Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rady Miejskiej? Burmistrza? Radnego Forumowicza? Admina?
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-28, 09:13   Rady Miejskiej? Burmistrza? Radnego Forumowicza? Admina?

Powołując się na opis niniejszego wątku:

Cytat:
Tutaj zadawaj pytania skierowane do konkretnych osób lub instytucji. W miarę możliwości osobiście odwiedzę osobę pytaną i zadam pytanie w imieniu naszego forum.


Chciałbym ponowić zadane w innym wątku pytanie dotyczące moich wątpliwości odnośnie finansowego udziału budżetu miasta w imprezach biletowanych. Mogę się mylić, lub zbyt dobrze nie pamiętać, nie mniej wydaje mi się, że jakiś czas temu podjęto uchwałę określającą charakter imprez dotowanych na całkowice bezpłatne. Czy ktoś może pomóc rozwiać moje wątpliwości?

Poza tym ponawiam zadane w odzielnym wątku pytanie odnośnie archiwizacji i numeru ISSN.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-02-28, 09:37, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2009-02-28, 13:58   Re: Rady Miejskiej? Burmistrza? Radnego Forumowicza? Admina?

Franco Zarrazzo napisał/a:
Mogę się mylić, lub zbyt dobrze nie pamiętać, nie mniej wydaje mi się, że jakiś czas temu podjęto uchwałę określającą charakter imprez dotowanych na całkowice bezpłatne. Czy ktoś może pomóc rozwiać moje wątpliwości?
A to bardzo ciekawe pytanie, a mnie w szczególności interesuje, czy dotacja zależy od orientacji politycznej i co właściwie rozumiemy pod pojęciem impreza? Może się okazać, że pielgrzymka to też impreza, którą można dotować.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2009-02-28, 13:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-04, 13:23   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Mogę się mylić, lub zbyt dobrze nie pamiętać, nie mniej wydaje mi się, że jakiś czas temu podjęto uchwałę określającą charakter imprez dotowanych na całkowice bezpłatne.


Nie podjęto. Właśnie burmistrz odpowiedział mi na pytanie zadane na sesji w interpelacjach, że nie ma ani uchwały RM ani Zarządzenia Burmistrza w tej sprawie.

Pozdrawiam z sesji on-line :)
0 UP 0 DOWN
 
welpl-brzeg 

Wiek: 33
Dołączył: 14 Lis 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-22, 15:22   

Witam,
trwają roboty remontowe na ulicy Broniewskiego, nic nie dzieje się z pozostałymi ulicami, które rozkopano wcześniej(Reymonta, Tuwima, Struda, Kani, Orzeszkowej, Dłuskiego). Pytanie czy i kiedy zostaną wyremontowane?
Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: admina, burmistrza, forumowicza, miejskiej, radnego, rady


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu