Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Panna Nikt
2009-06-18, 22:10
zasięg na Skarbimierzu Oś.
Autor Wiadomość
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2009-05-07, 15:28   

ja tam też mam play i na zasięga nie narzekam w domu, za to Orange mam ochotę zamordować :? nie wiem czemu popsuł sie im tak ostatnio zasięg...
0 UP 0 DOWN
 
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2009-05-07, 16:08   

Necia, to zalezy na ktorym pietrze mieszkasz. bo jak bylem u kolezanki ktora mieszka na 4p to bylo ok. ale ja mieszkam na 1p i jest beznadziejnie.
0 UP 0 DOWN
 
kisiol 
telekomunikator-integrator



Wiek: 39
Dołączył: 17 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-07, 16:22   

Necia napisał/a:
nie wiem czemu popsuł sie im tak ostatnio zasięg...


pewnie jest coraz wiecej osob w Orange a nadajnikow nie przybywa ;-) ) ot cala tajemnica
0 UP 0 DOWN
 
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2009-05-20, 08:46   

w Brzegu nadajniki Play'a nie działają jeszcze własciwie... 3G niby jest ale wideorozmow nie mozna wykonac. ile sie nie pytalem w salonie mowili mi ze lada dzien powinno sie poprawic, ale konczy sie tylko na zapewnieniach :roll: powiedziano mi tez ze na Osiedlu Skarbimierz jest 'dziura' w zasiegu wiec powini postawic tam nadajnik. a oplacilo by sie im to bo mieszkancow jest tam sporo. czekamy na zmiany...
0 UP 0 DOWN
 
kisiol 
telekomunikator-integrator



Wiek: 39
Dołączył: 17 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-20, 09:16   

wysoczansky napisał/a:
ile sie nie pytalem w salonie mowili mi ze lada dzien powinno sie poprawic, ale konczy sie tylko na zapewnieniach


oni wiedze tyle co Ty w tej kwestii... przeciez to nie ich dzialka i pewnie nikt ich nawet nie informuje jak sprawa wyglada, wiec wciskaja glodne kawalki.
0 UP 0 DOWN
 
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2009-05-23, 14:29   

dzis nadajniki play'a dzialaja juz tak jak powinny. udalo mi sie nawiazac polaczenie wideo i wszystko smiga jak ta lala 8) u nas na osiedlu polepszenia zasiegu jednak nie ma :x
a wracajac do wideorozmow w play mozna korzystac narazie do woli bo sa bezplatne w obrebie sieci ;)
Ostatnio zmieniony przez wysoczansky 2009-05-23, 14:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2009-06-04, 21:09   

noo wreszcie sie cos ruszylo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D dzis postawili maszt na osiedlu (obok Sali Zgromadzeń Świadków Jehowy) teraz czekac tylko na mozntaz nadajnikow i czekac na normalny zasieg w domach :jump: ciekawe ile to potrwa...
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-06-04, 22:14   

niestety jednak muszę dopisać, iż Orange mnie ostatnio zawodzi na Skarbimierzu... żeby wyjść z domu i łapać normalny zasięg :/

najwięcej telefonów mam w porach wieczorowych i często jest tak, że podczas rozmowy k...e urywa się zasięg i szlak człowieka trafia...

o ile kilka miesiecy temu było pięknie o tyle teraz jest tragedia...
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2009-06-05, 00:22   

Ostatnio podczas pobytu w Orane zapytałam szanowną obsługę co jest powodem takiego pogrożenia sie zasięgu w okolicach brzegu, pani zważyła ze oprócz Skarbiego gdzie zajumali nadajnik to możliwe iż jest to wina CB i innych fal radiowych które zasięg zakłócają (już w to uwierzyłam) i była wiele zdziwiona iż niby zasięg sie pogorszył, bo im nikt nic nie zgłaszał :/
0 UP 0 DOWN
 
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2009-06-05, 10:46   

alleceno, zasieg w orange popsul sie stanowczo od czasu stawiania nadajnikow 3G. jak je stawiali to wogole go prawie nie bylo, a teraz jak juz stoja to jest gorzej niz przed ich postawieniem.
miejmy nadzieje ze wszyscy operatorzy postawia swoje nadajniki na tym maszcie. play, plus i orange obowiazkowo!
0 UP 0 DOWN
 
Mrówa 
Stanisław Mrowiec


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lis 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-05, 14:51   

Play dziala na nadajnikach Plusa wiec mozna zapomniec ze bedzie na Skarbimierzu Os. zasieg tych sieci poniewaz Plus ma daleko gdzies postawienie nadajnika gdziekolwiek w tamtych rejonach, wiem to poniewaz jako sprzedawca uslug tej sieci interweniowalem w tej sprawie nie raz i nie dwa (potencjalnie ok 2-3tys nowych uzytkownikow).
Orange nigdy dobrze nie dzialalo w Skarbimierzu Os., a o Skarbimierzu juz nie wspomne bo jest czarna dziura tej sieci.
Co do Ery - Era postawila nadajnik na Lotnisku, zasieg jest nawet w piwnicach (we wszystkich blokach przy ul. Akacjowej na pewno).

Wnosek z tego taki... chcesz uzywac komorki wszedzie idz do Ery, jak lubisz stac tylko przy oknie lub na balkonie to idz do Orange, Play, Plus :)

Zreszta i tak polecalbym Ere bo ma najlepsza oferte :-P
0 UP 0 DOWN
 
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2009-06-05, 16:44   

Mrówa napisał/a:
Play dziala na nadajnikach Plusa wiec mozna zapomniec ze bedzie na Skarbimierzu Os. zasieg tych sieci

play caly czas rozbudowuje swoja infrastrukture wiec uzaleznienie od plusa jest do czasu.
Mrówa napisał/a:
Orange nigdy dobrze nie dzialalo w Skarbimierzu Os

to akurat jest bzdura bo kiedys mialem zasieg z orange praktycznie w kazdym miejscu w mieszkaniu, bylej ich klientem ponad 5 lat.
Mrówa napisał/a:
Zreszta i tak polecalbym Ere bo ma najlepsza oferte :-P

to akurat jest temat rzeka :P trzeba by bylo zalozyc osobny watek. jesli ktos nie ogranicza sie tylko do swojej sieci (pisze i rozmawia duzo poza siec macierzysta) to play'a nikt nie przebije 8)

a wracajac do tematu...
pytalem o ten maszt w gminie, nic na ten temat nie wiedza. bylem w salonie play, tez nic nie potwierdzili aczkolwiek wczesniej mowili mi ze nadajnik takowy ma na naszym osiedlu stanac. powiedziano mi tez ze czas od postawienia masztu do uruchomienia wynosi okolo 1-4 tygodni.

Mrówa, jestes pracownikiem plusa jak mowiles, nie wiesz jak to jest z wiezami do nadajnikow? chodzi mi o to czy kazdy operator ma wlasny maszt do nadajnikow czy dziela koszty, dogaduja sie zeby postawic wspolny maszt i na nim kazdy zawiesza swoj nadajnik?

ponizej zalaczam pare zdjec tej wiezy:

20090605099.jpg
Plik ściągnięto 131 raz(y) 58,2 KB

20090605098.jpg
Plik ściągnięto 133 raz(y) 50,8 KB

Ostatnio zmieniony przez wysoczansky 2009-06-05, 16:45, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
kisiol 
telekomunikator-integrator



Wiek: 39
Dołączył: 17 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-06-05, 20:12   

wysoczansky napisał/a:
powiedziano mi tez ze czas od postawienia masztu do uruchomienia wynosi okolo 1-4 tygodn


lol.. ciekawe na czym Ci wszechwiedzacy ludzie z "salony" Play`a twierdza takie rzeczy.
wysoczansky napisał/a:
Mrówa, jestes pracownikiem plusa jak mowiles, nie wiesz jak to jest z wiezami do nadajnikow? chodzi mi o to czy kazdy operator ma wlasny maszt do nadajnikow czy dziela koszty, dogaduja sie zeby postawic wspolny maszt i na nim kazdy zawiesza swoj nadajnik?

to zalezy.. na wolnym terenie najczesciej kazdy ma swoj maszt, bo... kazdy chcialby miec anteny jak nawyzej.
0 UP 0 DOWN
 
Mrówa 
Stanisław Mrowiec


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lis 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-06, 09:21   

kisiol napisał/a:
to zalezy.. na wolnym terenie najczesciej kazdy ma swoj maszt, bo... kazdy chcialby miec anteny jak nawyzej.


Zgadzam sie w pelni, do tego dochodza aspekty finansowe (taniej dla kazdej sieci jest jesli jest to tylko jej nadajnik). Chociaz w wielu miejscach widzialem maszty, na ktorych wisialy nadajniki Plusa, Ery i Orange, ale byly to miejsca w ktorych raczej jest male natezenie rozmow.
Z technicznegu punktu widzenia jeden nadajnik (na masztach z regoly sa 3) moze obslugiwac max 7 polaczen na raz (rozmowy, wideorozmowy, internet). Takze bedzie to raczej nadajnik tylko jednej sieci, Era juz swoj na Lotnisku ma, moze Plus robi wszystkim niespodzianke :?:
0 UP 0 DOWN
 
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2009-06-06, 11:01   

nie ukrywam ze wolal bym zeby to byl play :D ale jak bedzie plus to tez nie bedzie tragedii, bo bym korzystal z tego nadajnika :)
Mrówa, moze bys sie czegos dowiedzial na ten temat :wink:
Ostatnio zmieniony przez wysoczansky 2009-06-06, 11:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: na, os, skarbimierzu, zasieg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu