Uważam, że legalizacja jakichkolwiek narkotyków nie powinna mieć miejsca.
Tak, owszem, możecie napisać, że przez alkohol tez można się stoczyć. Zapytam zatem, po co dokładać legalnych używek, po których można się stoczyć? Znam wielu ludzi, którzy palą marihuanę, częściej lub rzadziej, ale, uwierzcie mi, widać spora różnicę, szczególnie, kiedy się ich znało wcześniej. Marihuana robi niezłe dziury w głowie. Nie każdemu, fakt, ale dość szybko.

$Koral$, proszę, nie odnoś się do tego postu, bo z fanatykami staram się nie podejmować dyskusji.
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-04-20, 22:34   

Krzychu masz racje ale , Alkohol tak samo a nawet gorzej bo rozwala ci narządy wewnętrzne i nawet gorzej od zielska i wiem po swoim przykładzie :] Byłem rokendrolowy na swoj sposób jeżeli chodzi o wiek dorastania hehehehe , bylem hardkorem xP Ale człowiek dorasta . ;] A krzysiek miales stycznosc z tymi narkotykami ale stycznosc blizsza niz filmiki puszczane na biologi albo wos? nie zeym namawial ale nie powinno sie oceniac czegos albo wypowiadać na temat czegoś na czego temat ma sie bardzo mała wiedze badz cząstkową , to tak jakbym wypowiadał sie o Bibli w sense no Jezus byl spoko bo cos tam kiedys podobno po wodzie chodził i tyle tak mi kolegi tata powiedział . Nie popadajmy z jednej skrajności w druga . Zdanie pojedynczego czlowieka nic nie zmieni grupy forumowiczów tez jednego kraju tez , bo ta roślina jest z nami od wieków i i na niej ludzie nauczyli sie robić takie pieniądze ze już nic nie zrobimy jedynie możemy uświadomić swoje dzieci przed tym ze uzywki nie sa zadna drogą .
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2009-04-20, 22:46   

Sama manifestacja mija sie z celem, wszyscy dobrze wiemy ze w prawie nic sie nie zmieni, kto bedzie chciał zajara kto nie nie bedzie tykał. Takich spraw nie powinno sie pooruszac to sprawa indywidualna kazdego kto jakie ma podejscie i jaki jest jego stopien wiedzy (szkodliwosci) i samej checi zapalenia. Po co manifestowac masowo - każdy odpowiada za siebie, każdy kto bedzie chciał znajdzie dostęp. :idea:
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-04-20, 22:47   

don B napisał/a:
Krzychu masz racje ale , Alkohol tak samo a nawet gorzej bo rozwala ci narządy wewnętrzne i nawet gorzej od zielska i wiem po swoim przykładzie

Nie wiem, czy więcej, Jedni twierdzą, że mnie, inni, że więcej. Umówmy się, że szkodzą tak samo. I teraz czy lepiej, by było, gdyby stosować tylko alkohol, czy tez obie używki?

don B napisał/a:

A krzysiek miales stycznosc z tymi narkotykami ale stycznosc blizsza niz filmiki puszczane na biologi albo wos? nie zeym namawial ale nie powinno sie oceniac czegos albo wypowiadać na temat czegoś na czego temat ma sie bardzo mała wiedze badz cząstkową

Nie pamiętam, bym oglądał jakikolwiek film o narkotykach w szkole. Masz rację, nie paliłem nigdy marihuany. Ale swoje zdanie mogę mieć. Mam też oczy i rozum, widzę jak wyglądają niektórzy moi znajomi po paleniu i wyciągam wnioski.
Pamiętam za to, iż kiedy na pewnej lekcji angielskiego przyszedł Holender - znajomy nauczycielki, biegle władający angielski, który co jakiś czas, kiedy był w Polszy, wpadał na lekcje by porozmawiać z uczniami na różnorakie tematy, ot taki speaking. Ktoś zapytał go, jak to jest z tą legalnością marihuany w jego kraju. Zaczął się strasznie żalić na liberalizm w tym temacie. Opowiadał, że często młodzież pali marihuanę, bo zakazu sprzedaży nieletnim niewielu sprzedawców przestrzega. Często też marihuana jest tylko mostkiem do innych narkotyków.
Z tego, co pamiętam, Wojciech Cejrowski mniej więcej tak relacjonował coffeshopy: 'Pod nimi kręci się pełno narkomanów, którzy są już uzależnieni do tego stopnia, że przehandlowali wszystko, by móc kupić kolejną działkę. Teraz nie mają co sprzedać, więc żebrzą. Ci na większym głodzie sa agresywni'. I ja panu Cejrowskiemu wierzę, to wiarygodny facet.
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-04-20, 23:07   

Za jakiś czas moze bede tego samego zdania co te osoby gdyż mam zamiar wlasnie wyjechać w tamtejsze rejony Holandii zobacze jak to jest :) ale nie w tych celach oczywiście :) Nie ma sie co sprzeczac spinki są niepotrzebne :] kazdy ma swoj rozum ;] choć nie każdy to docenia :P Pozdro.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-04-21, 16:33   

$ Koral $ napisał/a:
Cezar napisał/a:
zrobią Ci teścik i tak pewnie, więc tak czy siak będzie git


Nie mają prawa od tak o se zrobić, musieli by coś przymnie znaleść ;]


chyb nic :-P
mogą normalnie zrobić test tak samo jak mogą poprosić o dmuchnięcie w balonik...zwykłe badanie które policja może wykonać tak jak ostatnimi czasy robią w Oławie, kilku kolegów już było badanych...
0 UP 0 DOWN
 
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-04-21, 16:50   

Mają prawo gdy siedzę na ławce podjechać i wziąść normalnie na testy bo od kogoś dostali cynk ze ktoś "niby" palił jointa ? :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-21, 17:00   

$ Koral $ napisał/a:
Mają prawo gdy siedzę na ławce podjechać i wziąść normalnie na testy bo od kogoś dostali cynk ze ktoś "niby" palił jointa ?


Widze, żę koledze już zmiękła faja ;] Najpierw teksty typu "stać mnie to pale" a teraz "niby palił jointa" :evil: :evil: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-04-21, 17:08   

$ Koral $ napisał/a:
Mają prawo gdy siedzę na ławce podjechać i wziąść normalnie na testy bo od kogoś dostali cynk ze ktoś "niby" palił jointa ? :shock:

test wygląda tak...biorą Ciebie do ust wkładają specjalny listek, zamykają go w specjalnej torebce i wysyłają do badania (oczywiście spisują Twoje dane) a potem wychodzi czy byłeś pod wpływem czy nie...
Ostatnio zmieniony przez warlike 2009-04-21, 17:09, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2009-04-21, 17:17   

a później powinni z 5000 zł. kolegium :) to by było.... najlepsze jest to że wszyscy mówią że to tylko trawka itp.... zapytajcie ludzi tych co jeszcze żyją w Monarze od czego zaczynali :)
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-21, 17:39   

A ja polecam posłuchaćtego
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-04-21, 17:41   

A może najpierw Koral zgłosić sie do twoich rodziców może niech z toba porozmawiają w końcu oni jako pierwsi powinni wiedzieć o twoim zamiłowaniu , co z tego ze masz 18 lat , skoro zachowujesz sie z leksza za malo odpowiedzialnie jak na ten wiek.
0 UP 0 DOWN
 
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-04-21, 18:45   

Rozmawiali i wiedzą o tym...powiedzieli wprost że to moja sprawa co robię i jak robię w końcu to moje życie i nie zamierzam wpadać w jakieś nałogi czy coś ale od czasu do czasu to wszystkiego trzeba spróbować chyba od tego polega życie na ogólnej zabawie.Odpoczywać to czy coś to już będę ale gdzieś indziej.
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2009-04-21, 18:47   

$ Koral $ napisał/a:
to moje życie i nie zamierzam wpadać w jakieś nałogi
dobre :) Znajdź jedną !!!!! osobę która zamierzała wpaść w nałóg. A jeśli pozwalają to widzę następny okaz wychowania bezstresowego ....
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2009-04-21, 18:52   

$ Koral $ napisał/a:
Rozmawiali i wiedzą o tym...powiedzieli wprost że to moja sprawa co robię i jak robię w końcu to moje życie

Pewnie siadają wszyscy razem w niedzielę przy wspólnym obiedzie i robią jointa pokoju :] .
Mam nadzieje,że nie będzie im dane odwiedzać Ciebie kiedyś w Monarze,ich bezstresowy tryb wychowania mógłby ulec zachwianiu.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2009, konopi, marsz, wyzwolenia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu