Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Panna Nikt
2009-01-23, 16:06
Niechciane zwierzę.
Autor Wiadomość
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2009-01-23, 16:02   Niechciane zwierzę.

Zwracam się do forumowiczów i innych osób odwiedzających te strony z pewnym apelem. Chodzi mianowicie o to, że ponad tydzień temu znajoma mi osoba niechcący była świadkiem rozmowy dwóch osób, której tematem był szczeniak, zapewne prezent gwiazdkowy. Podczas rozmowy na pytania kobiety o zwierzaka mężczyzna odpowiadał oburzony ,że szczenię tylko " żre i sra " . Dosłownie wyrażał się tymi słowami więc konieczne dla dalszej treści uważam dokładne zacytowanie. Rozmowa miała dalej mniej więcej tak samo żałosny charakter. Na koniec jednakże mężczyzna oznajmił , że ma spokój ponieważ psa wyrzucił do garażu. Czy tak bezmyślne potraktowanie małego psa można pozostawić bez echa? Uważam ,że nie dlatego proszę czytających ten tekst o niezwłoczne powiadomienie straży miejskiej jeżeli w Waszej okolicy posłyszycie skomlenie szczeniaka dobiegające z czyjejś posesji. Wiem, że brzmi to wszystko dziwnie , ale wobec tego , że nie znam tego człowieka, który zgotował taki los zwierzakowi , a okrutnego traktowania zwierząt nie wolno puszczać płazem proszę wrażliwych ludzi o reakcję, bo tylko tyle można zrobić w tej sprawie. Żałuję, że znajoma mi osoba będąca świadkiem tej rozmowy nie zareagowała natychmiast. Z góry dziękuję za ewentualną reakcję.


przeniesiono do odpowiedniego działu
panna
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-01-23, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
daria 
z.o.ł.z.a.



Wiek: 32
Dołączyła: 28 Paź 2007

UP 1 / UP 1


Skąd: Kościerzyce/Brzeg

Wysłany: 2009-01-23, 22:06   

podłość ludzka nie zna granic, to się już chyba nie zmieni. Skoro ktoś tak podchodzi do zwierzęcia, pewnie w stosunku do człowieka też nie miałby większych oporów :|
szkoda że znajomy/a nie zareagowała, ale trudno, tego już nie cofniemy. Może zapamiętała tego kogoś i nie wiem mijają się na ulicy czasem czy coś, na osiedlu? Brzeg mały... :? Szkoda zwierza :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: niechciane, zwierze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu